JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Jak nie zgubić się w lesie? | Oblicza lasów #24
Jak przygotować się do wyprawy do lasu? O czym pamiętać, jeśli zgubimy się w lesie? Czym jest słupek oddziałowy? O tym opowiada Dominika Nadolna w najnowszym odcinku z cyklu Oblicza lasów.
2 · 3 dni temu
Na co uważać, kiedy jesteśmy w lesie podczas burzy?
O tym opowiada Zdobysław Czarnowski w kolejnym odcinku cyklu "Oblicza lasów".
220 · 24 · 10 dni temu
Jak kupić drewno z lasu? | Oblicza lasów #22
Dlaczego warto kupić opał u leśniczego? Gdzie można znaleźć aktualny cennik drewna? Kiedy jest najlepszy czas, żeby kupić drewno na następną zimę? Jaki rodzaj opału jest najbardziej popularny? O tym opowiada Dominika Nadolna w najnowszym odcinku z cyklu Oblicza lasów.
17 dni temu
Jak leśnicy chronią las przed pożarami? | Oblicza lasów #21
Jak wygląda las ze szczytu wieży przeciwpożarowej? Jak namierzano kiedyś położenie pożaru? Czym są drogi pożarowe i pasy przeciwpożarowe? O tym opowiada Dominika Nadolna w najnowszym odcinku z cyklu Oblicza lasów.
3 · 1 miesiąc i 15 godzin temu
Jak sadzi się las?
Jak wygląda proces sadzenia drzew? Ile drzew sadzi się rocznie w Lasach Państwowych? Czym jest odnowienie naturalne i sztuczne?Czym jest strefa ekotonowa? O tym opowiada Dominika Nadolna w najnowszym odcinku z cyklu Oblicza lasów.
2 · 1 miesiąc i 14 dni temu
Tajemnica leśnych kopców
Jaka jest historia kopców w lasach sosnowych? Dlaczego strzygonia choinówka jest niebezpieczna dla sosny? Jak odróżnić ją od poprocha cetyniaka? O tym opowiada Zdobysław Czarnowski w kolejnym odcinku cyklu "Oblicza lasów".
25 · 1 · 1 miesiąc i 21 dni temu
Zdobek i leśne megamaszyny
Zgadnijcie co teraz produkuje Kubota ;)
1 miesiąc i 28 dni temu
Jak dobrze posadzić drzewo?
Na co należy zwrócić uwagę sadząc drzewo? Ile drzewek sadzi się w Lasach Państwowych co roku? Jakie gatunki drzew wymagają więcej światła? Jakie dobrze znoszą cień? Dlaczego nie można zasypywać drzewka z zawiniętymi korzeniami?
36 · 9 · 2 miesiące i 12 dni temu
Zakładamy gniazdo dla sokoła wędrownego
Gdzie się osiedlają sokoły wędrowne? Jakie warunki musi spełniać gniazdo i jego okolica, aby się w nim osiedliły? Jak wygląda proces montowania takiego gniazda na drzewie?
1 · 2 miesiące i 19 dni temu
Pies w lesie | Oblicza lasów #14
Dlaczego pies musi być w lesie trzymany na smyczy? Czym jest adresownik i dlaczego jest tak ważny? O tym opowiada Michał Wojcieszkiewicz w kolejnym odcinku cyklu "Oblicza lasów". Prowadzący: Michał Wojcieszkiewicz Reżyseria: Tomasz Zielonka Zdjęcia: Adrian Frankowski Montaż: Janusz Raczyński (1 049x oglądano na YT)
2 miesiące i 26 dni temu