Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Xaffarin
Danuta Balcer - Ożeń się (oficjalny teledysk)
Perełka odgrzebana z końców polskich internetów. Naturalna uroda, chwytliwa melodia i ta choreografia w oficjalnym teledysku Pani Danuty przyprawią Was o dreszcze. Na uwagę jednak zasługuje chórek....
2 lata i 6 miesięcy temu
Star Wars Battlefront - warto wydać tyle kasy?
Trwa hype na Gwiezdne Wojny, a od jakiegoś czasu gracze mają nowe dzieło - sieciową nawalankę od DICE i EA. Czy warto zapłacić, bagatela, 179zł za grę + 179zł za season passa?
okejki 5 · 2 lata i 6 miesięcy temu
Czy Spectre jest filmem beznadziejnym? O nowym Jamesie Bondzie.
Tym razem dokładnie o najnowszym Jamesie Bondzie - Spectre. Jak wyszło i czemu nie wyszło? Jak ma się on na tle innych filmów? Co zadziałało, a co obrzydziło?
2 lata i 8 miesięcy temu
Targi Książki Kraków 2015 - co to był za dzień!
Krótka kompilacja z 19stych Targów Książki w Krakowie. Było zacnie, ciekawie i .. obficie. A ludziów - jak mrówków.
2 lata i 8 miesięcy temu
Wiedźmin 3: Serca z Kamienia
Geralt z Rivii znów ma przekichane - wkopsał się w nielichą kabałę, gdzie stanie pomiędzy tajemniczym i potężnym Panem Lusterko, a złowieszczym atamanem Olgierdem. Spotka Shani i pójdzie na Weselicho. Odwiedzi nowe miejsca, utnie parę łbów i ... napije się gorzałki. Oto recenzja pierwszego płatnego dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon o nazwie "Serca z Kamienia", wnoszącego kilkan(…)
2 lata i 9 miesięcy temu
Arrow VS Daredevil - walka seriali. Który wygra?
W lewym rogu ringuuuuuu gotów na wszystko by tylko wygrać każdą walkę, niewidomy lecz z super słuchem, węchem i dotykiem DAAAREEDEVIL od Marvela! W prawym roguuuuu mroczny mściciel ze Starling City, mistrz łucznictwa, wyjęty spod prawa bohater nocy Arrow od DC! Proszę Państwa, to będzie walka stulecia! Dwa seriale, dwóch największych konkurentów! Kto wygra? Kto ma lepszy klimat(…)
2 lata i 9 miesięcy temu
Humorystycznie o książce "Szary Mag"
Czarny Mag z innego wymiaru przyniósł mi książkę do recenzji. Stanąłem przed trudnym zadaniem - odszukać w niej ukrytych magicznych treści dla Necrotusa Pablusa. Kim jest Szary Mag? O czym jest ta książka, jakie ma wady, jakie zalety? Jaki klimat? No i jak zwykle - bez spoilerów, recenzja książka "Szary Mag" J. Prusińskiego.
2 lata i 10 miesięcy temu
Wspominamy: Pokemon Red i Blue
Historia serii nadal się tworzy, jednak coraz mniej osób pamięta jej początki - czarno białe Red i Blue, którym wtórowały kolejno Green i Yellow. Dzięki tej małej grze na małą konsolę Game Boy cały świat opanował fenomen kieszonkowych stworków. Jak to się zaczęło?
2 lata i 10 miesięcy temu
Kocia Kawiarnia w Krakowie - prawie jak w Tokyo.
Słyszeliście o kawiarni w Tokyo, gdzie między nogami biegają nam pocieszne kociaki, dające się głaskać, karmić i bawić? Okazuje się, że od niedawna w Polsce - a dokładniej w Krakowie na ulicy Krowoderskiej też mamy takie miejsce! Nieco mniejsze, ale naprawdę przyjemne i rozwijające się - a kociaki wyleczą wszelką depresję.
okejki 1 · 3 lata i 3 dni temu
Wiedźmin 3 - Bugi: tańcujące rycerze.
W Wiedźminie 3: Dziki Gon ciężko nie napotkać od czasu do czasu jakiegoś buga - w większości przypadków jest on jednak dosyć zabawny i w ogóle nie przeszkadza w rozgrywce. A to wpadniemy po kolana w ziemie, a to koń przez ścianę na nas łypnie srogo... Albo w obozie Nilfgaardu takie to dwa czarne sobie wesoło podskakują idąc z pakunkami.
3 lata i 1 miesiąc temu