JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
To wykonanie Bolero Ravela zagrane na organach kościelnych wgniata w fotel!
Na organach w katedrze w Olsztynie wymiata Arkadiusz Popławski. Ten utwór ma już prawie 90 lat, więc doskonale pasuje do takiej stylistyki.
156 · 76 · 7 dni temu
Piosenkarz-poeta na 6 liter
To się dogadali...
175 · 17 · 7 dni temu
Wsadził głowę w paszczę krokodyla
Człowiek wykonuje darmowy pokaz krokodyla dla sześciu osób. Nie miał zamiaru pokazywać poprzednich ran z Bangkoku, w tym brak palca od jego ostatniego triku. "Gotta move out!!! Gotta keep him at bay ku*wa!!! - wersja tajlandzka.
36 · 19 · 8 dni temu
Katy Perry i jej koncertowy odlot
Podobno to celowy show, ale znając upodobania wszelkiej maści artystów do używek, to może się po prostu okazać, że przed koncertem wzięła trochę za dużo tabletek na wzmocnienie.
58 · 56 · 8 dni temu
Ekstremalna jazda elektryczną deską na wysokości
Oleg Cricket wyznaje zasadę, że w każdym momencie twoje całe życie może się zmienić. Albo skończyć, jeśli dalej będzie tak postępował.
10 · 11 · 8 dni temu
Kózki urodzone by biegać
This has become the kids daily routine. They love to run up and down the drive before bed! Then they sprint into their stall for grain. Well except for Angeline, who prefers to practice her balancing act. (20 706x oglądano na YT)
3 · 8 dni temu
Tak powstawały samochodziki Matchbox w 1965 roku
Oryginalne matchboxy to kiedyś marzenie każdego. Jednak ich cena skutecznie zniechęcała kiedyś nabywców tych zabawek. Cena nie powinna dziwić, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, jak wiele pracy poświęcało się na jeden model.
176 · 29 · 8 dni temu
Fernando - zwiastun bajki o pewnym byku
Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Film pojawi się w polskich kinach w styczniu przyszłego roku.
32 · 7 · 8 dni temu
Animator przedstawia 100 różnych typów chodu na bieżni
Kevin Parry to animator, więc na chodzeniu zna się jak mało kto. Zobaczcie takie style jak bokser, pijak czy robot.
19 · 9 · 8 dni temu
Odważny sierściuch wystartował do lwicy
Baggy, bo tak nazywa się ta odważna kotka, postanowiła pokazać Noey, bo tak nazywa się ta lwica, kto jest królem podwórka. Po prostu chciała jej powiedzieć, żeby poszła sobie rządzić na sawannę.
156 · 52 · 8 dni temu