JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Vixa w biedronce i wypad ze sklepu...
W roli głównej Kś. Damian wyczałkowski :p
2 miesiące i 10 dni temu
Jak zrobić maczetę w TRZY GODZINY!?
W życiu każdego mężczyzny jest taka chwila, w której musi zrobić maczetę. Ta chwila przyszła do mnie znienacka. A jeśli przy okazji można pobić jakiś osobisty rekord to czemu nie... ;)
4 · 2 miesiące i 12 dni temu
Kobieta złapała wężą gołymi rękoma. Gdyby to nie było nagrane, to nikt by w to nie uwierzył
Ta kompilacja pokazuje, że warto nagrywać. Zobaczcie, jak gość udaje, że ćwiczy, siedząc na krześle i chodząc po bieżni... jednocześnie. Albo jak dzieciak wpada do miski z wodą. I wiele innych przypadków trudnych do uwierzenia.
40 · 24 · 2 miesiące i 13 dni temu
Krótkie porcje gifów z różnych filmów
Oko każdego amatora pewnych wdzięków zostanie suto nakarmione obrazem scen z różnych filmów. Dużo kobiet, wąchanie mikrofonu, Harry Potter w Grze o Tron i wiele innych gifów z filmów.
190 · 27 · 2 miesiące i 17 dni temu
Lublin. Moment potrącenia pieszej na al. Racławickich
Lublin112.pl to lubelski serwis informacyjny znajdujący się w czołówce portali lokalnych. To codziennie świeże informacje ze zdarzeń i wydarzeń. Lublin112.pl to najszybsze informacje z miasta. Lublin112.pl jest serwisem informacyjnym, zarejestrowany jako dziennik internetowy. Codziennie na naszych łamach ukazują się aktualne informacje z Lublina i regionu. Oferujemy serwis i(…)
6 · 2 miesiące i 19 dni temu
Memrystory
Ten odcinek jest o memrystorach, trochę egzotycznych, ale ciekawych elementach elektronicznych biernych. Omawiam, budowę, działanie i przyszłe zastosowania. Jeśli spodobał Wam się odcinek, zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebook'u: https://www.facebook.com/RSElektronika Jeśli macie jakieś sugestie w sprawie tematów kolejnych odcinków, kierujcie je na: reduktors(…)
2 · 2 miesiące i 19 dni temu
Jeep Cherokee pokonuje ekstremalnie stromy podjazd
Samochodem też można jeździć... yyy... wspinać się po górach. Dowodem jest powyższy film.
201 · 45 · 2 miesiące i 20 dni temu
Abdul Al-Khabyyr, Baritone Sax - "Night In Tunisia" (Gillespie/Sandoval, Live in Havana, Cuba 1985)
Al-Hajj Sayyd (Russell Linwood) Abdul Al-Khabyyr (Thomas), Baritone Sax (and clarinet), makes a special featured guest appearance on the Pepper Adams Jazz channel. Kicking off with a musical joke on the clarinet (Ravel's "Bolero"), the multi-instrumentalist then switches to the bari sax, playing a powerful (Pepper Adams-like) background riff under the trumpets. Arturo Sandova(…)
2 miesiące i 21 dni temu
Strażnik upomina kobietę, która źle zaparkowała samochód, a ona wtedy...
Kobieta jak widać zdenerwowała się upomnieniem i przypomniała sobie "Wejście smoka".
196 · 77 · 2 miesiące i 23 dni temu
LUVIENNE Popcorn remix (dubstep violin)
Skrzypkowo dubstepowa wersja ̶p̶r̶a̶ż̶o̶n̶e̶j̶ ̶k̶u̶k̶u̶r̶y̶d̶z̶y̶ popcorn. W kukurydzu jebi..się, w kukurydzu jebi..się... nie ważne nuciłem na klawiaturze. A jak co link do FB tej pani https://www.facebook.com/Luvienne-146892378627/
4 · 2 miesiące i 24 dni temu