Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał azzarisss
Miał być żart a przewidział swoją śmierć.
Cor Pan - Holender lecący samolotem zestrzelonym nad terytorium Ukrainy zanim wsiadł do samolotu zrobił zdjęcie maszyny, umieścił na facebooku i opatrzył komentarzem: "Gdyby znikł. Abyście wiedzieli jak wyglądał" Los chciał, iż wpis ten stał się specyficzną kartą zza grobu i pośmiertnym przesłaniem dotyczącym okropieństw wojny.
3 lata i 10 miesięcy temu
10 mln zł Korwina - Skandal? Nagonka? Polactwo? Bólduperstwo? - Analogowy Vlog #45
Politycy zarabiają krocie. Jest to ewidentnie niesprawiedliwe społeczne. Chyba tylko polscy piłkarze, a szczególnie piłkarze reprezentacji polskiej w piłce nożnej zarabiają więcej za jeszcze gorszą pracę. Ludziom słusznie nie podoba się, że osoby źle pracujące, aferzyści, krętacze, kłamcy, a czasem nawet pospolici bandyci zarabiają krocie, a jeszcze śmią nazywać się "elitą". Jest t(…)
3 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Analogowy Vlog #44 - Policyjna strzelanina w Gorzowie i w szpitalu, kradzież filmów z YouTube.
Ostatnimi czasy mieliśmy w Polsce wiele kontrowersyjnych sytuacji związanych z użyciem broni przez policję. Konfrontacja w której rozszalały pacjent ginie z ręki, czy raczej od kuli policjanta oraz uliczna interwencja, w której patrol mierzy się z rozwścieczonym agresorem mierzącym do nich z tzw. gazrurki oraz mający w ręku inne niebezpieczne narzędzie - tłuczek przypominający tasa(…)
4 · 3 lata i 10 miesięcy temu
Zakończenie Wiedźmin 3 Dziki Gon - Wyciekło! - Burżujska Ławeczka #8
Garść informacji o nowy Wiedźminie.
2 · 3 lata i 10 miesięcy temu