Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał puccini_puccini
DJ Avicii nie żyje - na pewno znaliście jego kawałki
W wieku 28 lat zmarł Tim Bergling, szwedzki DJ i producent muzyczny znany pod pseudonimem Avicii. Był znany m.in. dzięki takim utworom jak "Hey Brother", "Waiting For Love", "Wake Me Up".
okejki 86 · komentarze 106 · 3 miesiące i 6 godzin temu
#RespectUs - kampania społeczna skierowana do innych narodów
Kampania społeczna #RespectUs to oddolna inicjatywa młodych Polaków, którzy nie chcą żyć w kłamstwie. Głównym celem kampanii jest wyrażenie sprzeciwu wobec zakłamywania historii oraz ukazywania Polski i Polaków jako kata w czasie II Wojny Światowej.
okejki 483 · komentarze 115 · 4 miesiące i 21 dni temu
Wibrujące struny gitary, czyli Le Zap de Cokaïn.fr n°039
Kolejna odsłona przeglądu internetów z ostatnich dni. W tym odcinku zobaczycie m.in. curling prawdziwych kobiet, perfekcyjny okrąg i bardzo dużo róż dla ukochanej.
okejki 121 · komentarze 19 · 5 miesięcy i 1 dzień temu
Dusza ruchacza
Młody mężczyzna dzieli się swoimi skrywanymi pragnieniami, przez brak których cierpi jego dusza. Ludovico Einaudi - Una Mattina w tle tylko podkreśla dramat niespełnionego młodzieńca.
6 miesięcy i 19 dni temu
UFO na odtajnionym nagraniu amerykańskiego lotnictwa
Koniec roku przyniósł jedną z najciekawszych zagadek ostatnich lat. Amerykański Departament Obrony opublikował tajemnicze nagranie przedstawiające niezidentyfikowany obiekt latający poruszający się wbrew znanym nam prawom aerodynamiki. Sprawa jest o tyle frapująca, że zwykle władze nie informują o podobnych incydentach. Teraz głowią się nad nim wojskowi i tysiące miłośników UFO na (…)
okejki 121 · komentarze 133 · 6 miesięcy i 25 dni temu
Avengers: wojna bez granic - zwiastun
Bez zbędnego pierdzielenia. Kolejna odsłona przygód superbohaterów ze stajni Marvela.
okejki 182 · komentarze 133 · 7 miesięcy i 20 dni temu
Sztokholm - Skit
Nasi rodacy produkujący muzykę elektroniczną. Warto posłuchać na czymś bardziej wartościowym niż głośniki z laptopa czy z komórki.
9 miesięcy i 25 dni temu
Katowice - bójka na dworcu
"Kolejny gandalf prawilności - niestety słabe te jego czary. Policjanci KMP Katowice wespół z ochroną dworca pozamiatali go w kilka sekund. Bardzo przykro patrzy się na sytuację, gdzie policjanci wykonują wobec zatrzymanego czynności i pojawia się ten jeden prowodyr z tłumu gapiów, który eskaluje agresję. Prowokator ma różny wygląd - tym razem jest to grubszy pan w okularach. F(…)
okejki 16 · 10 miesięcy i 3 dni temu
Niezwyciężeni
Film animowany poświęcony heroicznej walce Polaków o odzyskanie wolności 1939-1989
okejki 21 · 10 miesięcy i 4 dni temu
Muzułmanin dzwoni do programu w TVP Info
Od 38:54 W Programie w Tyle Wizji mamy do czynienia z kanonadą ignorancji i pokrętnej logiki w wykonaniu muzułmanina, który wypowiada się o zamachach terrorystycznych.
okejki 1 · 11 miesięcy i 1 dzień temu