JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Zdzisław Beksiński podczas pracy w 1990 roku
Beksiński świetnym artystą był. To nagranie z Warszawy pozwala (jak rzadko) przyjrzeć się z bliska pracy Beksińskiego.
25 · 8 · 2 miesiące i 1 dzień temu
Blade Runner 2049 - arcydzieło?
Na Gałęzi na FB: https://www.facebook.com/NaGalezi Jak prezentuje się Blade Runner 2049? Czy świetny operator i reżyser wystarczyli aby stworzyć godnego następcę legendy? Wrażenia po seansie bez spoilerów! Twitter: https://twitter.com/MLukanski Subskrybuj: http://bit.ly/1JBePhf (10 180x oglądano na YT)
1 · 2 miesiące i 5 dni temu
Jak powstawał Fallout? - Retro Ex
Jesienią 1997 roku do sprzedaży trafił "Fallout: Postnuklearne RPG" i dla miłośników gatunku nic już nigdy nie było takie same. Niesamowita atmosfera, tak inna od fantasy, ponura i depresyjna sceneria mieszająca się z suchym cynizmem umierającego świata i wciągająca historia przypieczętowały jej miejsce w historii. A jak to często w przypadku projektów ambitnych bywa... o włos, a n(…)
51 · 11 · 2 miesiące i 6 dni temu
Zdzisław Beksiński - skromny artysta, który nie miał parcia na szkło
Wywiad z Zdzisławem Beksińskim przeprowadzony w 1995 roku. Artysta zdradził w nim co mu w duszy grało. Dlaczego unikał publicznych spotkań, co go pasjonowało i inspirowało.
223 · 46 · 2 miesiące i 7 dni temu
Czym jest roaming i jak działa?
Na co dzień pewnie wielu z was nie zastanawia się, jak to jest, że coś działa. Po prostu jest, gorzej, jeśli akurat nie działa. Zobaczcie, co SciFun ma do powiedzenia o sieciach komórkowych.
26 · 8 · 2 miesiące i 7 dni temu
Największe wpadki statystów filmowych
Jakie są największe wpadki statystów w historii kina? Co śmiesznego potrafią zrobić bohaterowie epizodyczni? Co dziwnego dzieje się w tle kadrów? Czasami trudno zapanować nad ogromną liczbą ludzi na planie.
40 · 10 · 2 miesiące i 14 dni temu
Tomasz Rożek o teorii wielkego wybuchu
Autor kanału "Nauka. To lubię" opowie wam o tym, skąd się wzięły pierwiastki, jak powstał układ okresowy oraz przeprowadzi kilka eksperymentów.
27 · 25 · 3 miesiące i 4 dni temu
GTA potrzebuje więcej TAKICH bohaterów
► kubki, koszulki, podkładki: http://tvgrypl.teetres.com Więcej filmów? Subskrybuj! ► http://bit.ly/subskrybujtvgry ▐ Jeszcze więcej filmów? http://tvgry.pl ▐ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tvgrypl Znajdź też nas na: Twitterze Heda: https://twitter.com/hedgamer Twitterze Arasza: https://twitter.com/arasz88 Instagramie Gambrinusa: https://www.instagram.com/grzegorz.(…)
3 miesiące i 5 dni temu
Co jedzą BOGACZE - Prestiżowe Czarne Trufle
Targi IFA w Berlinie.
3 miesiące i 5 dni temu
10 Największych pojazdów
Największe pojazdy skonstruowane przez człowieka.
2 · 3 miesiące i 8 dni temu