Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał czopek1234
M.C.K - STRAŻ
KAWAŁEK WSPIERAJĄCY STRAŻAKÓW W ICH CIĘŻKICH CHWILACH
2 · rok i 2 miesiące temu
Pogromca strażaków, czyli ciąg wsteczny (backdraft) uchwycony na kamerze
Ograniczona wentylacja może doprowadzić do tego, że pożar wewnątrz pomieszczenia będzie wytwarzał gazy pożarowe zawierające znaczne ilości gazów częściowo spalonych i niespalonych produktów pirolizy. Jeśli gazy te będą się akumulować, wtedy dopływ powietrza spowodowany otwarciem pomieszczenia może doprowadzić do nagłej deflagracji (zapalenia). Ta deflagracja przemieszczająca się z (…)
263 · 43 · rok i 3 miesiące temu
Wypadek oczami strażaka
"Wypadek dwóch samochodów osobowych na A-2 w kierunku Warszawy – dwie osoby w samochodzie”. Do akcji z OSP Ożarów Maz. wyjechały dwa samochody ratowniczo-gaśnicze.
154 · 43 · rok i 3 miesiące temu
Hems Wroclaw Ratownik 13
Short clip showing the work of Polish Helicopter Emergency Medical Service. A Memorial to crew members of HEMS Wroclaw, who lost lives in thevline of duty on 17 02 2009 near the village of Jarostów. Non commercial video.
1 · rok i 3 miesiące temu
Polscy strażacy w akcji || JRG Świętochłowice
Film przedstawia pracę strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Świętochłowicach zarejestrowaną przez kamery umieszczone na hełmach strażaków. Wszystkie sceny ukazane w filmie pochodzą z prawdziwych zdarzeń.
329 · 41 · rok i 3 miesiące temu
Kurde, ale Roxette się postarzeli
Koncert Roxette z 2015. Per Gessle oraz wokalistka Marie Fredriksson wyglądają jak dziadkowie, ale emocje wciąż wielkie. Publika śpiewa razem z nimi.
45 · 12 · rok i 3 miesiące temu