Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał arturkinomaniakpietras
NAJGORSZE FILMY 2017 czyli Nienawistna ósemka...
NAJGORSZE 8" czyli NIENAWISTNA ÓSEMKA wg. KINOMANIAKA :))) Obrzydliwe, głupie, złe... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał czyli 10 pun(…)
okejki 2 · 5 miesięcy i 15 dni temu
TRZY BILLBOARDY ZA EBBING, MISSOURI recenzja Kinomaniaka
CZY TO (JUŻ:) NAJLEPSZY FILM ROKU 2018 ?????????? Frances McDormand, Woody Harrelson i GENIALNY Sam Rockwell... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci f(…)
okejki 3 · 5 miesięcy i 29 dni temu
TOP 2017 Ławka rezerwowych
Prawie najlepsze... czyli filmy, które o mały włos Kinomaniaka :)) nie trafiły do TOP 10 roku 2017... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) I(…)
okejki 1 · 6 miesięcy i 12 godzin temu
Najlepsze filmy 2017 wg Kinomaniaka
Artur Pietras przedstawia swoją osobistą i subiektywną listę 10 najlepszych filmów minionego roku.
okejki 16 · komentarze 13 · 6 miesięcy i 6 dni temu
STUDNIÓWK@ + EXTERMINATOR recenzje Kinomaniaka
2 w 1 czyli recenzje dwóch filmów w jednym Kinomaniaku... Dla młodych i dla starszych... Plus TSA i wiele innych perełek... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i p(…)
okejki 1 · 6 miesięcy i 12 dni temu
GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI recenzja
Luke Skywalker... Leia Organa... Galaktyka Gwiezdnych Wojen... May the Force be with you Leia... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał c(…)
7 miesięcy i 5 dni temu
MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE recenzja
HERCULE POIROT POWRACA... Johnny Deep, Penelope Cruz, Kenneth Branagh, Michelle Pfeiffer, Willem Dafoe, Judi Dench i inni... Czyli klasyka kryminału i Agathy Christie... MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE... I jak jest? PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "s(…)
okejki 2 · 7 miesięcy i 25 dni temu
LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI recenzja Kinomaniaka
LIGA RZĄDZI, LIGA RADZI, LIGA NIGDY WAS NIE ZDRADZI... powraca BATMAN, WONDER WOMAN, FLASH I INNI... czyli Liga Sprawiedliwości... UWAGA NA KONIEC SPOILERY! PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą na(…)
okejki 3 · 8 miesięcy i 1 dzień temu
MOTHER ! recenzja Kinomaniaka
Niepokój... Strach... Przerażenie... Szaleństwo... MOTHER! Film Darrena Aronofskiego... Jennifer Lawrence i Javier Bardem CZY JESTEŚCIE GOTOWI ??? PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej(…)
okejki 2 · 8 miesięcy i 15 dni temu
ACH ŚPIJ KOCHANIE recenzja Kinomaniaka (18+)
Morderca i detektyw... w mrocznych czasach komuny... Śledztwo... Chyra, Schuchardt, Jakubik, Linda, Grabowski, Warnke, Gruszka... I ON... WŁADYSŁAW MAZURKIEWICZ... Piękny Władek... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kin(…)
8 miesięcy i 22 dni temu