JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Psychol w audi wyprzedza na autostradzie
"Skupiłem się na tym, że wyprzedza mnie cysterna aż tu nagle świst i audi poboczem przeleciało. Autentycznie się przestraszyłem, bo aż bujnęło kabiną, a prędkość jak widać gościa w audi spora. Jak widać na niemieckich blachach można więcej."
40 · 35 · rok i 20 dni temu
"Jakoś się udało", czyli wyprzedzanie na czołówkę
Prowadził młody kierowca z 2 miesięcznym doświadczeniem. Ja obok by go pilnować i pomagać. Wyprzedził nas jeden zestaw i dał znać drugiemu, że droga wolna. Pomijam miejsce wyprzedzania, bo czarny punkt nie wziął się z niczego, do tego podwójna ciągła i osobówka z naprzeciwka. " Ale odje*ałem, jakoś się udało" to najlepszy komentarz do tej sytuacji.
27 · 16 · rok i 20 dni temu
Baba + skuter = tragedia
Kobiecina postanowiła wygramolić się na swoim chińskim skuterku na drogę ale chyba zapomniała, że taki piździk nie ma przyspieszenia jak rakieta. Dobrze, że udało mi się wyhamować bo miasto i prędkość mała. Na szczęście towar nie uległ uszkodzeniu. Myśleć trzeba! (97x oglądano na YT)
4 · rok i 3 miesiące temu
Blondyna centymetry od czołówki
Młoda kobieta o blond włosach z koleżanką pasażerką postanowiła wykonać manewr, który ciężko skomentować. Rejestracja PP i późniejszy zjazd na światłach w domki jednorodzinne może świadczyć, że to miejscowa więc powinna znać drogę.
43 · 25 · rok i 4 miesiące temu
dzik vs scania
Dzik postanowił przebiec w miejscu niedozwolonym, bez kamizelki odblaskowej co skończyło się dla niego tragicznie. (18x oglądano na YT)
1 · rok i 5 miesięcy temu
Wyprzedzanie solówki
Pan z ciężarówki stwierdził, że zasady są po to by je łamać. Jego wyczyn zostawiam bez komentarza. (23x oglądano na YT)
3 · rok i 5 miesięcy temu
tir bez zasad
Nie ważna jak ważne, że wyprzedzam. (7x oglądano na YT)
3 · rok i 5 miesięcy temu
RIDE - Wiosna tuż tuż
Some impressions of my first bike season 2012 with GSX-R and many good friends. All shots were taken in Switzerland, including Grimselpass, Sustepass, Oberalppass, Julierpass, FlĂźelapass and many more. Setup: GoPro HD Hero 2 Canon 60D Canon 35L Tokina 11-16 2.8 Adobe Premiere Adobe After Effects Twixtor Magic Bullet Looks VideoCopilot Twitch Music: Signal by Overwe(...)
10 · 4 lata i 5 miesięcy temu
Podniesiesz 2400lbs?(1088,6kg)
Gość ma moc! na sztandze 2400 lbs czyli lekko ponad tona!
6 · 4 lata i 6 miesięcy temu
THE BEST OF GOLOTA
Zbiór najlepszych akcji Andrzeja Gołoty. W sobotę jego walka z Przemysławem Saletą. Warto przypomnieć sobie jego najlepsze lata.
5 · 4 lata i 6 miesięcy temu