JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
W Nowym Jorku Latynos naparza 91-letniego dziadka kijem
Police have arrested a teen they say was captured on surveillance video attacking a 91-year-old man with a cane in New York City. The seemingly unprovoked attacked happened Friday along a portion of Broadway in the Inwood neighborhood of Manhattan. The victim, Juan Llorens, said he was running an errand when the attack happened. Surveillance video shows the 19-year-old suspec(...)
7 · 2 miesiące i 7 dni temu
Lublin i niebezpieczna jazda po chodniku
Babcia chciała się pobawić w StopCham, ale sił starczyło tylko na pogrożenie pięścią.
24 · 12 · 2 miesiące i 7 dni temu
Sarna wpada z wizytą
To dopiero nazywa się niespodziewany gość. Para się relaksuje, kiedy nagle do ich domu wpada dziczyzna. No nic, trzeba będzie zrobić grilla.
17 · 19 · 2 miesiące i 7 dni temu
Ja się tak nie biję, ja idę sobie!
Welkom op het humoristische kanaal Dutch Football! Abonneer voor deze geweldige video's Harut Grigorian was knock out door Murthel Groenhart (23 023x oglądano na YT)
7 · 2 miesiące i 7 dni temu
Jajecznica po koreańsku...
Ból odczuwany przez kobiety podczas porodu jest prawie tak silny, jak ból odczuwany przez mężczyznę po bardzo silnym kopniaku w krocze. Tak że to nie przelewki.
120 · 47 · 2 miesiące i 7 dni temu
Górnik Zabrze - AS Roma: awans po rzucie monetą
Przypominamy wydarzenia z sezonu 1969/1970, kiedy Górnik Zabrze zmierzył się z AS Roma w półfinale Pucharu Zdobywców Pucharów. Losy awansu rozstrzygnęły się dopiero po trzecim meczu, który odbył się w Strasburgu. O zwycięstwie polskiego zespołu zdecydował... rzut monetą! W materiale wideo możemy zobaczyć rewanżowe spotkanie w Chorzowie, zakończone remisem 2:2 oraz dodatkowe, trzec(...)
13 · 2 · 2 miesiące i 7 dni temu
Wolnościowcy w Sejmie - XXIII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży
Wystąpienia: (Wolność/Koliber) Karol Osuchowski, Marcel Warda, Jakub Szostek, Łukasz Dzieciuch, Michał Podgórski, Krzysztof Białk, Igor Lewandowski, Dominik Kęsik, Michał Cywiński, Michał Gwardyński Całe posiedzenie: https://youtu.be/sh7eNWKHmwg 01.06.2017 https://www.facebook.com/CEPERolkV4 (490x oglądano na YT)
2 miesiące i 17 dni temu
Hardkorowy Koksu gasi Popka na konferencji prasowej przed walką
Panowie zmierzą się między sobą podczas gali KSW39. Słowne starcie już za nimi. Popek stwierdził jedynie, że jest milion razy lepiej przygotowany niż Koksu. Odpowiedź Burneiki była zdecydowanie mocniejsza i rozbawiła wszystkich zgromadzonych na sali.
234 · 102 · 2 miesiące i 24 dni temu
Auto przecięte na pół po wypadku.
Nietypowy wypadek.
3 miesiące i 5 dni temu
AdBuster - konfrontacja KURIERSKA 2 (UPS, DHL, TNT)
Po dłuuuugim oczekiwaniu: konfrontacja kurierska, część druga! Zasady są proste. Kto wygrał drugą rundę? Sprawdźcie to! A niedługo FINAŁ! (szczegóły w filmie) FEJS http://www.facebook.com/adbuster INSTA http://www.instagram.com/adbunio KONKURS PLAY! Do wygrania realizacja utraconych planów ;) Szczegóły w filmie i na stronie: http://www.konkurs.nicnieprzepada.pl ZAPRASZ(...)
2 · 3 miesiące i 11 dni temu