JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
"Uwolnię cię! Jak nie, to nie. Siedź sobie zamknięty"
Tak kończą ci, którzy nie potrafią okazać wdzięczności.
34 · 5 · 4 dni temu
Czy silnik rakietowy zadziała pod wodą?
Działa. I nie tylko zadziałał, ale też na koniec dostarczył ekstra efektów specjalnych. Wszystko to zobaczyć możecie w 4K i slow motion.
27 · 12 · 9 dni temu
Lądowanie sondy marsjańskiej Curiosity i niezwykłe zdjęcia z powierzchni planety
Film przedstawiający lądowanie sondy Curiosity na Marsie, od momentu odrzucenia osłony termicznej. Punktem wyjścia były zdjęcia zrobione przez kamerę MARDI zainstalowaną na pojeździe. Każde zdjęcie przeszło przez obróbkę kolorów, a następnie dla każdego ze zdjęć robionych co 1/4 sekundy zostały przez interpolację policzone klatki pośrednie, tak żeby uzyskać płynny ruch. Otrzymany e(...)
179 · 55 · 10 dni temu
Czajniczek zabójcy
W końcu zdobyłeś się na odwagę. Poszedłeś na spotkanie. Wiesz, że to bardzo nierozsądne i że możesz z niego nie wrócić, ale jesteś przecież bardzo ostrożny. Zwracasz uwagę na każdy drobiazg, nie przeoczysz żadnego szczegółu. Siedzicie naprzeciwko siebie, nikt nie chce odezwać się pierwszy. Dla rozluźnienia atmosfery twój towarzysz proponuje filiżankę herbaty. Z początku wzdrygasz s(...)
15 · 5 · 19 dni temu
Najnowszy krzyk mody roku 1924
W 1924 roku żadna modna paryżanka nie mogła się obyć bez radia. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, producent pończoch wypuścił model z wbudowanym odbiornikiem radiowym. Modnisia zaopatrzona w taką garderobę mogła sobie wygodnie usiąść na ławeczce w cieniu Wieży Eiffla i słuchać programu emitowanego na żywo z nadajnika umieszczonego na jej szczycie. Nie zabrakło też okazji do p(...)
12 · 5 · 21 dni temu
W Moskwie przenośne toalety zaczęły atakować ludzi
W Moskwie ostatnio trochę wiało i padało. A że w czasie takiej pogody dzieją się dziwne rzeczy, to teraz wiedzą już wszyscy.
127 · 34 · 24 dni temu
Kółko od deskorolki vs waterjet - ostatne starcie
Czy zastanawialiście się co się stanie jeśli kółko od deskorolki spotka się ze strumieniem wody wypychanym z dyszy ciśnieniem ponad 4100 bar? Ja też nie. Ale jedno jest pewne: akcja rozkręca się bardzo szybko.
28 · 5 · 24 dni temu
Niesamowite sceny pościgów z filmów
Jakie są najlepsze sceny pościgów? Co powoduje, że pędzące ulicami samochody ogląda się tak dobrze? W jaki sposób nakręcone są niesamowite uliczne szaleństwa? Drive, Mad Max, Bourne - to tylko niektóre przykłady z listy.
31 · 14 · 1 miesiąc i 4 dni temu
Kompilacja najlepszych walk z japońskich zawodów sumo robotów
Może i nie są tak duże jak prawdziwi sumici, ale też potrafią nieźle się bić.
36 · 10 · 1 miesiąc i 5 dni temu
Jak powstawała najnowsza reklama Gatorade?
Mimo że wygląda jak animacja komputerowa, to nią nie jest. Postacie są tworzone przez kropelki wody, które są fotografowane w odpowiednim momencie, a następnie klatki są łączone w film. Można lubić napój bądź nie, ale reklama wygląda imponująco.
34 · 8 · 1 miesiąc i 5 dni temu