JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Scena z Robocop Nie pokazywana wczesniej uwaga genitalia
This is our contribution to the crowd-sourced remake of Robocop. Check out the full movie at OurRobocopRemake.com. Thanks to Dave Seger for organizing the whole…
5 · 17 godzin temu
W Australii to pająki polują na myszy
Ogromny pająk z rodziny spachaczowatych (Heteropoda maxima) ze swoją zdobyczą. Ciekawe, czy ktoś trzyma je w domu zamiast kotów.
89 · 39 · 1 dzień i 18 godzin temu
KULT - Po co wolność [VIDEO KONKURSOWE]
Materiał wziął udział w konkursie S.P. Records. Zadaniem było nagranie teledysku do ulubionego utworu zespołu Kult. Groteskowa historia przemian ustrojowych w Polsce, przedstawiona przez czterech młodzieńców w rytm piosenki "Po co wolność" zespołu Kult. Utwór powstał w 1989 r. Mimo iż od jego zaistnienia minęło ponad 20 lat, tekst nie stracił swojego sensu i jest nadal aktualny.(...)
1 · 1 dzień i 18 godzin temu
Biały kruk, niezwykle rzadki okaz, uwieczniony w Rosji
Biały kruk to stały związek frazeologiczny oznaczający rzecz unikatową, rzadką, osobliwą, a stosowany głównie w bibliotekarstwie w odniesieniu do rzadkich, cennych książek, zwykle starodruków. Kruki mają czarne upierzenie, więc to metafora – oksymoron, wskazuje na nietypowy okaz.
15 · 15 · 1 dzień i 18 godzin temu
Honda po raz kolejny wspina się na wyżyny reklamy kreatywnej
Przed wami efektownie wyglądająca reklama, Honda - Dream Makers. To połączenie różnych technik, gdzie celem jest powołanie marzeń do życia. W filmie widać też cztery modele hondy - Civic, Civic Type T, CR-V i motocykl Africa Twin.
184 · 32 · 1 dzień i 19 godzin temu
Ciężarówka LEGO RC 8x8. Niezależne zawieszenie każdej osi
Niesamowite jak gładko zawieszenie działa w terenie. Jak moje dzieci będą większe, to będziemy takie składać.... kogo ja oszukuję? To zabawki dla prawdziwych mężczyzn, a nie dla dzieci!
25 · 3 · 3 dni temu
Atak rekina z perspektywy człowieka. Autentyczne nagranie
Panowie sobie łowili pod wodą na Florydzie, aż tu nagle znikąd pojawił się prawie 2,5-metrowy rekin. Dobrze, że był stosunkowo niegłodny i tylko dziabnął.
30 · 7 · 3 dni temu
Ten robot + ulepszony japoński seks-robot i... kobiety mogą się pakować
Moley Robotics to ręce robota, które potrafią gotować jak najlepszy szef kuchni. Używając technologii motion-capture, Moley Kitchen może odtwarzać ruchy rąk najpopularniejszych kucharzy. Użytkownicy mogą więc sobie ściągać przepisy, tak jak teraz ściąga się muzykę czy film. A teraz czekamy na dowcip o żabie.
20 · 16 · 3 dni temu
Genialny występ w czeskiej filharmonii na wesoło
Utwór Offenbacha pt. "Les oiseaux dans la charmille". Sopranistka to Patricia Janeckowa. Występ zarejestrowano w filharmonii w Ostrawie. Dyrygentem jest niejaki Heiko Mathias Förster.
239 · 48 · 4 dni temu
Wyrwał się z pustyni budując motocykl z rozbitego samochodu
W 1993 roku francuski podróżnik Emile Leray po raz kolejny zaczął realizować swoje marzenie. A historię tę opisywaliśmy już w tym artykule, ale nie ma to jak zwięzła wersja filmowa z samym bohaterem.
17 · 3 · 4 dni temu