Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Buty ucieczki
Przykład tego jak kończą się zabawy dużych chłopców, którzy nigdy nie widzieli kobiecych piersi, a swoje życie poświęcili na zwiększenie swoich "skillów" w RPG.
23 · 41 · przed dinozaurami
Facet, który zrobił sobie implanty piersi
Czyli co jeszcze można zrobić za pieniądze. Ten pan w ramach zakładu o $100 000 zamontował sobie sylikonowe cycki. Obrzydliwe? Seksowne? A co na to jego żona?
125 · 53 · przed dinozaurami
Miasto pięknych kobiet
Wyobraź sobie, że podróżujesz autostopem i trafiasz do miasta, którym jeszcze nigdy nie byłeś Miasta w którym wszystkie kobiety są niebiańsko piękne... Nic tylko, żyć, nie umierać! Tak mało czasu, tak wiele kobiet... i tylko jeden problem.
305 · 47 · przed dinozaurami
Miasteczko Uglyville - Lek na zdradę
Jesteś w średnim wieku? Twoja żona nie jest już słodką sarenką o wielkich oczach, którą była najgorętszą laską w całym klubie? No to masz problem... chyba, że przeprowadzicie się do Uglywill, miasta, w którym twoja pięćdziesięcioletnia połowica i tak będzie najpiękniejszą laską w promieniu pięćdziesięciu kilometrów...
5 · 16 · przed dinozaurami
Family Guy - Gwałt na Peterze
Czy kiedykolwiek miałeś przeprowadzane badanie prostaty? Jeśli nie, to jestem pewien, że z ciekawością i obrzydzeniem przyjrzyjsz się temu okrutnemu i bezlitosnemu ceremoniałowi. Zapładnianie bydła to przy tym pikuś.
61 · 24 · przed dinozaurami
Cała prawda o pięknościach na naszych ulicach
Wciąż narzekacie panowie, że dziewczyny, które widzicie na ulicach, nie są tak pociągające jak te z bilboardów? To sugeruję obejrzeć ten filmik, a zmienicie nieco światopogląd.
102 · 91 · przed dinozaurami
Darmowe Przytulanie
Prawdziwa historia o człowieku, który może i nie zrobi rewolucji moralnej w naszym świata, ale przynajmniej sprawi, że kilkaset osób choć przez chwilę poczuje się szczęśliwymi. Wystarczy obejrzeć, a człowiek sam zaczyna się uśmiechać.
54 · 128 · przed dinozaurami
Brutalne przebudzenie
Czyli 23 drastyczne pobudki w 40 sekund. Nie potrafię sobie wyobrazić gorszego sadyzmu niż to, co za chwilę zobaczysz. Takie wyrywanie ze słodkiegu snu jest gorsze niż faszyzm.
75 · 34 · przed dinozaurami
Nagłupsza reklama wszechczasów
Ta reklama jest tak beznadziejna, że musieliśmy ją tu umieścić, po to by ostrzec polskich twórców reklam - nie róbcie aż tak głupich reklam, jak ci Amerykanie. Poza tym nie potrzebujemy reklam tamponów.
291 · 90 · przed dinozaurami
Muppet Show: Świnie w kosmosie
"Kiedy ostatnio widzieliśmy odcinek Świń w kosmosie oczekiwaliśmy, że będzie to ostatni odcinek... niestety..." - tak się zaczyna kultowa część Muppet Show. Jak dla mnie - to była najlepsza i najbardziej wciągająca część a okrzyk z czołówki Piiiiiiiigs in spaaaaaaaaace do tej pory wywołuje dreszcze ekscytacji. Co będzie w dzisiejszym odcinku przygód bohaterskich i niechlujny(…)
8 · 25 · przed dinozaurami