JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Wesołe miasta! Pharrell Williams "Happy"
Skoro Pharrell jest happy, to niech i świat będzie! Klipy inspirowane piosenką "Happy", powolutku rodzą się w kolejnych miastach, na pierwszy rzut, Opole i Kijów!
3 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Jackass: Bezwstydny dziadek - online (2013) Napisy PL
W sumie nie ma co wrzucać po jednej scenie, więc daję do waszej dyspozycji cały film, bawta się i oglądajta!
5 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Komunikat minister Bieńkowskiej
Ostatnio paru pasażerów zmarzło na peronach PKP, oczywiście to nie wina rządu, PKP czy kogoś innego, tylko naszego wspaniałego KLIMATU, tak więc sorry, co złego, to nie my.
150 · 71 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Jak być sexi? Prosty poradnik
Nie ważne czy jesteś wysoka i cytata, a może niska i przy kości, dzięki temu poradnikowi wszyscy mają równe szanse. Poradnik jest tak samo kierowany do panów, dzięki tym kilku sztuczkom, wyrwiecie każdą.
3 · 3 lata i 10 miesięcy temu
O małym grubasie reklamującym WOŚP
Ciężkie, trudne, wielu się nie spodoba, jak zwykle przesadzone, ale ziarenko prawdy jest.
1 · 3 lata i 11 miesięcy temu
Toxic Holocaust - Acid Fuzz
Teledysk rodem niewiadomo skąd, zrozumieć chyba się nie da. Ale popatrzeć przymrużyć oczy i szepnąć wtf, można. A oto kawałek zespołu Toxic Holocaust, grającego satanicanusdildocore metal, który na pewno ma, gdzieś tam, jakąś głębie.
2 · 3 lata i 11 miesięcy temu
Przepis na idealne gofry!
Niestety nie usłyszymy naszego ulubionego "sieeeemanko", a przepis chyba dobry, trochę skomplikowany, oraz trzeba potem trochę posprzątać. ALERT granica internetu
5 · 3 lata i 11 miesięcy temu
Red Fang - Blood Like Cream
A gdyby tak zombie zamiast zjadania mózgów, wypijały piwo? Przecież piwo jest takie bezbronne. A do tego, bardzo przyjemne, pijackie granie, jak zawsze w wykonaniu tych panów :D
1 · 4 lata i 4 dni temu
Behemoth - Blow Your Trumpets Gabriel
Nowy kawałek, wraz z teledyskiem zapowiadający nową płytę The Satanist. Jedni powiedzą, że darcie mordy, jedni w wspaniałe, wszystkim nie dogodzisz. Jak dla mnie kawałek bardzo dobry, teledysk też ciekawy. Warto pokazać/przypomnieć, że Polska może być dumna ze swojej pozycji na scenie metalowej.
1 · 4 lata i 14 dni temu
Pierwsza zdobycz ciapatych
Jakby nie patrzeć, celny strzał, lata treningów się opłaciły, tajny amerykański szpieg został zestrzelony i pojmany żywcem.
1 · 4 lata i 2 miesiące temu