JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Jak Kurdowie radzą sobie z zamachowcami samobójcami
Na kilka dni przed wyzwoleniem syryjskiej Tabqy para mężczyzn zbliżyła się do kurdyjskiego punktu kontrolnego w celu "poddania się". Nie chcieli jednak podnieść koszulek, żeby pokazać, czy nie chowają pod nimi pasów szahida.
699 · 211 · 4 miesiące i 29 dni temu
Mahomet seksoholik
Śmieszne fakty odnośnie islamu
5 · 9 miesięcy i 10 dni temu
PEDOFILE u szczytu władz USA? - #PIZZAGATE
Niedawno w internecie zrobiło się głośno o #pizzagate - teorii mówiącej o tym, że bliskie otoczenie Hillary Clinton zaangażowane jest w siatkę pedofilską działającą w okół pizzeri Comet Ping Pong. Czy są to wyłącznie bezpodstawne oskarżenia? Sprawdź najnowszy odcinek. Dowiedz się więcej czytając wpis Foliarza: http://pokazywarka.pl/pizzagate/ Facebook: http://facebook.com/Top(…)
10 miesięcy i 29 dni temu
Po prostu - Austriacka narodowa amnezja
Przez dziesięciolecia Austriacy skutecznie kreowali swój wizerunek jako pierwszej ofiary Hitlera. Polityka historyczna tego kraju próbowała ukryć austryjackich zbrodniarzy, którzy pełnili wysokie funkcje w nazistowskim aparacie represji. Jak dziś, 70 lat po wyzwoleniu obozu koncentracyjnego w Mauthausen, Wiedeń rozlicza się ze swojej brunatnej przeszłości?
217 · 69 · rok i 9 miesięcy temu
Dekada islamskiego terroryzmu w Europie - zrozumieć islamski terroryzm
KOPIOWANIE WSZYSTKICH FILMÓW DOZWOLONE UWAGA: wszelkiego rodzaju wulgaryzmy itp zostaną usunięte! http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/inwazja http://apologetyka.com/swiatopoglad/islam/ksiazki/religia-pokoju SZCZEGÓŁOWY FILM O PEDOFILII W ISLAMIE: http://www.youtube.com/watch?v=Qy70OOHqlQE LUB KRÓTKA WERSJA: http://www.youtube.com/watch?v=NMC2PFtb7LI (60x oglądano(…)
4 · rok i 10 miesięcy temu
Najgorsze eksperymenty Niemców - II WŚ
Najgorsze eksperymenty wykonywane na ludziach podczas II WŚ +18
7 · rok i 11 miesięcy temu
Nienawiść i ksenofobia wśród arabskich imigrantów. Ofiarą padła biała dziewczyna
Nienawiść i ksenofobia wśród arabskich imigrantów. Ofiarą padła biała dziewczyna W dzisiejszych czasach funkcjonuje takie bardzo niesprawiedliwe odbieranie złych faktów, zdarzeń oraz statystyk na temat: Kolorowych, Żydów, Murzynów, Homoseksualistów, że niby to: rasizm, faszyzm, antysemityzm oraz homofobia itp.. Ale kiedy przedstawia się te same fakty, zdarzenia i statystyk(…)
17 · rok i 11 miesięcy temu
Kontrowersyjny odcinek "Na drogach"
"Najnowszy odcinek programu „Na drogach”, który pokazuje na YouTube pracę funkcjonariuszy ITD, okazał się wzbudzać pewne kontrowersje. I nie wynika to tylko z faktu, że kierowca w twarz mówi „krokodylom” co o tym wszystkim myśli, lecz związane jest także z brakiem nagrania oraz z przepisami, które miał on przekroczyć. Mowa tutaj o zakazach wyprzedzania dla samochodów ciężarowych, a(…)
43 · 46 · 2 lata i 3 miesiące temu
Kajtek potrzebuje 6 mln, aby przestał cierpieć!
Mały Kajtek ze Śremu - od pierwszego oddechu żyje z niewyobrażalnym bólem i ranami do krwi. Boli wszystko, każdy dotyk. Odmień los małego motylka : https://www.siepomaga.pl/kajtek
11 · 2 lata i 3 miesiące temu
Trucking Girl - Mój pierwszy raz - Gabaryty
"Proszę Państwa, mam okazję przedstawić film, z mojej pierwszej trasy z gabarytem. Trasa upłynęła pod znakiem wielkiego podekscytowania - ponieważ jak wielu z kierowców - zawsze marzyłam o tym, by spróbować sił w tej specjalistycznym dziale transportu. To dlatego, gdy dostałam ofertę pracy w TAG, od razu się zgodziłam. Mam nadzieję, że za jakiś czas na moim kanale będziecie mogl(…)
280 · 59 · 2 lata i 9 miesięcy temu