Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał maxoccupancy
Kulturalny Karol z Bydgoszczy każdego przepuści
Czy 5 sekund to dużo? Czy może warto czasem poczekać? Wpuścić kogoś przed siebie? Kierowcy - zastanówcie się nad tym!
okejki 166 · komentarze 76 · 9 dni temu
Polscy Kierowcy - dzieci na drodze
Szukasz kamerzysty? wesele? inna okazja? odezwij się na fanpage: https://www.facebook.com/Wujek-Staszek-Event-Video-2132364513677605/ Chciałbyś wspomóc kanał - https://tipanddonation.com/polscy-kie... Patronat: https://patronite.pl/profil/56480/tom... Dziękuję za każdy tip i wsparcie. Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać chamstwu na drodze. Materiały możecie przes(…)
okejki 5 · 10 dni temu
Polscy Kierowcy - B.M.W.
For Fun :) bez spiny :) Szukasz kamerzysty? wesele? inna okazja? odezwij się na fanpage: https://www.facebook.com/Wujek-Staszek-Event-Video-2132364513677605/?ref=settings Chciałbyś wspomóc kanał - https://tipanddonation.com/polscy-kierowcy Patronat: https://patronite.pl/profil/56480/tom... Dziękuję za każdy tip i wsparcie. Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać cha(…)
okejki 8 · 16 dni temu
Polscy kierowcy - nadesłane przez was # 19
Szukasz kamerzysty? wesele? inna okazja? odezwij się na fanpage: https://www.facebook.com/Wujek-Staszek-Event-Video-2132364513677605/?ref=settings Chciałbyś wspomóc kanał - https://tipanddonation.com/polscy-kierowcy Patronat: https://patronite.pl/profil/56480/tom... Dziękuję za każdy tip i wsparcie. Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać chamstwu na drodze. Materiał(…)
okejki 1 · 17 dni temu
Polscy kierowcy - nadesłane przez was #19
Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać chamstwu na drodze. Materiały możecie przesyłać na adres: polscy.kierowcy@o2.pl Promujmy prawidłową jazdę i bezpieczeństwo. Nietypowe kompilacje. Nie skupiamy się tylko na wypadkach i agresji wśród kierowców. Promujemy prawidłowe zachowanie na drodze. Kulturę jazdy i pomoc drugiemu kierowcy. ►Facebook►https://www.facebook.com/(…)
okejki 2 · 1 miesiąc i 5 dni temu
Polscy kierowcy - nadesłane przez was #18
Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać chamstwu na drodze. Materiały możecie przesyłać na adres: polscy.kierowcy@o2.pl Promujmy prawidłową jazdę i bezpieczeństwo. Nietypowe kompilacje. Nie skupiamy się tylko na wypadkach i agresji wśród kierowców. Promujemy prawidłowe zachowanie na drodze. Kulturę jazdy i pomoc drugiemu kierowcy. ►Facebook►https://www.facebook.com/pols(…)
okejki 7 · 2 miesiące i 5 dni temu
Polscy kierowcy - nadesłane przez was #17
Chciałbyś wspomóc kanał - https://tipanddonation.com/polscy-kierowcy Patronat: https://patronite.pl/profil/56480/tom... Dziękuję za każdy tip i wsparcie. Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać chamstwu na drodze. Materiały możecie przesyłać na adres: polscy.kierowcy@o2.pl Promujmy prawidłową jazdę i bezpieczeństwo. Nietypowe kompilacje. Nie skupiamy się tylko na wypad(…)
okejki 16 · 2 miesiące i 20 dni temu
Pośpiech na śniegu zakończony poza drogą, czyli tak jeżdżą polscy kierowcy
W tym odcinku zobaczycie m.in. jak kierowca na podwójnym gazie jedzie na samej feldze, pieszego potrąconego na pasach oraz nieudolnego szeryfa, którego wszyscy kiwają.
okejki 126 · komentarze 78 · 3 miesiące i 1 dzień temu
Polscy Kierowcy - 10 tys. subskrypcji | Konkurs | Xiaomi 70
► Zakup kamery: https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_967346.html?lkid=13477989 ► promocje sklepu ► https://www.gearbest.com/promotion-gearbest-exclusive-brands-special-1003.html ► Chciałbyś wspomóc kanał - https://tipanddonation.com/polscy-kierowcy ► Patronat: https://patronite.pl/profil/56480/tom... Dziękuję za każdy tip i wsparcie. Tylko wspólnie możemy przeciwdzi(…)
okejki 1 · 3 miesiące i 4 dni temu
Pierwszeństwo przejazdu musi być po naszej stronie, czyli tak jeżdżą polscy kierowcy
W tym odcinku zobaczycie m.in. slalom między pojazdami, tira uderzającego w osobówkę oraz wyjątkowo oddanego sprawie szeryfa w skodzie.
okejki 134 · komentarze 105 · 3 miesiące i 14 dni temu