JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Koparki kryptowalut i karty graficzne – o co chodzi?
Przymierzasz się do zakupu nowej karty graficznej, ale zauważyłeś, że w sklepach na próżno szukać Radeonów RX 570 i 580 oraz GeForce GTX 1060? Chcesz dowiedzieć się, co jest powodem takiej sytuacji na rynku? W dzisiejszym filmie Szakal opisze dla Was, czym są koparki kryptowalut, które spowodowały krach na rynku GPU. W związku z rosnącymi cenami kart graficznych przygotowaliśmy (...)
1 · 1 miesiąc i 20 dni temu
Massive petrol tanker truck fire
Eksplodowała cysterna z paliwem.
5 · 1 miesiąc i 22 dni temu
Opalenie (Münsterwalde)1944. Budowa mostu na Wiśle. Część 2
Budowa przez niemieckie wojska inżynieryjne drewnianego mostu na Wiśle w Opaleniu koło Gniewu. Wrzesień, październik 1944. (12 879x oglądano na YT)
1 miesiąc i 25 dni temu
Regularne oddawanie krwi. Odchudza? Zuboża w żelazo? Przyzwyczaja organizm?
WYJAŚNIENIE: W filmie wyraziłem się nieprecyzyjnie. Mówiąc o zawartości żelaza w przeciętnej, racjonalnej diecie 1000 kcal, miałem na myśli zawartość żelaza w przeliczeniu na 1000 kcal takiej diety. Dieta 2000 - 2500 kcal na dobę, zwykle nie pokrywa zapotrzebowania na żelazo w ilości ok. 40 mg na dzień dla kobiet, oddających 450 ml krwi 4 razy w roku i nawet ponad 50 mg na dzień dl(...)
2 · 1 miesiąc i 27 dni temu
Kim jest Nightcrawler?
O tym jak Jake Gyllenhaal stworzył w Nightcrawlerze jedną z najciekawszych kinowych postaci ostatnich lat. Miłego oglądania! *** Materiały użyte w filmie: Jake Gyllenhaal and Dan Gilroy | AOL BUILD (BUILD Series) - https://youtu.be/Y7i_9eC5Rzw "Nightcrawler" star Jake Gyllenhaal (q on cbc) - https://youtu.be/RbRNZR6p39A Arystoteles, "Poetyka", głównie rozdziały 1-(...)
1 miesiąc i 28 dni temu
The Unbelievable Scale of Black Holes Visualized
Support RealLifeLore and get 10% off your order at Hover by using the link: http://hover.com/reallifelore. 10% off code is RealLifeLore! Black Holes are weird, and awesome and a lot of other things. Let's go down this rabbit hole... Please Subscribe: http://bit.ly/2dB7VTO Music is by Brandon Maahs. Check out his website and music by clicking this link: http://www.brando(...)
2 · 2 miesiące i 13 godzin temu
Mierzenie Słońca, Księżyca i Ziemi domowymi sposobami
Odtworzenie domowym sposobem starożytnych metod pomiarów astronomicznych.
201 · 19 · 2 miesiące i 2 dni temu
Agony: Official Floating Forest gameplay
Add Agony to your wishlist on Steam: http://store.steampowered.com/app/487720/ https://www.facebook.com/AgonyGame https://twitter.com/AgonyGame http://agonygame.com/ http://madmind-studio.com Agony is a first-person survival horror game currently in development. Players will begin their journey as tormented soul within the depths of hell without any memories about his (...)
2 miesiące i 2 dni temu
Co by było, jeśli na Ziemi żyłoby tylko 100 osób?
Aktualnie jest nas na Ziemi 7,5 mld ludzi, ale łatwiej nam sobie uzmysłowić pewne rzeczy, jeśli statystki sprowadzimy do stu. Tak jak w tej animacji.
21 · 14 · 2 miesiące i 2 dni temu
9 najrzadszych achievementów niemal niemożliwych do zdobycia
Achievementy to sympatyczna forma nagradzania, ale część z osiągnięć na swoim koncie ma tylko nieliczny procent graczy. Dlaczego tak trudno je zdobyć? Więcej filmów? Subskrybuj! ► http://bit.ly/subskrybujtvgry ▐ Jeszcze więcej filmów? http://tvgry.pl ▐ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tvgrypl Znajdź też nas na: Twitterze Heda: https://twitter.com/hedgamer Twitterze Ar(...)
1 · 2 miesiące i 3 dni temu