JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Czerwony kapturek dla dorosłych
Baśnie Braci Grimm w wersji dla dorosłych. Albo ... doroślejszych. Komiks wydany przez Wydawnictwo Okami - dość ciekawa interpretacja Czerwonego Kapturka. Kapturek jest. Wilk jest. Cycki są. Wszystko się zgadza.
rok i 2 miesiące temu
Wiedźmin 3: Krew i Wino - Recenzja Xaffarina
Kanał i recenzja bojownika JoeMostera - Xaffarina, na YT znanego jako Ataman. Jak wypadł dodatek do Wiedźmina?
rok i 2 miesiące temu
Co za kradzież! No bez jaj! - Wiedźmin 3: Krew i Wino
W Toussaint ktoś dopuścił się skandalicznej kradzieży! No co za perfidia! Złodziej miał jaja! Co na to Geralt? Tutaj trzeba wiedźmina!
4 · rok i 2 miesiące temu
Magnificon 2016 - Let's GO! - Muzyczna Relacja
Prezentuję Wam mili Państwo oto muzyczno-wizualną relację z mangowo-komiksowo-cosplayegowego eventu co się Magnificon z Krakowa zowie. Było super!
rok i 2 miesiące temu
Polacy też dobre komiksy robią! - AtoKomiks.
Dzisiaj przedstawiam Wam komiks w świecie postapo, gdzie ludzie wrócili niemal do prehistorii w rozwoju i żyją obok mniejszych lub większych agresywnych gadów, dinusiów oraz kwiatuszków. Zobaczcie sami.
rok i 2 miesiące temu
Czytaj, bo ...
Pamiętasz pierwszą książkę jaką przeczytałaś/eś? Posłuchajcie kilku prostych słów czemu warto czytać. Akcja na Międzynarodowy Dzień Książki.
rok i 3 miesiące temu
Batman v Superman - Recenzja superbojownika Xaffarina
Bóg kontra człowiek.... Dzień kontra noc... syn Kryptonu kontra nietoperz z Gotham... Największe starcie przecierające szlaki dla Ligi Sprawiedliwych już dostało ostre baty od krytyków. Zawrzała dyskusja, rozpoczęła się wojna. Na ekranie nietoperek bije się z Kal'elem, a na klawiaturach widzowie z krytykami. Zapraszam do wysłuchania opinii od superbojownika (Xaffarin/Ataman), rec(...)
1 · rok i 4 miesiące temu
The Forest - opinia i pierwsze wrażenia wersji alfa! [AtaTV]
Więc tak: lecimy samolotem. Bum. Jesteśmy na bezludnej wyspie sami. Sami? Bezludnej? A nie wspomniałem o całych osadach żądnych naszego mięsa kanibali? Och, pominięcie! Gra powstająca już od ponad roku jest w całkowicie już grywalnej formie i miesza w sobie koncept minecrafta, dying light oraz paru jeszcze innych gier, stając się jedną z najciekawszych survivalowych pozycji.
rok i 4 miesiące temu
Daredevil sezon 2 - co stykło, a co nie.
Od 18 marca na Netflixie możemy oglądać drugi sezon świetnego serialu w świecie Marvela o niewidomym prawniku, który pod osłoną nocy staje przeciwko kryminalistom wszelakiej maści. Pierwszy sezon przyjął się doskonale - był niemal idealnym serialem. Jak zatem wypadł drugi? Co stykło, a co nie? Zapraszam do zapoznania się z moją opinią.
rok i 4 miesiące temu
Deadpool - Recenzja filmu
Nie jestem pewien, czy na ekranizacje przygód nietuzinkowego, szalonego antybohatera nie czekałem bardziej niż na nowe Gwiezdne Wojny. Deadpool jest tak inny od reszty Marvelowskiej braci, a zaraz tak złożony w swojej kreacji oraz koncepcji, że brakłoby tu miejsca by to przedstawić. Ryan Reynolds razem z 20th Century Fox podjęli ryzyko i przenieśli przygody zmutowanego najemnika (...)
rok i 5 miesięcy temu