Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
A muzykę z płyt winylowych odtwarzam tak
Zepsuł ci się gramofon? To nic, zawsze możesz użyć samochodu zabawki.
41 · 7 · 2 miesiące i 22 dni temu
Wykonanie wazonu z ołówków
588 kolorowych ołówków odlanych wokół czarnego rdzenia palmowego, a następnie zamienionych w wazon.
25 · 15 · 2 miesiące i 22 dni temu
To wykonanie "Ievan Polkka" ma już 21 lat
Fiński kwartet Loituma nagrał to dawno temu, ale sama piosenka jest dużo starsza. Stała się sławna za pomocą mangowej dziewczyny, która kręciła porem - 11 lat temu! Czas leci!
569 · 85 · 2 miesiące i 26 dni temu
Vladimir Putin playing Rasputin on piano
No co by to nie pisać Vladimir Putin i tak gra zajebiście
2 miesiące i 26 dni temu
Za takie naciąganie przyjdzie im zapłacić 10 mln zł
Umowy sprzedaży energii elektrycznej w imieniu firmy Polski Prąd i Gaz zawierają akwizytorzy w domach konsumentów. Większość klientów spółki Polski Prąd i Gaz to osoby w wieku senioralnym. Jak wykazało postępowanie UOKiK, spółka nie pozyskiwała ich uczciwie. Za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów prezes UOKiK nałożył karę ponad 10 mln zł (10 253 328 zł) i nakazał zaniech(…)
140 · 89 · 3 miesiące i 6 dni temu
Kononowicz Remix - Astra Opel | Hargris
☆ Facebook: https://www.facebook.com/xhargris ☆ Prywatny fb: https://www.facebook.com/wojtek.budzan - Subskrybuj i kliknij w dzwona! :D Miniaturka: Leito https://www.facebook.com/L3JTO Oryginalny film: https://www.youtube.com/watch?v=KHcjWuO03jM Muzyka w tle: NEXBOY DBL - Drive https://www.youtube.com/watch?v=xDMOjcn1CyA Kontakt email: hargrisgames@gmail.com Snap(…)
3 miesiące i 25 dni temu
OBERSCHLESIEN - Cichociemni [NA DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 11-11-2016]
Cichociemni" - muzyczny projekt na obchody Roku Cichociemnych Singiel powstał we współpracy z Fundacją Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, JW GROM, JW AGAT tekst - Michał Stawiński, muzyka: Tomasz Andrzejewski, Wojtek Jasielski, Adam Jurczyński, Marcel Różanka, Łukasz Sztab
4 miesiące i 10 dni temu
Prababcia drukarki 3d
Jak radzono sobie przed powstaniem drukarek 3D
4 miesiące i 14 dni temu
In The Army Now
Oficjalny film z wersji 2010 jednej z największych piosenek klasycznych Status Quo. Pierwsza piosenka na Mini Albumie o tej samej nazwie z rarytasami studyjnymi, piosenkami na żywo i 2 filmami. "W The Army Now (2010)" jest ostatnią piosenką nowego albumu "QUID PRO QUO" w status Quo.(Opis z YT)
1 · 4 miesiące i 23 dni temu
Chciał zdążyć przed żółtym światłem
W marcu 2016 roku w Elblągu 23-letni kierujący nie dostosował prędkości do warunków miejskich i wjechał na skrzyżowanie z prędkością 138 km/h. Tam zderzył się ze zjeżdżającym ze skrzyżowania volkswagenem, a po chwili uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna usłyszał w tej sprawie wyrok.
119 · 79 · 4 miesiące i 28 dni temu