JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
OBERSCHLESIEN - Cichociemni [NA DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI 11-11-2016]
Cichociemni" - muzyczny projekt na obchody Roku Cichociemnych Singiel powstał we współpracy z Fundacją Cichociemnych Spadochroniarzy Armii Krajowej, JW GROM, JW AGAT tekst - Michał Stawiński, muzyka: Tomasz Andrzejewski, Wojtek Jasielski, Adam Jurczyński, Marcel Różanka, Łukasz Sztab
11 dni temu
Prababcia drukarki 3d
Jak radzono sobie przed powstaniem drukarek 3D
15 dni temu
In The Army Now
Oficjalny film z wersji 2010 jednej z największych piosenek klasycznych Status Quo. Pierwsza piosenka na Mini Albumie o tej samej nazwie z rarytasami studyjnymi, piosenkami na żywo i 2 filmami. "W The Army Now (2010)" jest ostatnią piosenką nowego albumu "QUID PRO QUO" w status Quo.(Opis z YT)
1 · 24 dni temu
Chciał zdążyć przed żółtym światłem
W marcu 2016 roku w Elblągu 23-letni kierujący nie dostosował prędkości do warunków miejskich i wjechał na skrzyżowanie z prędkością 138 km/h. Tam zderzył się ze zjeżdżającym ze skrzyżowania volkswagenem, a po chwili uciekł z miejsca zdarzenia. Mężczyzna usłyszał w tej sprawie wyrok.
117 · 79 · 29 dni temu
Jakieś huje znowu
Piosenka prawdopodobnie opowiada o tym co dzieje się w kraju a o tym nikt nic nie mówi, bo nikt nie wie prawda?
4 · 1 miesiąc i 15 dni temu
Leningrad - Back to School
Http://www.sosimc.ru Available on iTunes https://itun.es/ru/hJUE2 Production - http://fancyshot.com Producer - Dmitry Muraviev Art Director - Petr Bondarenko Director - Pavel Sidorov / Maria Unzhakova Director of Photography - Paul Beklemishev --- ♪♪ LENINGRAD ♪♪ Facebook: http://facebook.com/sosimc VK-Fansite: http://vk.com/sosimc VK-Page: http://vk.com/public23031244 (…)
4 · 1 miesiąc i 15 dni temu
EDUKACJA WENTYLA
EDUKACJA WENTYLA a tu między innymi J. Polski, Matematyka, Historia i Religia
1 · 1 miesiąc i 22 dni temu
10 ZBRODNI, których dopiero niedawno ZAKAZANO
XXI wiek - wydawało by się, że żyjemy w czasach dobrze funkcjonujących przepisów. Okazuje się jednak, że niektóre zbrodnie zakazano dopiero niedawno. W dzisiejszym odcinku przedstawię 10 z nich.
2 miesiące i 3 godziny temu
Reżyserski zwiastun bez cenzury filmu "Botoks", twórców "Pitbulla"
Bezkompromisowe uderzenie w polską służbę zdrowia w kinach od 29 września 2017 roku. W tym filmie żadna scena nie jest wymyślona! Nowe dzieło autora przebojów „Służby specjalne”, „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to poparty wielomiesięcznymi wywiadami, wstrząsający obraz życia i pracy lekarek oraz pielęgniarek w Polsce.
32 · 43 · 2 miesiące i 13 dni temu
Co to jest Efekt Mandeli, jak to zjawisko działa i czy są polskie przykłady?
Pierwsza część mini serii o najoryginalniejszym temacie internetowym tej dekady. W pierwszym odcinku o Efekcie Mandeli w Gwiezdych Wojnach i bajkach dla dzieci, o Ferreście Gumpie i Bogusiu Lindzie - w kontekście fabularnym – w 15 minut.
36 · 19 · 2 miesiące i 23 dni temu