JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Autostopem przez Demoludy - Sinop (odc. 9)
"Przemieszczam się przez koniec Tureckiej prowincji w kierunku Sinop. W tym odcinku przemycam trochę kulinarnych treści i tego jak sobie poradzić z jedzeniem podczas podróży. Do Gruzji coraz bliżej a co się z tym wiąże? Zobaczycie w niedalekiej przyszłości."
12 · rok i 7 miesięcy temu
Geniusz wyklęty - Jan Czochralski
Ostatnio zaczęliśmy dbać o swoich Żołnierzy Wyklętych. I bardzo dobrze, bo historię swojego narodu warto kultywować. Ale nie wolno nam zapominać o innych wielkich, których imię zostało wykreślone z kart historii przez PRL. Zwłaszcza, że na zachodzie ciągle się o nich pamięta...
29 · rok i 1 miesiąc temu
Autostopem przez Demoludy - Mongolski kozioł i rosyjska biba (odc. 27)
Nowe smaki, nowi ludzie i nowe przygody. Mongolia jest niesamowitym krajem, ale tak jak zwykle bywa, trzeba się pożegnać i ruszać dalej w drogę. Przemierzając kolejne kilometry dotarłem do Rosji, a tam... Sami zobaczycie.
8 · rok i 2 miesiące temu
Krótki film o budowaniu zegara
Chris z kanału Clickspring przez ostatnich kilkanaście miesięcy budował śliczny zegar własnej konstrukcji, a postępy prac dokumentował filmami na Youtube. Dziś zegar jest już zrobiony, a na zakończenie prac nad projektem, wrzucił filmik z krótkim podsumowaniem tego co się działo przez ostatnie prawie 2 lata. Te 12 minut oglądania to ponad 1000 godzin pracy nad elementami składowym(…)
19 · 11 miesięcy i 7 dni temu
Autostopem przez Demoludy - Wołgograd (odc. 16)
Po udanym weselu w Machaczkale ruszyłem w dalszą podróż w stronę Wołgogradu aby zobaczyć na własne oczy pewną kobietę. Subskrybuj kanał: http://bit.ly/1OyT5Jf
12 · rok i 5 miesięcy temu
Moto Historie PZM - wkład pewnego człowieka i bimbru w motoryzację
Kolejna opowieść z cyklu Moto Historie. Ponieważ poprzedni wrzut bardzo się Wam spodobał, oto następny. Wrzucony z błogosławieństwem autora, który w tym odcinku zostaje dyrygentem. Nie byle jakim dyrygentem. Film jak zawsze zrealizowany doskonale. No i poznacie hipstera. Polecam z całego motoryzacyjnego serducha!
17 · rok i 3 miesiące temu
Autostopem przez Demoludy - Próba przedostania się do Chin (odc. 22)
Po opuszczeniu jurty kierowałem się w stronę Chin. Jak się okazało wydostanie się z Kirgistanu jest trudniejsze niż myślałem.
3 · rok i 3 miesiące temu
Król menadżer - Zygmunt Stary. Historia Bez Cenzury
Zygmunt Stary to król którego czasem widujemy na dwustuzłotowym banknocie. Szkoda tylko, że tak rzadko. Czas poznać go bliżej.
5 · rok i 25 dni temu
Gun TV i Wapniak o bezpieczeństwie na strzelnicy
O czym należy pamiętać na strzelnicy, by nie zrobić krzywdy sobie oraz innym? Odcinek zrealizowany z gościnnym udziałem Wapniaka
21 · rok i 6 miesięcy temu
Autostopem przez Demoludy - Przedsionek Gruzji (odc.10)
Ostatnie chwile w Turcji. Ostatnie herbatki. Ostatnie posiłki. Gruzja coraz bliżej. A im bliżej Gruzji tym bliżej osadnictwa, kaukazu i innych bananowych republik.
14 · rok i 6 miesięcy temu
Autostopem przez Demoludy - Przemierzanie chińskich dróg (odc. 25)
Wiele godzin podróżowaliśmy razem i w końcu nastał ten dzień, w którym trzeba było pożegnać się z Dunką i ruszyć samotnie w dalszą podróż po Chinach.
14 · rok i 3 miesiące temu
Autostopem na Kołymę - Amazar (odc. 49)
Asfalt! Jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z tego powodu. Obieram ostatnią prostą w stronę Polski. Zapach domu unosi się w powietrzu...
9 · rok i 6 miesięcy temu
Hełm wz. 31 "Salamandra" || IrytujacyHistoryk
"Doczekaliście się! Zdobyłem sławną salamandrę i nagrałem o niej film. Niestety miałem (jak zwykle) mało czasu, ale za to macie skondensowane najistotniejsze informacje."
6 · rok i 4 miesiące temu
Gdzie można znaleźć wulkany?
Wulkanizm jest czymś co w geologii generuje niezwykłe wręcz siły. Nic więc dziwnego, że wulkany rozbudzają wyobraźnię - choćby tym, że w ciągu tygodnia potrafią na przykład wyrosnąć na polu kukurydzy. Ale takie zjawiska to rzadkość - w filmie o tym gdzie i dlaczego powinno się szukać wulkanów.
10 · rok i 4 miesiące temu
Dlaczego lubimy dawać prezenty i co będzie wigilijną pierwszą gwiazdką?
Odcinek z pytaniami mikołajkowo-świąteczno zimowymi a w nim kształt płatków śniegu, hipotezy dotyczące gwiazdy betlejemskiej i nasz mózg przy dawaniu prezentów. A gościnnie Astrofaza opowie o tym, co będzie w tym roku pierwszą wigilijną gwiazdką.
7 · 11 miesięcy i 14 dni temu