JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Potworny lęk wysokości kontra piękny widok z klifu
Człowiek cierpiący na lęk przestrzeni też chciałby nacieszyć się widokami. Tutaj trafiło akurat na tatę autora filmu. Demony udało się pokonać.
359 · 71 · 3 dni temu
Prawdziwi mężczyźni testują pułapki na niedźwiedzie własną ręką
Trzeba przyznać dziadkowi, że młodzikom zaimponował. Na wszelki wypadek: nie próbujcie dzisiaj przy niedzielnym rosole zaproponować tej sztuczki swojemu dziadkowi czy tacie.
262 · 20 · 4 dni temu
Pies ochrania głowę chorej na epilepsję
Pies o imieniu Colt został tak wyszkolony, aby własnym ciałem ochraniać głowę swojej chorej na padaczkę właścicielki, gdy ta dostaje ataku. Spróbujcie liczyć na kota w takiej sytuacji!
401 · 33 · 8 dni temu
Trębacz "zarżnął" marsz weselny i ukradł show
Dla małżonków ten dzień miał być niezapomniany i dzięki temu niezwykłemu wykonaniu Marsza Mendelssohna z pewnością taki będzie. Gdyby ktoś chciał wynająć tego utalentowanego grajka, to może znajdzie go w brazylijskim mieście Sao Bento do Sapucai, gdzie miała miejsce ta przepiękna uroczystość.
96 · 36 · 8 dni temu
Ups! To tornado jednak idzie w moją stronę...
Stoicki spokój mężczyzny w obliczu pędzącego w jego stronę śmiertelnie groźnego żywiołu. Widoczne na filmiku tornado nawiedziło stan Illinois 9 kwietnia 2015 roku. Jego prędkość wiatru przekraczała 300 km/h, a nim tornado się rozproszyło, zdążyło pokonać dystans blisko 50 km, powodując spore zniszczenia i zabierając ze sobą kilka domostw.
194 · 41 · 8 dni temu
Jak Dr DRE odkrył EMINEMA
Kariera Marshalla Mathersa znanego później jako Eminem lub Slim Shady poszybowała w górę dopiero gdy jego idol, wielki Dr DRE zaprosił go do swojego studia
4 · 1 miesiąc i 4 dni temu
ostatni banderowiec umiera w trakcie przemówienia
"żołnierz" UPA czyli formacji zajmującej się m.in mordowaniem polskich kobiet i dzieci wyzionął ducha podczas przemówiega w którym zachwalał ukraińską powstańczą armię i jej dokonania. Aż serce rośnie
17 · 1 miesiąc i 5 dni temu
Latający koto-dron
Bart Jansen, aby upamiętnić swojego kota, który zginął śmiercią tragiczną, postanowił przerobić go na dron, oddając mu w ten sposób hołd.
16 · 10 · 1 miesiąc i 7 dni temu
Podróż przez środek tornada
Unikalny materiał z przejścia tornada. Już z bliższej odległości nakręcić się nie da.
23 · 11 · 1 miesiąc i 8 dni temu
Ostatnie chwile panny młodej przed katastrofą helikoptera
Ani pan młody, ani nikt z gości nie wiedział, że panna młoda zamierzała zrobić niespodziankę swojemu przyszłemu mężowi i przylecieć wprost pod ołtarz wynajętym helikopterem. Razem z nią w śmigłowcu był dodający jej otuchy brat, pilot i pani fotograf, która była w ciąży. Śmigłowiec runął na ziemię półtora kilometra od ołtarza. Wszyscy pasażerowie zginęli. Goście słyszeli katastrofę(...)
54 · 104 · 1 miesiąc i 8 dni temu