Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
  Najnowsze filmyPoczekalniaNajlepsze filmy roku 2013SzukajKatalogDodaj film 
:: Polecane
:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
:: Najaktywniejsi na Monster TV

Ikea - ciekawa reklama
Lubicie meble z Ikei. Skądinąd wiemy, że mają one wielu zwolenników na całym świecie. Jednak takiej reklamy po nikim się nie spodziewaliśmy...
474 · 31 · 10 dni temu

Mały perkusista
Ten mały ma niesamowite umiejętności i nie boi się występów publicznych. J. Offenbach - "Orfeusz w piekle", akt II Galop inferal.
315 · 39 · 10 dni temu

Siedzenia japońskiego pociągu
Wolicie jechać przodem czy tyłem do kierunku jazdy? Jak rozwiązać problem ustawienia foteli, kiedy pociąg dobiegnie końca trasy i udaje się w podróż powrotną? Japończycy znaleźli na to rozwiązanie.
231 · 28 · 13 dni temu

Czy skok na rowerze może być bolesny?
"- Nie skoczysz... - Pewnie że skoczę! Potrzymaj mi piwo..." - zakończenie oczywiście do przewidzenia. Mnie boli od samego patrzenia.
147 · 66 · 12 dni temu

Jak otworzyć młynek Kotanyi
Ten film odmieni wasze życie. Oto prosty sposób na otwarcie młynka, który na pierwszy rzut oka wydaje się jednorazowy.
188 · 78 · 10 dni temu

10 skoków do wody
Za oknami nareszcie wakacyjne upały, można wyjść nad wodę, a tam jak wiadomo wiele atrakcji. Skoki do wody, pływanie i picie. I oby zawsze była taka kolejność, nigdy odwrotnie!
157 · 32 · 10 dni temu

BOOBKHANA! - Ken Block + Bikini Girls z Nagoya
Co tygryski lubią najbardziej? W sumie nie wiemy, ale wiemy, co pewno wam się spodoba. I to nam wystarczy. Patrzcie, słuchajcie i podziwiajcie.
116 · 33 · 11 dni temu

NFS kontra rzeczywistość
Droga krajowa to nie miejsce na "tournament" z NFS. Wyczynów z monitora nie da się powtórzyć na zwykłych ulicach [choć próby trwają...]. Zderzenie "rzeczywistości" komputerowej z rzeczywistością i fizyką dokładniej i dowcipniej zaraz zobaczycie.
296 · 22 · 18 dni temu

Syberyjskie "twerkowanie"
Zgrabne i gibkie Rosjanki w czasie imprezy "Siberian Dancehall Contest 2014" w Nowosybirsku. To chyba zostanie wkrótce dyscypliną olimpijską. A jak nie zostanie to i tak dobrze się kibicuje wzrokowo. Audio można wyłączyć.
226 · 77 · 11 dni temu

We Love Russia 2014 #5
Kompilacji z Rosji nigdy dość. Ta jest znów dobra, bo znów rosyjska. A Rosjanie to Słowianie i nic na to się nie poradzi.
182 · 41 · 16 dni temu

Limo - Premier i Orzeł Biały
Podczas XVI Mazurskiej Nocy Kabaretowej Mrągowo 2014 kabaret Limo po raz kolejny pokazał, dlaczego przez wielu uważany jest, za najlepszy polski kabaret. Brawo!
1642 · 85 · 10 dni temu

Taka sytuacja...
"Taka sytuacja...najpierw wyprzedza na dziurach, bo bardzo mu się spieszy, potem nie wie, że w ślepej uliczce też można zawrócić albo w nią wjechać i robi pompki przy 40-stopniowym upale. Gdzie się tacy rodzą? Nie żebym coś miał do kierowców z Trzebnicy, może to wasz sąsiad?" Numer rejestracyjny już znacie, sąsiad to czy zwykły wujek?
353 · 65 · 11 dni temu