JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
TRANSFORMERS 5: recenzja (chyba...)
Miliardy (dolarów) nie mogą się mylić... :)) Autoboty wracają... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10 punktów zdobyły u mnie CZ(…)
3 miesiące i 25 dni temu
KRÓL ARTUR LEGENDA MIECZA recenzja Kinomaniaka
KRÓL ARTUR POWRACA... Excalibur... Magia... Londinium... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10 punktów zdobyły u mnie CZTERY fi(…)
1 · 4 miesiące i 4 dni temu
MUMIA recenzja Kinomaniaka!
Powrót Mumii i Tomka "wiecznie młodego" Cruise'a... I co się dzieje??? PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10 punktów zdobyły u m(…)
3 · 4 miesiące i 9 dni temu
WONDER WOMAN recenzja Kinomaniaka!
NADCHODZI WONDER WOMAN!!! A razem z nią dzielny żołnierz, pilot i szpieg... Chris Pine :)) A w tle I Wojna Światowa. Niemcy i zabijanie...
2 · 4 miesiące i 17 dni temu
Strażnicy galaktyki 2 - recenzja Kinomaniaka
Legendarny Star-Lord, szczurzyna ala Szop, Mrs Green, Drax Mięśniak i jedna Sadzonka... czyli strażnicy galaktyki powracają! Film właśnie wchodzi do polskich kin, może ta recenzja odpowie wam na pytanie, czy warto się na niego wybrać.
24 · 11 · 5 miesięcy i 20 dni temu
SZYBCY I WŚCIEKLI 8 recenzja Kinomaniaka!
Dominic Toretto i jego familia powracają! Są wściekli, może już nie tak szybcy, bo lata mijają, ale nadal mamy szybkie kobiety, piękne samochody i parę niespodzianek... :)) PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka.(…)
6 miesięcy i 5 dni temu
MAŁŻEŃSKIE PORACHUNKI recenzja Kinomaniaka
Kiedy żona ma Cię dość, a tęskni jedynie za kasą i innymi facetami... to czas zadzwonić po... Dorocińskiego... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci fil(…)
6 miesięcy i 12 dni temu
NAJGORSZE FILMY 2016 wg Kinomaniaka
TOP 10! NAJGORSZE FILMY ROKU 2016 wg KINOMANIAKA. LISTA OSOBISTA I SUBIEKTYWNA... Zaczynamy i gramy alfabetycznie, żeby "S" nie wypadło na końcu :) PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej(…)
6 miesięcy i 16 dni temu
GHOST IN THE SHELL recenzja Kinomaniaka
Ghost In The Shell...na ten film czekają miliony widzów na świecie... Po kultowej japońskiej anime czas na Scarlett Johansson...
1 · 6 miesięcy i 20 dni temu
LIFE recenzja Kinomaniaka
Science-fiction/horror/krew/eksperyment/sensacja/ plus znakomita aktorska obsada: Jake Gyllenhaal, Deadpool, Rebecca Ferguson i inni... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dy(…)
2 · 6 miesięcy i 22 dni temu