JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Sztokholm - Skit
Nasi rodacy produkujący muzykę elektroniczną. Warto posłuchać na czymś bardziej wartościowym niż głośniki z laptopa czy z komórki.
25 dni temu
Katowice - bójka na dworcu
"Kolejny gandalf prawilności - niestety słabe te jego czary. Policjanci KMP Katowice wespół z ochroną dworca pozamiatali go w kilka sekund. Bardzo przykro patrzy się na sytuację, gdzie policjanci wykonują wobec zatrzymanego czynności i pojawia się ten jeden prowodyr z tłumu gapiów, który eskaluje agresję. Prowokator ma różny wygląd - tym razem jest to grubszy pan w okularach. F(…)
16 · 1 miesiąc i 3 dni temu
Niezwyciężeni
Film animowany poświęcony heroicznej walce Polaków o odzyskanie wolności 1939-1989
21 · 1 miesiąc i 3 dni temu
Muzułmanin dzwoni do programu w TVP Info
Od 38:54 W Programie w Tyle Wizji mamy do czynienia z kanonadą ignorancji i pokrętnej logiki w wykonaniu muzułmanina, który wypowiada się o zamachach terrorystycznych.
1 · 2 miesiące i 1 dzień temu
Kompilacja islamskich samobójczych zamachów
Kompilacja ujęć z drona, zawierająca ataki VBIED-ów na pozycje kurdyjskie w zeszłym roku. Filmik ten na swoim Facebooku udostępniła polska wojskowa grupa zadaniowa Archer - Gniew Eufratu. VBIED to bardzo grubo opancerzony samochód lub ciężarówka wypełniona ładunkami wybuchowymi, prowadzona przez islamistę samobójcę. VBIED-y są praktycznie nie do zatrzymania. Jeżeli pojazd znajduje (…)
51 · 32 · 4 miesiące i 25 dni temu
Skandal sędziowski na Mundialu w 2002 r
Pamiętacie Mistrzostwa Świata w Korei i Japonii w 2002 roku? Przypomnijmy sobie w jaki sposób sędziowie przepychali Koreańczyków aż do półfinału z Niemcami gdzie również na trybunach działy się dziwne rzeczy. Cytując Szpakowskiego: "Ile trzeba strzelić bramek Korei żeby wygrać 1:0? Przynajmniej dwie."
1 · 5 miesięcy i 19 dni temu
Donald Trump w reklamie McDonald`s
Tak wyglądał występ obecnego prezydenta USA w reklamie popularnej sieci restauracji. Rok 2002.
23 · 6 · 6 miesięcy i 30 dni temu
Jason Statham zanim wyłysiał
Tak, to ten sam Jason Statham, który trenował skoki do wody zanim został aktorem. Rok 1990. I proszę się nie śmiać, bo Jason był członkiem brytyjskiej drużyny olimpijskiej.
19 · 13 · 7 miesięcy i 10 dni temu
WOLVERINE: Retrospekcja Logana 2000 - 2017
Szybkie wspomnienie Wolverina przed zobaczeniem ostatniej części z Hugh Jackmanem w roli głównej. Urywki wykorzystane z filmów: "X-Men", "X-Men 2", "X-Man: Ostatni Bastion", "X-Man Geneza: Wolverine", "X-Men: Pierwsza klasa", "Wolverine", "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", "X-Men: Apocalypse", "Logan". Utwór w tle to Johnny Cash - Hurt.
241 · 41 · 7 miesięcy i 14 dni temu
Jak muzułmanie oglądali galę oscarów?
Irańska telewizja naniosła delikatną cenzurę w relacji z gali wręczenia złotych statuetek.
7 miesięcy i 17 dni temu