JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Polski kierowca w Anglii płacze jak dziecko
Program emitowany przez TVN Turbo, w którym zobaczymy m.in. spotkanie angielskiej policji z Polakiem, który zaparkował w kiepskim miejscu. Jako strategię obrał tę, którą podpatrzył u swojego 3 letniego dziecka.
71 · 30 · 2 lata i 6 miesięcy temu
Pająk Rajdowiec
Właściwa akcja od 0:50.
11 · 2 lata i 8 miesięcy temu
Quebonafide -Trip prod. Teken
Nowy kawałek Quebonafide z płyty Ezoteryka.
2 · 2 lata i 8 miesięcy temu
Lewacy i Lewactwo - Analogowy Vlog #59
Jak nie od dziś wiadomo - w poglądach społecznych i politycznych można wyróżnić dwie grupy. Prawicę oraz lewicę. Na tych drugich zwykło się obecnie mawiać lewacy, lewaki itp, a same opinie na ich temat z reguły zbyt przyjazne nie są. Zastanowię się więc dokładnie skąd powszechna niechęć do lewaków, omówię wiele absurdów w ich rozumowaniu i wyjaśnię czemu część ich poglądów jest ni(...)
1 · 2 lata i 11 miesięcy temu
III Wojna Światowa - Analogowy Vlog #55
Konflikt, w którym królowały takie pojęcia jak Ukraina, embargo i sankcje zaczyna silnie przybierać na sile. Lokalny konflikt może przenieść się na inne kraje, a wojna gospodarcza między wschodem a zachodem zamienić się w klasyczne działania wojenne. Do tego jeden kontrowersyjny Rosyjski polityk przedstawił sprawę jednoznacznie. Wszystkich zszokował wywiad, który udzielił Władimir(...)
1 · 3 lata i 8 dni temu
Pierdnięcie Hipopotama
Film nagrany przez turystę.
9 · 3 lata i 11 dni temu
Analogowy Vlog #53 - Transwestyta Rafalala pobił narodowca i homofoba?
Rafalala vs Artur Zawisza taki tytuł nosi film, który zrobił ostatnio furrorę w internecie. Nastąpiło tam pobicie wylanie wody, ale wyglądające jak pobicie dokonane przez tranzwestyta Rafalala a ofiarą był Artur Zawisza z Ruch Narodowy. Prowadząca Agnieszka Gozdyra dużo mówiła o rzeczach takich jak tolerancja, agresja, swoboda wyrażania opinii i wolność słowa. Mało kto jednak pamię(...)
2 · 3 lata i 14 dni temu
Gra Retro warta 6$ ZA DARMO - Wing Commander 3 Heart of the Tiger
Okazje aby dostać coś za darmo, za darmochę, bez pieniędzy, za free czy też po prostu skorzystać z opcji typu giveaway - czyli bezpłatnego masowego rozdawnictwa, zdarzają się niezwykle rzadko. Tym razem do wzięcia jest klasyczny symulator kosmiczny o arkadowym zacięciu / z elementami arcade - jedna z najpopularniejszych gier lat 90. Warto także zaopatrzyć się w super broń w Zero He(...)
1 · 3 lata i 17 dni temu
BONUS BGC - WYWIAD
Wywiad z "słynnym" raperem i zawodnikiem mma.
2 · 3 lata i 17 dni temu
Analogowy Vlog #54 - Dlaczego ludzie unikają płacenia podatków / Krzywa Laffera
Ekonomia to trudna nauka. Baa przez wielu nie jest uważana za naukę tylko sztukę tłumaczenia ludziom dziś, dlaczego wczorajsze przewidywania okazały się nietrafne. Niemniej jednak ekonomia to podstawowe prawa ekonomii, które się sprawdzają. Są to prawda: podaży i popytu, inflacja oraz właśnie prawo obrazowane przez Krzywą Laffera które mówi, że wzrost podatków wcale nie zawsze jest(...)
2 · 3 lata i 17 dni temu