Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Wideo poklatkowe ze wzrostu fasolki szparagowej
W trzyminutowym filmiku jest ukazane, jak korzenie oraz górna części fasolki szparagowej dokonują wzrostu na przestrzeni 25 dni.
206 · 35 · 10 dni temu
Wietnamski fryzjer dla facetów
Fryzjer to mało powiedziane, w tym salonie mężczyznom oferuje się znacznie szerszy zakres usług. Faceci mogą się w pełni zrelaksować, kiedy zajmują się nimi ładne panie.
179 · 89 · 10 dni temu
Żelazne Płuca - relikt epoki polio
Żelazne płuco to urządzenie umożliwiające oddychanie w sytuacji, gdy mięśnie oddechowe są niewydolne. Powszechne użycie żelaznych płuc to lata 50. i 60. XX wieku, kiedy ofiary polio dotknięte porażeniem mięśni (w tym przepony) były z powodu zaburzeń oddychania umieszczane w tych urządzeniach celem ratowania życia.
34 · 12 · 10 dni temu
Inwazja piranii na Rio Parana
Parana to druga - po Amazonce - pod względem długości i powierzchni dorzecza rzeka w Ameryce Południowej. Płynie przez terytorium Brazylii, Paragwaju i Argentyny, a jej długość wynosi 4700 km. Na filmiku możemy zobaczyć, jakie atrakcje dostarcza ludziom ta potężna rzeka.
34 · 17 · 11 dni temu
test gadżetów survivalowych - husky olał sprawę totalnie :D
KulFarm - https://www.instagram.com/kulfarm/ 2nd channel - https://www.youtube.com/user/origami768 instagram https://instagram.com/crazyrussianhacker/ facebook - https://www.facebook.com/CrazyRussianHacker Multi Functional Camping Axe - http://amzn.to/2zzTCdc Surviva kit - http://amzn.to/2zhHaM9 Sleeping Bag - http://amzn.to/2y5lT72 Survival Poncho - http://amzn.to/2zhO2sO(…)
1 · 11 dni temu
Artur Szpilka na wesoło
Film z prawdziwymi wypowiedziami Artura Szpilki o charakterze humorystycznym. Pamiętajcie, tylko bez żartów, bo przyjdzie Artur i was rozj$#&@.
203 · 51 · 11 dni temu
Prawie 300 lokomotyw Union Pacific zaparkowanych gęsiego na bocznicy w Arizonie
Autor natknął się na bocznicę kolejową Union Pacific, na której zaparkowano 292 lokomotywy wyłączone z użytkowania. Prawdopodobna wartość tej bocznicy waha się pomiędzy 600 a 900 milionów dolarów.
17 · 13 · 12 dni temu
Jelonek skacze na główkę do rzeki Ohio
Nie wygląda mi to na nieudaną próbę samobójczą, tylko na udaną ucieczkę przed ludźmi. Brawo, jelonku!
25 · 11 · 12 dni temu
Dron uratował tonących chłopców. Pierwsza taka akcja na świecie
Zaniepokojeni plażowicze w Lennox Head w Nowej Południowej Walii zaalarmowali ratowników odbywających w okolicy ćwiczenia. Ratownicy do akcji wysłali drona, który zrzucił pływakom tratwę, co pozwoliło chłopcom w wieku 16 i 17 lat dotrzeć cało i zdrowo na ląd.
199 · 50 · 12 dni temu
Samochód do driftu za 1000 zł - dobra zabawa za małe pieniądze
Alexi odwiedza tor Fuji Speedway, by zobaczyć na własne oczy trend taniego tuningowania samochodów do driftu. W przeciwieństwie do wieśtuningu, to jest naprawdę fajne!
82 · 27 · 12 dni temu