JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Dude Perfect wykonują różne triki styropianowymi samolotami
Najprostszy z nich to przelot przez hula-hop, a potem jest nawet rozbijanie butelek z piwem. Chłopaki wszystko robią "perfect".
130 · 41 · 1 miesiąc i 23 dni temu
Brazylijska policja na motocyklach w akcji
W Brazylii niełatwo być rabusiem, ale to właśnie w Kraju Kawy jest ich wyjątkowo dużo. Policja walczy na wszystkie możliwe sposoby.
254 · 56 · 2 miesiące i 3 dni temu
Rosyjska policja zatrzymuje naćpanego kierowcę
Sergiej tańczy i klaszcze
3 miesiące i 9 dni temu
Gdy zapatrzysz się na dziewczynę jadąc na motorze
Kierowca przeżył, chociaż nabawił się kilku groźnych złamań. Miejsce akcji: Charków, Ukraina.
130 · 60 · 6 miesięcy i 5 dni temu
Facet zderzył się z ptakiem na rollercoasterze
Port Aventura to rodzinne wesołe miasteczko znajdujące się w Hiszpanii w pobliżu miasteczka Salou. Jedna z tamtejszych atrakcji rozpędza się do 180 km/h w 5 sekund, co czyni ją najszybszym rollercoasterem w Europie. Jak widać, nawet gołębie za tym nie nadążają.
21 · 22 · 6 miesięcy i 9 dni temu
Zderzenie z ptakiem
(1 494 916x oglądano na YT)
6 miesięcy i 9 dni temu
Sulawesi, Indonezja – Siedmiometrowy pyton siatkowy zjadł 25-letniego mężczyznę
Tragiczny finał poszukiwań 25-letniego Indonezyjczyka. Mieszkaniec wyspy Sulawesi zaginął w niedzielę. Okazało się, że padł ofiarą pytona. Gad połknął mężczyznę. The giant snake is believed to have swallowed the Indonesian man whole, leaving villagers with the grisly task of removing him from the animal’s belly. They found the python lying in Akbar’s back garden with a gian(…)
2 · 6 miesięcy i 25 dni temu
Stracił panowanie bo miał 3 promile
Tak wyglądało czołowe zderzenie z perspektywy kierującego, jednego z poszkodowanych samochodów, Renault Master, z Mazdą, której kierowca stracił panowanie nad pojazdem i najpierw uderzył w Forda Focusa, by zatrzymać się na aucie dostawczym. Wszystko wydarzyło się dziś, 20 stycznia 2017, w Cieszynie, na ulicy Bielskiej, na wysokości skrzyżowania z ulicami W. Szybińskiego i J. Cienc(…)
4 · 7 miesięcy i 18 dni temu
Baba Na Zakupach.
(1 004x oglądano na YT)
1 · 8 miesięcy i 20 dni temu
81-letnia Babcia w subaru
!! CO 1.000 WIDZÓW ROZDAJEMY 5 LOSOWYCH KLUCZY STEAM !! Naszym celem jest osiągnięcie srebrnego przycisku YouTube, czyli zebraniu 100.000 widzów! Przycisk przeznaczony zostanie dla losowej osoby podczas konkursu, aby wszystko było uczciwie! Zapraszam do pomocy, oraz dołączenia się do subskrybowania! Źródło: http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/81-letnia-katowiczanka-i-jej-(…)
2 · 11 miesięcy i 10 dni temu