JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Pamięta ktoś jeszcze ten wielki hit?
Ładne dziewczyny tańczą do "Lambady 2017 Deep House REMIX". Oryginał wykonywał oczywiście zespół Kaoma w 1989 roku. Chyba wszyscy to wtedy tańczyli na domówkach i imprezach.
29 · 19 · 4 miesiące i 30 dni temu
SPEC - Robbie Loe d'Amour
Starsze niż internet? Owszem, może was jeszcze na świecie nie było, jak ten kawałek podbijał listy przebojów. U nas też nie gościł on niemal 10 lat, więc przypominamy klasykę poezji śpiewanej. Utwór z albumu Pyk z 2003 roku.
4 · 2 · 6 miesięcy i 18 dni temu
Zdjęcia sportowe zrobione w dobrym momencie
Muzyka to kwestia gustu
3 · rok i 7 miesięcy temu
PID control of an inverted pendulum using Arduino Mega 2560
This video presents swing up and balancing algorithm for an inverted pendulum system. Swing-up algorithm is based on calculating pendulum energy and adding it, until it reaches desired level. In order to balance the pole and keep cart in the middle of the track, 2 PID controllers were used. Control loop works with frequency set to 250Hz. Crucial parts used in project: Arduino (...)
7 · rok i 8 miesięcy temu
Błąd NBC
Telewizja NBC nakręciła krótki materiał o lądowaniu kapitana Wrony. Wykorzystała przy tym filmy z lądowania wraz z oprawą dźwiękową. Niestety nie do końca odrobili zadanie domowe - akcja od 1:30 (trzeba się wsłuchać).
3 · rok i 10 miesięcy temu
Pan "Ch", czyli kolejne starcie rowerzysty z samochodziarzem
"Jest tak w naszym społeczeństwie, że koleś wjeżdża terenowym samochodem codziennie na trawnik, niszczy go i jak ktoś zwraca mu uwagę, to przejeżdża mu z premedytacją po rowerze, ale znajduje się kilka osób, które napiszą, że rowerzysta zablokował chodnik i jezdnię. Ręce opadają. Jeszcze może napiszcie, że komu to przeszkadza, żebym się zabrał do roboty zamiast ludziom przeszkadzać(...)
57 · 56 · rok i 10 miesięcy temu
Debil z Hrubieszowa zajeżdża drogę
Sytuacja na trasie Zamosc-Lublin. Palant z Hrubieszowa wykazal sie kompletnym brakiem wyobraźni, jak moze skończyć się takie utrudnianie wyprzedzania. zajezdzanie drogi, przyspieszanie... WIDAC NUMERY (346x oglądano na YT)
rok i 11 miesięcy temu
Opis autora "Idiota w żółtym Fiacie Panda..."
Najpierw go wyprzedziłem , bo jechał powoli , po chwili mnie wyprzedził po czym jechał powoli , następnie chciałem go wyprzedzić a on zaczął przyspieszać. Skończony idiota. (86x oglądano na YT)
2 lata i 1 miesiąc temu
Nieudany skok na spadaku
Coś poszło nie tak
1 · 2 lata i 5 miesięcy temu
Lump
"Żona go opuściła, zabrała dzieci, on sam jest alkoholikiem i żyje w poczuciu winy za śmierć kilku kolegów w kopalni. Jest na dnie, jednak posiada to, czego czasem nawet ludzie sukcesu nie mają... prawdziwą przyjaźń. Wprawdzie dosyć specyficzną, gdyż z psem słynnym w całym Poznaniu. Mały, niepozorny, rudy, z odstającymi uszami. Już od siedmiu lat stoi na rogu kamienicy i samodzi(...)
2 · 2 lata i 7 miesięcy temu