Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
Joe Monster is watching you
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
  Najnowsze filmyPoczekalniaNajlepsze filmy roku 2014SzukajKatalogDodaj film 
:: Polecane
:: Najpotworniejsze w tym tygodniu
:: Najaktywniejsi na Monster TV

Nasz ulubiony Norweg w kolejnej odsłonie
Podobno w Skandynawii jest jeden z największych odsetek ludzi chorych na depresję. Są na to tabletki. On ich bierze zbyt wiele. Odcinek wyjątkowo nudny, ale... z polskim akcentem
141 · 44 · 12 dni temu

Z szablą na niemieckie czołgi - prawda czy mit?
Czy polscy kawalerzyści naprawdę rzucali się z szablami na niemieckie czołgi w czasie wojny obronnej w 1939 roku? Zapraszam na najnowszy odcinek! Subskrybuj na Youtubie
410 · 68 · 11 dni temu

Ecodriving na egzaminie? W tej formie nie!
Propaguję jazdę eco, biorę udział w wyścigach eco, jednak w tym przypadku ustawodawca chce zniechęcić młodych kierowców.
678 · 154 · 12 dni temu

Nie płacę na pałace - mało znane fakty o ZAIKS
ZAIKS przypomina mewy z filmu "Gdzie jest Nemo". Nic tylko: Daj! Daj! Daj! W filmie dużo niepokojących faktów o tej wielkiej organizacji, która nie pamięta o swoich celach statutowych. Protestujemy przeciwko zabieraniu naszych pieniędzy przez nietransparentne organizacje, które wydają je w sposób bulwersujący dla opinii publicznej. Napisaliśmy petycję do władz – pomóż nam podpis(...)
581 · 70 · 11 dni temu

Fajna reklama serwisu hotels.com
Kapitan Oczywisty, znany za wielką wodą, reklamuje serwis hotelowy w którym w każdym momencie możesz zarezerwować sobie hotel przez np. telefon, lub nie rezerwować jeśli tego nie potrzebujesz.
269 · 9 · 12 dni temu

Jimmy Fallon, Meghan Trainor & The Roots
Jeśli chodzi za wami kawałek "All About That Bass" to my też coś dołożymy. Fallon to szczęśliwy gość - fajnie im to wyszło.
286 · 29 · 11 dni temu

Ryjąca beret reklama mleka
Czy nawet mleko musi być designerskie? Nie może być po prostu świeże, prosto od krowy, w bańce? Widocznie nie. Zwłaszcza u zachodnich sąsiadów.
339 · 58 · 12 dni temu

Koryto rzeki okresowej Zin wypełnia się wodą po ulewach
"W Izraelu na pustyni Nagew odrodziła się rzeka." - doniosły media na całym świecie, a szczęśliwcy mogli obejrzeć to niecodzienne zjawisko na żywo.
288 · 35 · 12 dni temu

Zakręcone rzeźby Fibonacciego
John Edmark z Uniwersytetu w Stanford stworzył drukowane w 3D rzeźby. Następnie ustawił je na obrotowej podstawce i sfilmował superszybką kamerą. Wyszła z tego naprawdę efektowna animacja.
223 · 35 · 12 dni temu

Wzorowa akcja policji
Brygada antyterrorystyczna rozbija gang groźnych przestępców. Strach zagrać ze znajomymi w Monopol.
154 · 64 · 13 dni temu

Kraksa drona za 3000$
"Całe szczęście, że to się nagrało, może uda się reklamować..." Oczywiście zawsze można sprzedać w serwisie aukcyjnym jako "nieśmigany".
175 · 47 · 16 dni temu

Nürburgring Nordschleife - wypadki 2014
Mieliście okazję już zobaczyć kompilację z 2012 roku oraz niedawny miks supersamochodów ze stacji nieopodal Nürburgring. Ta kompilacja wypadków jest z roku 2014 z toru, który jest jednym z najniebezpieczniejszych miejsc tego typu dostępnych dla "nieprofesjonalnych" kierowców.
126 · 77 · 13 dni temu

Piwo przywieźli, wojna będzie!
Burzliwy felieton Kopyra o wojnie pomiędzy browarami rzemieślniczymi a wielkimi koncernami piwnymi w Polsce i niesprawiedliwości!
225 · 37 · 14 dni temu

BDF! - Bardzo dziwne filmiki #31
Najnowsza cześć bardzo dziwnych filmików a w niej m.in.: jak to jest być sową, sztuka rozmowy z szympansami oraz dużo pomidorów.
652 · 56 · 12 dni temu

Dom wypełniony piłeczkami
Pamiętacie baseny wypełnione plastikowymi piłeczkami z dzieciństwa? A może by tak wypełnić nimi dom? Raj dla każdego dziecka!
719 · 60 · 13 dni temu