Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał powerofroots
Program obowiązkowy: Marcin Dorociński
Odcinek z cyklu program obowiązkowy z udziałem świetnego aktora i niesamowitego człowieka: Marcina Dorocińskiego. Wywiad na naprawdę rzadko spotykanym poziomie. Może i długi, ale za to wciąga jak Tony Montana Kokę. Polecam całą serię.
1 · 6 miesięcy i 18 dni temu
Niesamowite rozwiązania obiektów inżynierskich na norweskim odcinku trasy E39
Pokonywanie fiordów w norweskim stylu. Wszystko by połączyć północ z południem, zastąpić przeprawy promowe, skrócić czas przejazdu z 23 do ok. 15 godzin.
185 · 112 · 8 miesięcy i 13 dni temu
Niewybaczalny błąd w męskiej elegancji?
Dziś pomówimy między innymi o ubraniach dla wegan, podobno niewybaczalnym błędzie w męskiej elegancji, trzymaniu kieliszków i dbaniu o swoją damę na przyjęciu, kiedy jesteśmy zaangażowani w jego organizację. Zapraszam do nowego odcinka Pytań do Kielbana!
11 miesięcy i 14 dni temu
Odc. 1 – „Atak terrorystyczny na szkołę”
Projekt „Bezpieczna Szkoła w Strefie Schengen” zrealizowany na zlecenie Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Lublin.
261 · 34 · 2 lata i 2 miesiące temu
#43 Karabach - Państwo, które nie istnieje [NKR, Armenia] | Kurs na Wschód
Republika Górskiego Karabach, państwo które nie istnieje. Kraj nieuznawany przez żadne państwo świata. Po dzień dzisiejszy jest przedmiotem sporu między Ormianami, a Azerami, a także większymi Państwami stojących za nimi, Turcją i Rosją. W dzisiejszym odcinku odwiedzimy Republikę Górskiego Karabachu Trzeba być świadomym jak ważny dla Ormian jest Karabach. Na jego terenie zn(…)
4 · 2 lata i 4 miesiące temu
UWAGA! nakurwiam salto
Always practise parkour safely, use a MATERAC
37 · przed dinozaurami