Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
  Najnowsze filmyPoczekalniaNajlepsze filmy roku 2013SzukajKatalogDodaj film 
:: Polecane
:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
:: Najaktywniejsi na Monster TV

Amymarie wiosennie
Wystarczą słuchawki w uszach, żeby dać się ponieść muzyce. Freestyle w wykonaniu uśmiechniętej i utalentowanej Amymarie Gaertner.
222 · 55 · 12 dni temu

Ojciec nagrywał ją co tydzień, od urodzenia do 14 lat, teraz zrobił filmik
Holenderski fotograf i filmowiec, Frans Hofmeester, ojciec Lotty i Vince'a, zrobił coś zajebistego i wzruszającego dla każdego rodzica.
464 · 92 · 10 dni temu

Nie pisz smsów, gdy kierujesz!
Kolejna kampania przeciw pisaniu smsów podczas prowadzenia samochodu. Polecamy i pokazujemy, bo takich akcji nigdy za mało. Czy wiecie, że pisząc albo odbierając smsa w czasie jazdy odrywacie wzrok od drogi na pięć sekund? Przy prędkości 90 km/h to tak, jakbyście przejechali długość boiska. Bez patrzenia.
429 · 79 · 11 dni temu

Tormund Zabójca Olbrzyma goli brodę
Najnowsza moda wprost zza Muru. Wszystkie Dzikie no to lecą.
699 · 43 · 12 dni temu

Formuła 1 - pit stopy z 1950 i 2013
Truizmem byłoby napisać, że Formuła 1 się zmienia. Zobaczcie jak w początkach swojej historii wyglądała wymiana kół i tankowanie, a jak to odbywa się dzisiaj.
515 · 79 · 11 dni temu

ZAKSA vs Resovia - kapitalna akcja!
Fragment meczu półfinałowego Plusligi. Jedna z piękniejszych, o ile nie najpiękniejsza akcji sezonu. Patrzcie i podziwiajcie.
431 · 30 · 11 dni temu

Sprzątanie po rosyjskim Hitmanie
Vitaly przebierał się już za Hitmana, więc nie musiał inwestować w strój. Postanowił pobawić się w "Usterkę" i zobaczyć, która sprzątaczka wzorowo wywiążę się z trudnego zadania.
308 · 31 · 11 dni temu

Co wy wiecie o 1994? Wydanie technologiczne
"Przedstawiamy nowy cykl filmowy, o nazwie 20 retro-lat temu. Postanowiliśmy zacząć od 1994 roku, bo wielu z nas właśnie wtedy zaczęło na poważnie swoją przygodę z komputerami, grami, itd." - napisała ekipa dobreprogramy. Piękne wspomnienia.
332 · 51 · 11 dni temu

Król ZUS - Kabaret Młodych Panów i Smile
Do Króla ZUS przybywa poselstwo z OFE. Wierny błazen ostrzega jednak przed licznymi niebezpieczeństwami.
344 · 41 · 12 dni temu

Land Rover z "przeźroczystą" maską
Land Rover prezentuję rozwiązanie, dzięki któremu maska samochodu wydaje się przezroczysta, dzięki czemu kierowca widzi przednie koła i teren, po którym jedzie. System opiera się na kamerach oraz rzutniku który wyświetla obraz na przedniej szybie (coś jak HUD).
238 · 53 · 13 dni temu

Mission: Impurrrsible
Zasady zabawy są proste (jeśli mamy kota, który ma zabawkę, którą lubi): bierzemy zabawkę kota, wrzucamy ją w jakieś mało dostępne miejsce i nagrywamy misję.
353 · 32 · 12 dni temu

Ultimate Car Crash Compilation || FailArmy
Jeśli na co dzień mało wam jeszcze samochodowych wypadków, to obejrzyjcie sobie tę kompilację od FailArmy - znajdziecie tutaj też takie przypadki, które nie zostały nagrane wideorejestratorami.
188 · 22 · 13 dni temu