JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Niezwykłe szczęście i niezły refleks kierującej lexusem
Sytuacja miała miejsce w poniedziałek, kiedy okolice Atlanty w Georgii zmagały się z resztkami huraganu Irma, zdegradowanymi do rangi "zaledwie" burzy tropikalnej. Kiedy kobieta kierująca Lexusem zauważyła, że jedna z sosen rosnących przy drodze zaczęła się powoli kłaść, z całej siły wcisnęła hamulce i to uratowało jej życie. Drzewo runęło na drogę tuż przed ciągle jadącym ze spor(...)
11 · 8 · 7 dni temu
Jak mała pomyłka studia nagraniowego stworzyła muzykę lat 80. (i dzisiejszą)
Kiedy w latach 70. nagrywano dźwięk perkusji, starano się jak najlepiej oddać go na nagraniu. I wtedy stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. W 1980 roku podczas nagrywania solowego albumu Petera Gabriela jeden z techników nagraniowych przez przypadek zarejestrował dźwięk perkusji pochodzący z mikrofonu umieszczonego w studiu reżyserskim, służącego do komunikacji z artystam(...)
347 · 31 · 12 dni temu
Brawurowa ucieczka a'la Houdini z radiowozu
Zaczęło się w miarę niewinnie. Od zatrzymania za drobną kradzież kosmetyków w sklepie. Ale zatrzymana kobieta nie pozwoliła tak łatwo się zamknąć do więzienia. Sprawnie wyzwoliła się z kajdanków i uciekła z miejsca zatrzymania radiowozem w którym siedziała zamknięta.
173 · 67 · 13 dni temu
Pomysł na... holowanie
"W życiu trzeba sobie jakoś radzić", powiedział baca zawiązując buta dżdżownicą.
15 · 8 · 13 dni temu
Irma
Kompilacja zdjęć satelitarnych huraganu Irma, podążającej za nią burzy tropikalnej Jose.
13 dni temu
Google świętuje 83. rocznicę urodzin Eduarda Khila
Google wczorajszym doodlem uczciło 83 rocznicę urodzin Eduarda Anatolyevicha Khila, rosyjskiego barytona który światową sławę zyskał kiedy w 2009 roku internet odkrył pochodzące z 1976 roku nagranie piosenki Я о́чень рад, ведь я, наконе́ц, возвраща́юсь домо́й, znane także jako Trololo.
20 · 7 · 14 dni temu
Pierun walnął w drzewo, dlatego lepiej się pod nimi nie chować
Oto wspaniała ilustracja dlaczego chowanie się pod drzewami podczas burzy to nie jest najlepszy pomysł
234 · 37 · 14 dni temu
Patyk do chodzenia po ścianach
Wejść na piętro można na wiele sposobów. Niektórzy wchodzą po schodach, inni po drabinie, jeszcze inni będą zdzierać paznokcie łapiąc się najmniejszych szczelin. A można złapać za taki patyczek i po prostu sobie spacerkiem wejść po ścianie.
19 dni temu
Relaksująca przejażdżka z Baru do Bijelo Polje: 102 tunele, 96 mostów, 1029 m różnicy wysokości
Widok z kabiny maszynisty pociągu jadącego z Baru nad Adriatykiem do Bijelo Polje (Czarnogóra). Stacja początkowa znajduje się na wysokości 3 m nad poziomem morza, a podróż zakończymy na wysokości 1032 m. Po drodze będziemy mieli okazję przejechać przez 102 tunele różnej długości oraz 96 mostów. Pierwszy tunel, w Sozinie, ma 6171 m długości. Po przejechaniu pod górą Rumija linia(...)
30 · 14 · 25 dni temu
Ustawianie lokomotywy na szynach jest prostsze, niż myślisz
Pociąg zjechał z szyn? Trudno, zdarza się. Teraz trzeba go ponownie ustawić na torze. Zawsze myślałem, że do tego potrzeba jakiegoś potężnego dźwigu, który podniesie wykolejony pojazd i ustawi na szynach. A okazuje się, że można to zrobić o wiele prościej.
114 · 67 · 25 dni temu