Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
  Najnowsze filmyPoczekalniaNajlepsze filmy roku 2013SzukajKatalogDodaj film 
:: Polecane
:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
:: Najaktywniejsi na Monster TV

Tony Parker vs Remi Gaillard
Gwiazda NBA, gracz San Antonio Spurs Tony Parker pokazał Remiemu parę koszykarskich sztuczek. Francuski pranskter odwdzięczył się kilkoma zagraniami z piłką do nogi.
164 · 19 · 12 dni temu

Paranienormalni - Kontrola z Unii Europejskiej
"Pamiętaj, jesteś urzędnikiem Unii Europejskiej i przychodzisz tu na kontrolę!" Występ kabaratu Paranienormalni na Świętokrzyskiej Nocy Kabaretowej 2014.
326 · 23 · 15 dni temu

Karny w meczu TVP-TVN
Gol Adamiaka w karnych po meczu charytatywnym TVP - TVN. Tak miało być, czy tak mu wyszło? Wkrótce pewnie opowie o tym w wielogodzinnym wywiadzie, napisze książkę i dostanie powołanie do reprezentacji?
276 · 27 · 15 dni temu

Kompilacja najlepszych porażek Ice Bucket Challenge
Kompilacja z ice bucket challenge, ale nie ze zwykłych występów tylko z tych, które nie do końca wyszły.
144 · 34 · 10 dni temu

Le Zap de Spi0n nr 233
Wszystko co ostatnio Spi0n znalazł w internecie i uznał za interesujące. Ciekawe kiedy kolejny odcinek będzie wreszcie pełnometrażowy?
177 · 23 · 15 dni temu

Szalona rosyjska huśtawka
By latać w kosmos i oblatywać orbitę Ziemi trzeba się szkolić na okrągło. Oto chyba nowy kosmonauta, na rosyjskim placu zabaw wspomagany przez 4 silnorękich instruktorów w stopniu podporęcznika.
119 · 29 · 14 dni temu

Wu-Tang Clan Ain't Nuthing ta Fcuk Wit
Wu-Tang Clan grupa wykonująca muzykę hip-hop znana z surrealistycznych rytmów i treści wypełnionych metaforami, nawiązywaniem do życia w Nowym Jorku oraz aluzji do chińskiego folkloru i filmów kung-fu. - tyle ciocia Wiki. Teraz śpiewa głosem aktorów z wielu filmów.
156 · 15 · 15 dni temu

Simon's Cat - drzemka w pralni
Tym razem kot Szymona postanowił odpocząć po lenistwie na świeżo wypranych jego ciuchach. Jeśli macie kota nie zapomnijcie mu pokazać co może się zdarzyć jak pójdzie spać koło pralki.
145 · 14 · 10 dni temu

Usłyszeć głos mamy po raz pierwszy w życiu
Lachlan to niemowlak u którego zdiagnozowano obustronną utratę słuchu w stopniu od umiarkowanego do ciężkiego. W wieku 7 tyg. otrzymał swój pierwszy aparat słuchowy. Reakcja niemowlaka warta zapamiętania.
441 · 29 · 11 dni temu

Jim Jefferies - Bare (polskie napisy)
Najnowszy występ Jima Jefferiesa z napisami! Tym razem już się nie rozdrabniamy. Macie od razu pełną wersję.
298 · 18 · 12 dni temu

Poznaj potęgę BookBooka!
Tylko 8 mm wysokości, waga 400 g, preinstalowana zawartość, brak potrzeby ładowania, przeglądanie przy pomocy palca, czyj to najnowszy produkt? Ikea postanowiła poprzedrzeźniać Apple'a i wyszło całkiem nieźle.
318 · 29 · 12 dni temu

21 porad - wycieczka do Japonii
Krzysztof Gonciarz gościł już na JM podczas swojego pobytu w Japonii. Tym razem przygotował materiał, który w pigułce przedstawia pomocne rady dla turystów, którzy myślą o odwiedzeniu Kraju Kwitnącej Wiśni.
195 · 33 · 12 dni temu