Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał nikasi
Buty ucieczki
Przykład tego jak kończą się zabawy dużych chłopców, którzy nigdy nie widzieli kobiecych piersi, a swoje życie poświęcili na zwiększenie swoich "skillów" w RPG.
okejki 23 · komentarze 41 · przed dinozaurami
Facet, który zrobił sobie implanty piersi
Czyli co jeszcze można zrobić za pieniądze. Ten pan w ramach zakładu o $100 000 zamontował sobie sylikonowe cycki. Obrzydliwe? Seksowne? A co na to jego żona?
okejki 125 · komentarze 53 · przed dinozaurami
Miasto pięknych kobiet
Wyobraź sobie, że podróżujesz autostopem i trafiasz do miasta, którym jeszcze nigdy nie byłeś Miasta w którym wszystkie kobiety są niebiańsko piękne... Nic tylko, żyć, nie umierać! Tak mało czasu, tak wiele kobiet... i tylko jeden problem.
okejki 305 · komentarze 47 · przed dinozaurami
Miasteczko Uglyville - Lek na zdradę
Jesteś w średnim wieku? Twoja żona nie jest już słodką sarenką o wielkich oczach, którą była najgorętszą laską w całym klubie? No to masz problem... chyba, że przeprowadzicie się do Uglywill, miasta, w którym twoja pięćdziesięcioletnia połowica i tak będzie najpiękniejszą laską w promieniu pięćdziesięciu kilometrów...
okejki 5 · komentarze 16 · przed dinozaurami
Family Guy - Gwałt na Peterze
Czy kiedykolwiek miałeś przeprowadzane badanie prostaty? Jeśli nie, to jestem pewien, że z ciekawością i obrzydzeniem przyjrzyjsz się temu okrutnemu i bezlitosnemu ceremoniałowi. Zapładnianie bydła to przy tym pikuś.
okejki 61 · komentarze 24 · przed dinozaurami
Cała prawda o pięknościach na naszych ulicach
Wciąż narzekacie panowie, że dziewczyny, które widzicie na ulicach, nie są tak pociągające jak te z bilboardów? To sugeruję obejrzeć ten filmik, a zmienicie nieco światopogląd.
okejki 102 · komentarze 91 · przed dinozaurami
Darmowe Przytulanie
Prawdziwa historia o człowieku, który może i nie zrobi rewolucji moralnej w naszym świata, ale przynajmniej sprawi, że kilkaset osób choć przez chwilę poczuje się szczęśliwymi. Wystarczy obejrzeć, a człowiek sam zaczyna się uśmiechać.
okejki 54 · komentarze 128 · przed dinozaurami
Brutalne przebudzenie
Czyli 23 drastyczne pobudki w 40 sekund. Nie potrafię sobie wyobrazić gorszego sadyzmu niż to, co za chwilę zobaczysz. Takie wyrywanie ze słodkiegu snu jest gorsze niż faszyzm.
okejki 75 · komentarze 34 · przed dinozaurami
Nagłupsza reklama wszechczasów
Ta reklama jest tak beznadziejna, że musieliśmy ją tu umieścić, po to by ostrzec polskich twórców reklam - nie róbcie aż tak głupich reklam, jak ci Amerykanie. Poza tym nie potrzebujemy reklam tamponów.
okejki 292 · komentarze 90 · przed dinozaurami
Muppet Show: Świnie w kosmosie
"Kiedy ostatnio widzieliśmy odcinek Świń w kosmosie oczekiwaliśmy, że będzie to ostatni odcinek... niestety..." - tak się zaczyna kultowa część Muppet Show. Jak dla mnie - to była najlepsza i najbardziej wciągająca część a okrzyk z czołówki Piiiiiiiigs in spaaaaaaaaace do tej pory wywołuje dreszcze ekscytacji. Co będzie w dzisiejszym odcinku przygód bohaterskich i niechlujny(…)
okejki 8 · komentarze 25 · przed dinozaurami