Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Szefo1526
Biceps na syntholu
Niezbyt pozytywne skutki używania syntholu.
23 · przed dinozaurami
Kibic na boisku
Z reguły boiskowi intruzi pokazują fragmenty swojego ciała lub po prostu biegają bezładnie po całej murawie. Nieco inaczej zaprezentował się ten, który wtargnął na boisko holenderskiego Heraclesa. Choć raczej należałoby tutaj napisać ''zdecydowanie inaczej''.
przed dinozaurami
Pawusiowa matura
Pawuś, jako jeden z nielicznych postanowił ogarnąć się przed maturą i otworzyć podręcznik, niestety nie wszystko wyszło tak, jak to sobie zaplanował.
5 · przed dinozaurami
4-latek prawi kazania w kościele
Syn pastora Davida Tiptona, Kanon, mając 21 miesięcy podczas jednej z mszy prowadzonych przez ojca złapał za mikrofon i zaczął naśladować tatę. Wtedy było to jeszcze śmieszne, teraz natomiast Kanon ma 4 lata i kiedy poczuje "wenę" zajmuje miejsce ojca i prowadzi żywiołowe kazania, które wierni z chęcią chłoną.
3 · przed dinozaurami
Piłkarze Realu Madryt potrącili kobietę
Kobieta musiała być ich wielką fanką skoro z takim impetem rzuciła się pod koła. Na szczęście nie odniosła wielkich obrażeń ;)
1 · przed dinozaurami
Kibicujmy Peru!
Trwa Copa America. Do tej pory nie miałem tam swojego faworyta, ale Irina Grandez i Daysi Araujo przekonały mnie, że warto kibicować Peru.
819 · 117 · przed dinozaurami
Księżycowa tęcza
Przy wodospadzie Wiktorii w Zimbabwe aparatem z długim czasem naświetlania udało się nagrać ciekawe zjawisko - księżycową tęczę.
5 · przed dinozaurami
Kobiety też potrafią strzelać!
Amerykanka Lauren Cheney udowodniła, że potrafi, robiąc coś takiego w doliczonym czasie gry meczu z Meksykiem. To cudo dało USA zwycięstwo 1:0. Należy też zauważyć, że w seniorskiej kadrze Meksykanek broniła 16-latka.
96 · 40 · przed dinozaurami
Dzieciaki zabijaki
Dzieciaki, które od najmłodszych lat zbierają doświadczenie w dziedzinie kickboxingu prezentują nam serię pięknych ciosów i uników.
1002 · 142 · przed dinozaurami
AC/DC - Thunderstruck (Live at River Plate)
Wiecznie młodzi, z coraz to większą publiką. Po prostu Magic, ziemia się trzęsie !
20 · przed dinozaurami