Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Polscy Kierowcy - 10 tys. subskrypcji | Konkurs | Xiaomi 70
► Zakup kamery: https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_967346.html?lkid=13477989 ► promocje sklepu ► https://www.gearbest.com/promotion-gearbest-exclusive-brands-special-1003.html ► Chciałbyś wspomóc kanał - https://tipanddonation.com/polscy-kierowcy ► Patronat: https://patronite.pl/profil/56480/tom... Dziękuję za każdy tip i wsparcie. Tylko wspólnie możemy przeciwdzi(…)
1 · 1 dzień i 16 godzin temu
Pierwszeństwo przejazdu musi być po naszej stronie, czyli tak jeżdżą polscy kierowcy
W tym odcinku zobaczycie m.in. slalom między pojazdami, tira uderzającego w osobówkę oraz wyjątkowo oddanego sprawie szeryfa w skodzie.
133 · 105 · 12 dni temu
Czołowe zderzenie na zakręcie, czyli tak jeżdżą polscy kierowcy
W tym odcinku zobaczycie m.in. kierowcę BMW, który używa swojego samochodu jako tarana, pieszego z rowerem, który nie zwraca uwagi na światła oraz trudne manewry na parkingu.
157 · 34 · 27 dni temu
Polscy kierowcy - agresywni ludzie vs crossowcy
Niepotrzebna agresja. Crossowcy vs agresywni ludzie Patronat: https://patronite.pl/profil/56480/tom... link do autorskiego filmu ujętego w kompilacji: https://www.youtube.com/watch?v=i4BkWRuPbr0 Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać chamstwu na drodze. Materiały możecie przesyłać na adres: polscy.kierowcy@o2.pl Promujmy prawidłową jazdę i bezpieczeństwo. Nietypowe ko(…)
9 · 1 miesiąc i 6 dni temu
Plaga polskich dróg - cwaniacy i szeryfowie
Kompilacja irytujących zachowań kierowców, z którymi spotykamy się na co dzień na polskich drogach.
139 · 103 · 1 miesiąc i 11 dni temu
Polscy kierowcy - potrącenia pieszych [drastyczne]
Uważajmy na pieszych.. Chciałbyś zostać Patronem ? https://patronite.pl/profil/56480/tom... Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać chamstwu na drodze. Materiały możecie przesyłać na adres: polscy.kierowcy@o2.pl Promujmy prawidłową jazdę i bezpieczeństwo. Nietypowe kompilacje. Nie skupiamy się tylko na wypadkach i agresji wśród kierowców. Promujemy prawidłowe zachowanie(…)
8 · 1 miesiąc i 18 dni temu
Polscy Kierowcy - Już niedługo .. [ślisko]
Gołoledź na drodze. Chciałbyś zostać Patronem ? https://patronite.pl/profil/56480/tom... Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać chamstwu na drodze. Materiały możecie przesyłać na adres: polscy.kierowcy@o2.pl Promujmy prawidłową jazdę i bezpieczeństwo. Nietypowe kompilacje. Nie skupiamy się tylko na wypadkach i agresji wśród kierowców. Promujemy prawidłowe zachowanie na(…)
2 · 3 miesiące i 28 dni temu
Kierowca rzuca się na przechodnia i inne przypadki drogowej furii
Chcesz kulę w łeb? - pyta kierowca passata oraz facet wyskoczył z tira na "solówkę", czyli kompilacja sytuacji z polskich dróg, z udziałem niezrównoważonych kierowców.
28 · 21 · 4 miesiące i 10 dni temu
Joanna Jędrzejczyk Promo 2017 Duma Warmii i Mazur
Joanna Jędrzejczyk Promo 2017 Duma Warmii i Mazur, Jaonna Jedrzejczyk Poland 2017 (1x oglądano na YT)
1 · 6 miesięcy i 25 dni temu
Polscy kierowcy - za blisko torów
Zderzenia z pociągami i tramwajami. Zdecydowanie za blisko torów. Chciałbyś zostać Patronem ? https://patronite.pl/profil/56480/tom... Polscy Kierowcy na Polskich drogach. Materiały nadesłane przez Was. Część 10. Tylko wspólnie możemy przeciwdziałać chamstwu na drodze. Materiały możecie przesyłać na adres: polscy.kierowcy@o2.pl Promujmy prawidłową jazdę i bezpieczeństwo.(…)
11 · 7 miesięcy i 9 dni temu