JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Neptun musiał mieć żonę. Oto prawdopodobnie ona
Neptun, władca mórz i oceanów, miał dziecko, więc musiał mieć i żonę - która, jak widać, równie dobrze umie rządzić wodą.
11 · 12 · 1 dzień i 35 minut temu
Sully już nie dowódcą
Jak poradzi sobie słynny Sully w pierwszym locie po pamiętnym "cudzie na rzecze Hudson"? Nie powinien mieć z tym żadnych problemów,chyba żeeeeee....
1 · 1 dzień i 1 godzinę temu
CineJet - taki duży dron
Co się osiągnie po doczepieniu do samolotu odrzutowego Aero L-39 Albatros akrobacyjnej grupy Patriots Jet Team kamery systemu Shotover F1 z 8st. stabilizacją obrazu? Niesamowite ujęcia powietrze-powietrze zaprezentowane póki co w krótkim filmiku.
1 · 1 dzień i 4 godziny temu
Dlaczego nie warto zawsze ufać znajomym?
Pozwoliłbyś swoim znajomy wytatuować coś na swoim ciele, zawierzająć im co do wyboru obrazka? Możliwe, że tak... ale nie każdy powinien
2 · 1 dzień i 5 godzin temu
Pożegnalny przelot nad terminalem w Düsseldorfie
Zbliża się oficjalne bankructwo niemieckiej linii lotniczej AirBerlin. Piloci ostatniego rejsowego lotu przez Atlantyk postanowili pożegnać się w niespotykany sposób na lotnisku w Dusseldorfie - niskim przelotem nad terminalem z 200 osobami na pokładzie. Cała procedura była przeprowadzona z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa i z wcześniejszym uzgodnieniem z wieżą. Nikt z pasaże(…)
18 · 12 · 1 dzień i 5 godzin temu
Dzień Polski w Japonii. Poznaj Japończyków, którzy kochają nasz kraj
Krzysztof Gonciarz i jego kolejny vlog - tym razem z polskiego festiwalu w Japonii, gdzie Japoński Zespół Polskiego Tańca Ludowego zabawia tłumy, a Smok Wawelski podbija ich podniebienia.
22 · 13 · 3 dni temu
GEICO - reklama niecodzienna
Gdzie można zaprezentować reklamę? - Na bilbordzie, na plakacie, w metrze, tramwaju, jadący baner za autem albo jako napis na chodniku... Można ciągnąć baner za lecącym samolotem, ale co jeśli nawet to nie wystarcza?
8 dni temu
Słowo się rzekło
Donald Trump idzie za ciosem - po obietnicach o postawieniu muru granicznego dzielącego Meksyk od USA, właśnie stawia prototypową konstrukcję! Ciekawe tylko kto za niego w końcu zapłaci?
9 dni temu
Słowo się rzekło. Powstaje wymarzony mur Trumpa
Donald Trump idzie za ciosem - po obietnicach o postawieniu muru granicznego dzielącego Meksyk od USA, właśnie stawia prototypową konstrukcję! Ciekawe tylko, kto za niego w końcu zapłaci?
87 · 84 · 9 dni temu
Jumanji - gra się zaczeła
"Latają nocą, lepiej się skryj. Przed ich skrzydłami ze strachu drżyj." Kto by nie znał Jumanji? Każdy za młodu bał się tej gry. Steven Richter postanowił ziścić koszmar wielu z nas i stworzyć własnoręcznie tę zabawę. Od dzisiaj do końca świata możemy spodziewać się nagłych najazdów zwierząt i dziwnych zaginięć ludzi. "- On go widział. - Cokolwiek to było, już zniknęło."
1 · 17 dni temu