JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Gra o Tron - Wstęp do Uniwersum
Materiał konieczna dla wszystkich, którzy chcą poznać lepiej świat Gry o tron bądź tych, co swoją przygodę z tym uniwersum dopiero zaczynają. Nadchodzi zima... świat chłostany jest biczem krwawej wojny... Jak to wszystko się zaczęło? Tego dowiecie się w tym materiale.
1 miesiąc i 16 dni temu
Opowieść o tym, jak dusza humanisty spotkała umysł ścisły. Mówiąc Inaczej, odc. 88
Zapraszam na odcinek, w którym rozmawiam z Dawidem Myśliwcem, twórcą kanału "Uwaga! Naukowy Bełkot".
3 · 1 miesiąc i 18 dni temu
Przez Świat na Fazie - Etiopia - Kościoły wykute w skale
Przed wami jedno z najbardziej fascynujących miejsc w Afryce i na całym świecie. Lalibela, czyli druga Jerozolima, miejsce święte dla Ortodoksyjnego Kościoła w Etiopii i Kościoły wykute w skale!
24 · 1 · 1 miesiąc i 19 dni temu
Operacja Tunguska - Czemdalsk (odc.11)
Docieramy do Czemdalska. Ostatni przystanek przed atakiem na epicentrum. Z pozoru wymarła wioska, okazuje się być całkiem ciekawym miejscem. Poznajemy prawdziwego Tunguza oraz Ewenków, wozimy się po głównej oraz postanawiamy spędzić tam kilka dni w oczekiwaniu na dalszy transport. Jakiego typu? Zobaczcie sami!
1 · 1 miesiąc i 19 dni temu
NOWA KOMEDIA OLAFA LUBASZENKI?
Dziś w programie po raz trzeci gość specjalny. Mój przyjaciel i wielokrotny partner z planu - Olaf Lubaszenko. Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podobał dzisiejszy odcinek? Ścisk. Wujek Czarek.
1 · 1 miesiąc i 22 dni temu
Krwawa hrabina? Elżbieta Batory. Historia Bez Cenzury
Elżbieta Batory – trudno znaleźć w historii kobietę, która cieszyłaby się gorszą sławą od niej. Bezwzględna, wyrachowana psychopatka, która uwielbiała torturować dziewice, a później kąpać się w ich krwi. Ale czy na pewno była taką bestią? Tego dowiecie się z nowego odcinka.
102 · 9 · 1 miesiąc i 23 dni temu
To się nie mieści #1 Operacja Tunguska extra
Startujemy z nową mini-formą! Tutaj możecie zobaczyć to, czego nie byliśmy w stanie zamieścić bezpośrednio w odcinkach Operacji Tunguskiej. Chcecie więcej treści? Zapraszamy do oglądania i subskrybowania kanału.
1 miesiąc i 25 dni temu
Przez Świat na Fazie - Rastafari
Przed wami Etiopia i Shashamane, czyli wioska rastafarian! Zapraszamy podziwiania kolejnych przygód Fazowskiego w Afryce.
21 · 3 · 1 miesiąc i 26 dni temu
+ Skąd się wzięły nazwy zwierząt? cz. 2 | Plus #89 (co ma bazylika do bazylii?)
W Plusie możecie przekonać się, że Bazyli, bazylika, bazyliszek i bazylia to członkowie jednej, królewskiej rodziny. Posłuchajcie sami!
1 miesiąc i 26 dni temu
JAK OLAF WYNALAZŁ LASKĘ W FILMIE CHŁOPAKI NIE PLĄCZĄ ? #2
Dziś w programie po raz drugi gość specjalny. Mój przyjaciel i wielokrotny partner z planu - Olaf Lubaszenko. Piszcie w komentarzach, jak Wam się podobało i kogo mam zaprosić następnym razem.
1 · 1 miesiąc i 29 dni temu