Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
#RespectUs - kampania społeczna skierowana do innych narodów
Kampania społeczna #RespectUs to oddolna inicjatywa młodych Polaków, którzy nie chcą żyć w kłamstwie. Głównym celem kampanii jest wyrażenie sprzeciwu wobec zakłamywania historii oraz ukazywania Polski i Polaków jako kata w czasie II Wojny Światowej.
475 · 115 · 17 dni temu
Wibrujące struny gitary, czyli Le Zap de Cokaïn.fr n°039
Kolejna odsłona przeglądu internetów z ostatnich dni. W tym odcinku zobaczycie m.in. curling prawdziwych kobiet, perfekcyjny okrąg i bardzo dużo róż dla ukochanej.
121 · 19 · 28 dni temu
Dusza ruchacza
Młody mężczyzna dzieli się swoimi skrywanymi pragnieniami, przez brak których cierpi jego dusza. Ludovico Einaudi - Una Mattina w tle tylko podkreśla dramat niespełnionego młodzieńca.
2 miesiące i 15 dni temu
UFO na odtajnionym nagraniu amerykańskiego lotnictwa
Koniec roku przyniósł jedną z najciekawszych zagadek ostatnich lat. Amerykański Departament Obrony opublikował tajemnicze nagranie przedstawiające niezidentyfikowany obiekt latający poruszający się wbrew znanym nam prawom aerodynamiki. Sprawa jest o tyle frapująca, że zwykle władze nie informują o podobnych incydentach. Teraz głowią się nad nim wojskowi i tysiące miłośników UFO na (…)
121 · 133 · 2 miesiące i 21 dni temu
Avengers: wojna bez granic - zwiastun
Bez zbędnego pierdzielenia. Kolejna odsłona przygód superbohaterów ze stajni Marvela.
182 · 133 · 3 miesiące i 16 dni temu
Sztokholm - Skit
Nasi rodacy produkujący muzykę elektroniczną. Warto posłuchać na czymś bardziej wartościowym niż głośniki z laptopa czy z komórki.
5 miesięcy i 21 dni temu
Katowice - bójka na dworcu
"Kolejny gandalf prawilności - niestety słabe te jego czary. Policjanci KMP Katowice wespół z ochroną dworca pozamiatali go w kilka sekund. Bardzo przykro patrzy się na sytuację, gdzie policjanci wykonują wobec zatrzymanego czynności i pojawia się ten jeden prowodyr z tłumu gapiów, który eskaluje agresję. Prowokator ma różny wygląd - tym razem jest to grubszy pan w okularach. F(…)
16 · 5 miesięcy i 30 dni temu
Niezwyciężeni
Film animowany poświęcony heroicznej walce Polaków o odzyskanie wolności 1939-1989
21 · 6 miesięcy i 10 godzin temu
Muzułmanin dzwoni do programu w TVP Info
Od 38:54 W Programie w Tyle Wizji mamy do czynienia z kanonadą ignorancji i pokrętnej logiki w wykonaniu muzułmanina, który wypowiada się o zamachach terrorystycznych.
1 · 6 miesięcy i 28 dni temu
Kompilacja islamskich samobójczych zamachów
Kompilacja ujęć z drona, zawierająca ataki VBIED-ów na pozycje kurdyjskie w zeszłym roku. Filmik ten na swoim Facebooku udostępniła polska wojskowa grupa zadaniowa Archer - Gniew Eufratu. VBIED to bardzo grubo opancerzony samochód lub ciężarówka wypełniona ładunkami wybuchowymi, prowadzona przez islamistę samobójcę. VBIED-y są praktycznie nie do zatrzymania. Jeżeli pojazd znajduje (…)
51 · 32 · 9 miesięcy i 21 dni temu