Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał piwonek
Film z walki w ukraińskich okopach
Materiał ten został nagrany w 2016 roku podczas bitwy między okopami w mieście Zaitseve na Ukrainie. Podczas sześciominutowej strzelaniny grupa ukraińskich żołnierzy z 43 batalionu "Patriot" odepchnęła atak prorosyjskich sił "DPR" od pozycji okopowych. Wideo dostarczone przez żołnierza o pseudonimie "Compadre". Siły DPR objęły osadnictwo pod ich kontrolą na początku wojny w (…)
okejki 50 · komentarze 151 · 27 dni temu
Czy żyjemy w czarnej dziurze? - AstroSzort
Ostatnio pojawiła się dosyć ciekawa praca amerykańskiego naukowca Nikodema Poplawskiego, w której stwierdza on, że matematycznie możliwe jest aby czarne dziury faktycznie były bramami do innych wszechświatów. Według jego obliczeń, osobliwość miałaby być swego rodzaju mostem einsteina-rosena, czyli po pularnie nazywanym tunelem czasoprzestrzennym, a przy powstwaniu masywnych cza(…)
okejki 1 · 27 dni temu
Ruska kompilacja
Jak kraść owce s ciężarówki pod czas jazdy, znany mem, koleś na zacnych pigułach i inne.
okejki 7 · 28 dni temu
Kompilacja wypadków wiatraków
Kompilacja wypadków i awarii elektrowni wiatrowych.
okejki 2 · 30 dni temu
BARDZO WAŻNY FILM.
BARDZO WAŻNY FILM. W tym filmie wyrzucam z siebie to, co mi leży na sercu i mówię o odpowiedzialności, jaką mają twórcy w internecie. Zapraszam Was także do wzięcia udziału w akcji #pobrani. Jeśli możemy coś zrobić z popularnością i siłą rażenia, którą mamy, czemu nie wykorzystać tego w dobrej sprawie? Let's get together internety! :) Zacznijmy zmiany na lepsze od siebie! Tu(…)
1 miesiąc i 2 dni temu
Nabicie klimatyzacji za 5 zł
Ceny czynnika r134a do napełniania klimatyzacji idą w górę i tak już zostanie. Jaka jest alternatywa dla tego "NIEDOBREGO" czynnika? Ekologia jest super, tylko tak zwani "ekolodzy" nie nadają się do niektórych spraw. Tak jak Puszcza Białowieska czy czynnik r134a.
okejki 100 · komentarze 136 · 1 miesiąc i 2 dni temu
Dj Dziekan i MAMA
4 covery Lambada 1. CLUB REMIX 2. 90’s DISCO POLO RMX 3. MODERN HIP HOP REMIX 4. DEEP HOUSE REMIX ORYGINAŁ: https://www.youtube.com/watch?v=iyLdoQGBchQ
1 miesiąc i 2 dni temu
Kurhany, obrzędy i odcisk sznura, czyli ładna pani mówi o historii
Pani z kanału PrzygodowaTV tym razem nagrała filmik, którym inspiracja była książka autorki, która wyruszyła w podróż po Europie w poszukiwaniu korzeni swojej rodziny.
okejki 144 · komentarze 45 · 1 miesiąc i 7 dni temu
zakrzywiona czasoprzestrzeń
Jadąc z Myszyńca do miejscowości Chorzele mija się tabliczkę z informacją Chorzele 17, następnie Chorzele 16, a później Chorzele 19 (oczywiście są to tablice odległości). Wniosek: jest to miejsce na naszej planecie, gdzie zakrzywia się czasoprzestrzeń. Niech żyje Einstein... Niestety ten durny telefon świruje i obraz zatrzymuje się czasami (tu niestety też tak było, mimo ciągłości(…)
okejki 2 · 1 miesiąc i 8 dni temu
Perełka z mongolskiego "Mam talent"
Zazwyczaj śmiejemy się z Mongołów (Bilguun, ty jesteś super!), a tymczasem w ichniejszym talent show mają takich zdolnych ludzi.
okejki 59 · komentarze 22 · 1 miesiąc i 12 dni temu