JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
10 nauczycielek, które przespały się ze swoim uczniem
0 nauczycielek, które poszły do łóżka ze swoimi uczniami (jedna nawet zaszła w ciążę) Kanał Jacek Makarewicz
8 · rok i 1 miesiąc temu
SPECTRE recenzja...
James Bond powraca… Organizacja SPECTRE swoimi mackami sięga wszędzie… A czas 007 się kończy…
3 · rok i 9 miesięcy temu
AdBuster - konfrontacja Surströmming
Konfrontacja słynnych kiszonych śledzi ze Szwecji, przy jedzeniu których ludzie rzygali dali niż widzieli... a przynajmniej poza kadr. Czy to prawda, że są takie ohydne, czy bohaterowie setek filmów na youtubie zwyczajnie ściemniają przed kamerą? Wszystko na filmie. (Czy śledziki będą w na Zlocie JM 2016? Oczywiście...)
218 · 60 · rok i 9 miesięcy temu
To absolutnie NIE jest REKLAMA
Zapraszamy na stronę ACER Polska https://www.facebook.com/acer.polska Wpadajcie na ich stoisko w niedzielę o 14:30 na PGA pograć wspólnie z Dominiką i Dakann'em. Widzimy się! http://www.acer.com/predator/pl_PL/predator_15.html Znajdź nas na insta: http://instagram.com/ponkersi Ponki - Dakann, Wiktor, Vin i Dominika - grupa szaleńców, która każdego tygodnia dostarczy wam ś(...)
3 · rok i 10 miesięcy temu
MARSJANIN…recenzja
Marsjanin czyli Matt Damon na bezludnej… planecie! Film wg. Ridleya Scotta na podstawie powieści SF The Martian… Czy wiecie jak przeżyć ponad 500 Soli na Marsie? Za pomocą ziemniaków i… kupy? (3 194x oglądano na YT)
3 · rok i 10 miesięcy temu
Anatomia zła…? recenzja
Afganistan… Warszawa… korupcja… polityka… wyrok… czyli film Anatomia zła. Krzysztof Stroiński i Marcin Kowalczyk w rolach głównych... (618x oglądano na YT)
rok i 10 miesięcy temu
Banana Daiquiri i Ojciec Chrzestny...
Słynne filmowe drinki… dziś Banana Daiquiri czyli kubańskia wyprawa braci Corleone! Godfather 2 czy druga część Ojca Chrzestnego… Jak zrobić perfekcyjne Banana Daiquiri? ZAPRASZAM! (194x oglądano na YT)
1 · rok i 10 miesięcy temu
MŁODOŚĆ… recenzja Kinomaniaka
Harvey Keitel i Michael Caine… o sikaniu, Miss Świata i odchodzącej młodości… Oskarowy Paulo Sorrentino zaprasza nas do niezwykłego świata… artystów gwiazd i … zobaczcie sami! Film Młodość… (801x oglądano na YT)
1 · rok i 10 miesięcy temu
Młodość… tak wygląda...
Scena z młodością na pierwszym planie… Recenzja Młodości Paolo Sorrentino już wkrótce... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 1(...)
9 · rok i 10 miesięcy temu
Jak NIE testować KOSMETYKÓW anty HAUL
"NIE POLECAM! Klaudia Klara"
5 · rok i 11 miesięcy temu