JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Polecane
Najpotworniejsze w tym tygodniu
Najaktywniejsi na Monster TV
Przydatne lifehacki dla majsterkowiczów
Jeżeli lubisz czasem coś naprawić w domu, używając czegoś więcej niż WD40 i srebrna taśma, to jest to film dla ciebie.
358 · 44 · 14 dni temu
Niesamowity mecz Bundesligii - Lipsk vs Bayern
Niby emocji w Bundeslidze już nie ma. Bayern pewnie zapewnił sobie tytuł mistrza kraju parę kolejek wcześniej. Mimo to, tego w tym spotkaniu nie brakowało. Bayern podejmował na wyjeździe Lipsk (druga drużynę w tabeli).
240 · 39 · 16 dni temu
Labrador z "patykiem" wraca do domu
Labradory to psy zaklasyfikowane jako aportery. Większość z nich lubi ganiać za piłką czy kijami. Ten natomiast stwierdził, że nie będzie się rozdrabniał i upatrzony przez siebie "kijek" zabierze do domu.
223 · 52 · 16 dni temu
Rower z kołami Hoene Wrońskiego
Internauci od razu zarzucili temu naukowcowi uprawianie tzw. "troll science". Prezentację prototypu roweru, którego używanie rzekomo ma kosztować nas 6 razy mniej energii, przeprowadzono w Gimnazjum nr 1 w Wolsztynie.
218 · 76 · 14 dni temu
Na pomoc miśkowi, który utknął głową w wiadrze
Kilku chłopa potrzeba było, by złapać i uwolnić małego niedźwiedzia z potrzasku. Przypadkowo włożył łeb do jakiegoś wiadra, a potem nie mógł się z niego sam wydostać.
281 · 44 · 17 dni temu
Kot z najniższym głosem ever!
Poznajcie Jacka (czyt. Dżeka), który z pewnością jest już po mutacji. Słychać, że obniżył mu się głos i teraz brzmi naprawdę złowieszczo.
329 · 45 · 15 dni temu
BNT wspina się na wielki piec gdzieś w Rudzie Śląskiej
Industrialna wspinaczka na Śląsku, po śląsku i do tego z mistrzowskim montażem.
133 · 74 · 1 miesiąc i 18 dni temu
Bzdury na temat technik samoobrony dla kobiet
Filmik ukazujący, jak może wyglądać atak na kobietę w rzeczywistości i jak się przed nim obronić. Większość filmów o podobnej tematyce pokazuje nierealne scenariusze i wręcz idiotyczne techniki obrony, które nie mają zastosowania w prawdziwym życiu. Po pierwsze: Spier*alaj jak szybko się da i jak daleko się da, a jeśli już dochodzi do konfrontacji, posłuchaj tego gościa, bo dobrze(...)
273 · 110 · 16 dni temu
Piotr Fronczewski jako student i utwór "Płaszcz"
"Płaszcz" w wykonaniu ówczesnego studenta PWST, później wielkiego aktora filmowego i teatralnego, Piotra Fronczewskiego. Fragment krótkometrażowego dokumentu "Raz dwa trzy..." o zajęciach prof. Ludwika Sempolińskiego ze studentami warszawskiej PWST, zrealizowanego przez wybitnego reżysera brytyjskich "młodych gniewnych" - Lindsaya Andersona w 1967 roku.
113 · 35 · 16 dni temu
Piłka nożna jest niczym bez szacunku
O piłce nożnej często mówi się, że już dawno temu została pozbawiona zasad fair play. Na szczęście są jeszcze momenty, kiedy odzyskuje się wiarę w ludzkość, na przykład wtedy, gdy piłkarze Borussii oddali hołd rannemu w zamachu Bartrze.
139 · 63 · 22 dni temu
Bójki Alexis i Krystle z Dynastii - najlepsze kobiece walki w telewizji lat 80.
Co charakteryzowało uwielbiany swego czasu przez Polaków serial - Dynastię? Przepych niedostępny dla przeciętnego obywatela PRL, zderzenie z amerykańskim stylem bycia (matki, żony i kochanki) oraz oczywiście - niezapomniane bójki głównych bohaterek, walczących o względy gołąbkowego Blake'a! Przypomnijmy sobie te piękne chwile...
67 · 43 · przed dinozaurami
Największy crash-test w historii ludzkości - CERN i LHC
Kim jesteśmy? Dlaczego tacy jesteśmy? Dlaczego wszechświat jest jaki jest? Nauka bez dwóch zdań ma przed sobą mnóstwo trudnych pytań, ale te z całą pewnością należą do najtrudniejszych. Dlatego miejsca, w których poszukuje się odpowiedzi na nie są tak bardzo oszałamiające. Laboratorium CERN bez dwóch zdań się do nich zalicza. I bez wątpienia jego dumą jest Wielki Zderzacz Hadronów.(...)
180 · 31 · 15 dni temu
Szybka powtórka z geograficznej matury
Gdzie znajduje się Oslo? Gdzie na mapie znajduje się Ukraina? Ile ludzi mieszka w Niemczech? Na te i inne pytania zaraz poznacie odpowiedzi - chociaż nie radzimy ich zapamiętywać.
105 · 97 · 14 dni temu
Dosłownie muzyka dla uszu
Taki efekt dźwiękowy zawdzięczamy falownikom, które są używane do startu lokomotywy.
195 · 46 · 21 dni temu
Grupa kibiców "nękająca" bezdomnego
Grupa kibiców Ajaxu Amsterdam natrafiła na bezdomnego grającego na ulicy, no i się zaczęło...
392 · 44 · 16 dni temu