JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
ATOMIC BLONDE recenzja Kinomaniaka (18+)
Zimna wojna, podstępni szpiedzy, podzielony Berlin... I agentka Jej Królewskiej Mości... ONA... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czy(…)
4 miesiące i 13 dni temu
ATOMIC BLONDE POWER MUSIC by KinomaniaK
CO ZA NIESAMOWITA ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA!!! Wybuchowa mieszanka... i wybuchowa Charlize Atomic Therone :)) KULTOWE KAWAŁKI... Pamiętacie je?? :)) PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają (…)
4 miesiące i 14 dni temu
WOJNA O PLANETĘ MAŁP recenzja Kinomaniaka
Ostatnie bastiony cywilizacji (!) ludzie kontra małpy... Nowy świat? PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10 punktów zdobyły u mni(…)
2 · 4 miesiące i 18 dni temu
Recenzja filmu "Dunkiernka" od Kinomaniaka
"Operacja Dynamo", czyli ucieczka ponad 330 tysięcy żołnierzy alianckich spod Dunkierki. I do dziś wiele pytań. Czy Nolan daje odpowiedź?
18 · 6 · 4 miesiące i 24 dni temu
TOP 10 NAJLEPSZE FILMY WOJENNE wg Kinomaniaka
ODLICZAJĄC DNI PRZED "DUNKIERKĄ" CHRISTOPHERA NOLANA... TOP 10 Najwybitniejsze filmy wojenne w historii kina wg. Kinomaniaka PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i(…)
3 · 4 miesiące i 27 dni temu
SPIDER-MAN recenzja Kinomaniaka
Nowy SPIDER-MAN: Homecoming dla nowego pokolenia... plus Iron Man i odłamki Avengersów... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10(…)
1 · 5 miesięcy i 1 dzień temu
TRANSFORMERS 5: recenzja (chyba...)
Miliardy (dolarów) nie mogą się mylić... :)) Autoboty wracają... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10 punktów zdobyły u mnie CZ(…)
5 miesięcy i 20 dni temu
KRÓL ARTUR LEGENDA MIECZA recenzja Kinomaniaka
KRÓL ARTUR POWRACA... Excalibur... Magia... Londinium... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10 punktów zdobyły u mnie CZTERY fi(…)
1 · 6 miesięcy i 2 godziny temu
MUMIA recenzja Kinomaniaka!
Powrót Mumii i Tomka "wiecznie młodego" Cruise'a... I co się dzieje??? PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10 punktów zdobyły u m(…)
3 · 6 miesięcy i 5 dni temu
WONDER WOMAN recenzja Kinomaniaka!
NADCHODZI WONDER WOMAN!!! A razem z nią dzielny żołnierz, pilot i szpieg... Chris Pine :)) A w tle I Wojna Światowa. Niemcy i zabijanie...
2 · 6 miesięcy i 13 dni temu