Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Ciężarówka ciągnąca osobówkę po zderzeniu
Osobówka z właścicielem w środku była ciągnięta przez cztery mile, zanim inni kierowcy zainterweniowali i uświadomili kierowcę ciężarówki co się dzieje, gdyż ten twierdził, że o niczym nie wiedział.
145 · 40 · rok i 2 dni temu
Polskie miasto REYKJAVIK
Krzysztof Gonciarz przy okazji pobytu na Islandii zrobił odcinek o islandzkiej ''Polonii'' i tym, jak ona się tam zaaklimatyzowała.
3 · rok i 2 dni temu
Z wędkarskich opowieści - dywersja na granicy
Opowieść wędkarza znad przygranicznej rzeki. Jak się okazuje, wędkarz też może się okazać wrogiem publicznym.
14 · 1 · rok i 3 dni temu
Jak byście zareagowali na taką zabawę orek?
Każdy chciałby, żeby za jego statkiem płynęło stadko delfinów. A co z orkami? W końcu ich angielska nazwa to wieloryb zabójca.
206 · 81 · rok i 14 dni temu
Jak zwiedzać Grenlandię?
Krzysztof Gonciarz wybrał się tym razem na Grenlandię. Taka wyprawa to nie kaszka z mlekiem, zresztą czy znacie kogoś kto na wakacje wybiera się na Zieloną Ziemię? W filmie zobaczycie m.in. lot z Islandii, podróżowanie helikopterem po Grenlandii, domy, mieszkańcy i... supermarkety.
78 · 19 · rok i 15 dni temu
Prima aprilis dla twojej dziewczyny
Nie radzimy powtarzać tego pranka. Twoja dziewczyna może już więcej nie chcieć miłości oralnej z twojej strony, mając w pamięci ten widok.
57 · 36 · rok i 22 dni temu
Gorillaz - Saturnz Barz (Spirit House)
Kilka nowych singli od Gorillaz pojawiło się na youtube. Dla fanów animowanej kapeli to przedsmak płyty Humanz, która ma się ukazac 28 kwietnia. Na yt jest też wersja teledysku w 360 stopniach.
5 · rok i 29 dni temu
Jak uratować internet?
Przemyślenia Krzysztofa Gonciarza na temat kondycji dzisiejszego internetu - o fake newsach, o clickbaitach, o tym, że dzięki algorytmom Facebooka (i nie tylko) przestajemy być myślącymi ludźmi, a stajemy się bezmyślnymi klikaczami, plus kilka rad jak zrobić to mądrzej.
92 · 24 · rok i 30 dni temu
"Są takie miejsca na każdej mapie..." - śpiewał Grabarz a tu są ich przykłady
Kompilacja nagrań z pewnej kamery monitoringu w miasteczku Chilliwack w Kanadzie. Już wiadomo skąd te wszystkie żarty o Kanadyjczykach.
85 · 50 · rok i 1 miesiąc temu
INTERNET on CRACK 13
Kolejna odsłona nowej serii dla prokrastynatorów.
4 · rok i 1 miesiąc temu