JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Codzienność ratowników medycznych
Spot promujący Protest Ratowników Medycznych 2017. Ratownicy, żeby utrzymać siebie i rodziny, pracują po 300-400 godzin miesięcznie. Są przemęczeni, to stwarza zagrożenie dla pacjentów - mówią poznańscy ratownicy, wielu z nich odchodzi z zawodu.
355 · 117 · 7 dni temu
Resuscytacja w stanie nieważkości
Astronauci uczą się, jak wykonywać resuscytację przy niskiej grawitacji.
10 · 11 · 20 dni temu
Polscy strażacy w akcji. JRG Świętochłowice
Jest to trzeci film ukazujący pracę strażaków z JRG Świętochłowice. Większość zdarzeń była nagrana kamerami umieszczonymi na hełmach strażaków uczestniczących w akcjach. Wszystkie sceny ukazane w filmie pochodzą z prawdziwych akcji ratowniczo-gaśniczych.
261 · 26 · 1 miesiąc i 28 dni temu
MotoAmbulans alarmowo przez Warszawę
Jeden z pierwszych przejazdów realizowanych na podstawie umowy zawartej na rok 2017, podpisanej z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie przy ul. Saskiej.
45 · 15 · 2 miesiące i 30 dni temu
Korytarz ratunkowy na autostradzie A4
Wyjazd zespołu D0603 do wypadku na autostradzie na wysokości Chojnowa. 3 osoby poszkodowane, w tym 10-miesięczne dziecko. Świetne zachowanie większości kierowców. Korytarz ratunkowy zaczyna działać w Polsce.
28 · 14 · 2 miesiące i 30 dni temu
Mecz przerwany lądowaniem śmigłowca ratunkowego
Mecz III ligi południowej Górnik Wesoła - Nadwiślan Góra został nieoczekiwanie przerwany. Dobrze, że w tym przypadku wszyscy wykazali się zdrowym rozsądkiem.
22 · 8 · 3 miesiące i 7 dni temu
M.C.K - STRAŻ
KAWAŁEK WSPIERAJĄCY STRAŻAKÓW W ICH CIĘŻKICH CHWILACH
2 · 3 miesiące i 15 dni temu
Pogromca strażaków, czyli ciąg wsteczny (backdraft) uchwycony na kamerze
Ograniczona wentylacja może doprowadzić do tego, że pożar wewnątrz pomieszczenia będzie wytwarzał gazy pożarowe zawierające znaczne ilości gazów częściowo spalonych i niespalonych produktów pirolizy. Jeśli gazy te będą się akumulować, wtedy dopływ powietrza spowodowany otwarciem pomieszczenia może doprowadzić do nagłej deflagracji (zapalenia). Ta deflagracja przemieszczająca się z (...)
261 · 43 · 4 miesiące i 4 dni temu
Wypadek oczami strażaka
"Wypadek dwóch samochodów osobowych na A-2 w kierunku Warszawy – dwie osoby w samochodzie”. Do akcji z OSP Ożarów Maz. wyjechały dwa samochody ratowniczo-gaśnicze.
153 · 43 · 4 miesiące i 6 dni temu
Hems Wroclaw Ratownik 13
Short clip showing the work of Polish Helicopter Emergency Medical Service. A Memorial to crew members of HEMS Wroclaw, who lost lives in thevline of duty on 17 02 2009 near the village of Jarostów. Non commercial video.
1 · 4 miesiące i 6 dni temu