JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Burak i pieniacz.
Młody, zbuntowany pieniacz. Niby wykształcony, ale obraża policjantów od "kmiotów". Podejrzewam, że takie "szopki" uratowały niejednej osobie zdrowie lub życie.
2 · 5 dni temu
Praca policjanta z rzadkiej perspektywy
Policja konna z Chorzowa ochraniała ostatni mecz Mistrzostw Europy U-21 w piłce nożnej w Tychach. Zobaczcie, jak to wygląda z ich perspektywy.
149 · 64 · 5 dni temu
Przypominamy - tak wygląda topiące się dziecko!
Film z Finlandii pokazuje, jak naprawdę wygląda topienie się w wodzie. Warto zobaczyć przed wakacjami, zapamiętać i mieć oczy dookoła głowy. Chłopaka odratowano.
230 · 149 · 5 dni temu
Thomas Sowell tłumaczy różnice w zarobkach...
Zamiast słuchać "Goebbelsa Stanu Wojennego" posłuchajmy kogoś mądrego na temat różnic w zarobkach między kobietami i mężczyznami oraz białymi i czarnymi.
2 · 11 dni temu
Praca w telewizji to sam splendor
Dziennikarka TVP Info nie będzie miło wspominać tego spotkania z publiką. Pewne kobiety bez ogródek powiedziały, co sądzą o telewizji publicznej i pracujących w niej dziennikarzach.
164 · 68 · 12 dni temu
Tak wyglądało "aresztowanie" Frasyniuka
Podejrzewam, że w PRL policja nie była tak kulturalna dla Frasyniuka. Przy okazji zwróćmy uwagę na aroganckie zachowanie osób towarzyszących Władysławowi Frasyniukowi.
4 · 12 dni temu
Tak pogrywają z nami media.
Amerykańska stacja telewizyjna została przyłapana na organizowaniu sfingowanego protestu "muzułmanów przeciwko terrorystom / terroryzmowi". Na taśmie widać m.in. jak "protestujący" otrzymują plansze z napisami od dziennikarzy i ich ekipy.
3 · 20 dni temu
Szczęść Boże!
Przemawia Erwin Rabarijoely - czyli jak tu nazwać czarnego rasistą? :)
3 · 24 dni temu
Trening imigranta
Bycie fit.
1 miesiąc i 16 dni temu
Milton Friedman uświadamia lewaka
Noblista z dziedziny ekonomii Milton Friedman odpowiada na zarzuty o bezradność ekonomistów wobec wahań w gospodarce. Friedman masakrował lewaków, zanim Korwin zrobił z tego modę. (można włączyć polskie napisy)
75 · 23 · 1 miesiąc i 29 dni temu