Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI recenzja
Luke Skywalker... Leia Organa... Galaktyka Gwiezdnych Wojen... May the Force be with you Leia... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał c(…)
3 miesiące i 10 dni temu
MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE recenzja
HERCULE POIROT POWRACA... Johnny Deep, Penelope Cruz, Kenneth Branagh, Michelle Pfeiffer, Willem Dafoe, Judi Dench i inni... Czyli klasyka kryminału i Agathy Christie... MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE... I jak jest? PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "s(…)
2 · 3 miesiące i 29 dni temu
LIGA SPRAWIEDLIWOŚCI recenzja Kinomaniaka
LIGA RZĄDZI, LIGA RADZI, LIGA NIGDY WAS NIE ZDRADZI... powraca BATMAN, WONDER WOMAN, FLASH I INNI... czyli Liga Sprawiedliwości... UWAGA NA KONIEC SPOILERY! PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą na(…)
3 · 4 miesiące i 6 dni temu
MOTHER ! recenzja Kinomaniaka
Niepokój... Strach... Przerażenie... Szaleństwo... MOTHER! Film Darrena Aronofskiego... Jennifer Lawrence i Javier Bardem CZY JESTEŚCIE GOTOWI ??? PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej(…)
2 · 4 miesiące i 20 dni temu
ACH ŚPIJ KOCHANIE recenzja Kinomaniaka (18+)
Morderca i detektyw... w mrocznych czasach komuny... Śledztwo... Chyra, Schuchardt, Jakubik, Linda, Grabowski, Warnke, Gruszka... I ON... WŁADYSŁAW MAZURKIEWICZ... Piękny Władek... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kin(…)
4 miesiące i 27 dni temu
Thor: Ragnarok - recenzja Kinomaniaka
"A gdybym był młotkowym..." - ten utwór nie znalazł się na ścieżce dźwiękowej nowej części przygód Thora, ale muzycznie film daje radę. A jak jest z samym obrazem i czy warto wybrać się do kina na Thor: Ragnarok? Na to pytanie odpowie wam Artur Kinomaniak Pietras.
24 · 12 · 5 miesięcy i 2 dni temu
BLADE RUNNER 2049 recenzja Kinomaniaka
WIELKI powrót do świata BLADE RUNNERA... REPLIKANCI, ŁOWCY ANDROIDÓW, POST APOKALIPSA Czy na to czekaliśmy ponad 30 lat? PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i prod(…)
7 · 5 miesięcy i 16 dni temu
THE SQUARE recenzja Kinomaniaka !!
Zwycięzca festiwalu w Cannes 2017, film The Square... Czy był warty Złotej Palmy? Zapraszam... PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutorzy i producenci filmów:) Ideał (…)
6 miesięcy i 10 dni temu
TULIPANOWA GORĄCZKA recenzja Kinomaniaka(18+)
Alicia Vikander... Christopher Waltz... Dane DeHaan... Miłość, seks, pożądanie... i tulipany.
1 · 6 miesięcy i 15 dni temu
BARRY SEAL recenzja Kinomaniaka
CIA, DEA, Escobar, Noriega, Contras i niejaki Barry Seal... Niewiarygodna historia która trafia na nasze ekrany... Plus Cruise :)) PROGRAM FILMOWY KINOMANIAK KINOWE NOWOŚCI artur kinomaniak pietras ogląda 7 filmów tygodniowo i mówi na co warto wybrać się do kina a na co absolutnie nie :) i "słynna" skala ocen: na 10 w skali kinomaniaka... którą najbardziej uwielbiają dystrybutor(…)
1 · 6 miesięcy i 30 dni temu