JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
ILE ZARABIAJĄ PIŁKARZE I KLUBY?
Przyglądamy się zarobkom piłkarzy, klubów i UEFA i udowadniamy że piłka kręci się dla pieniędzy. Instagram: https://www.instagram.com/dla_pieniedzy/ Snapchat: dla_pieniedzy Prowadzący - Paweł Svinarski Scenariusz - Ivo Paczkowski, Luke Kolasky Gościnnie - Czarek Jóźwik (Abstrachuje) Kierownik Produkcji - Łukasz Wójcik Montaż - Anna Nowociń Grafika - Andrzej Dziedzic Zd(...)
13 dni temu
Wolfenstein II: The New Colossus oficjalnie zapowiedziany
Blazkowicz powraca w wielkim stylu. Bethesda oficjalnie zapowiedziała grę Wolfenstein II: The New Colossus, w której ponownie wcielimy się w kultowego bohatera pałającego nienawiścią do nazistów. W B.J. Blazkowicza ponownie wcielimy się już 27 października 2017 roku.
31 · 10 · 14 dni temu
"Zaszczepieni" (A. Wakefield: "Vaxxed", 2016). Tuszowanie faktów czy...
Moja odpowiedź na film pt. "Zaszczepieni (Wyszczepieni) - od tuszowania faktów do katastrofy", powstała na prośbę widzów i słuchaczy. Film "Zaszczepieni" (ang. Vaxxed - From Cover Up to Catastrophe) autorstwa pana A. Wakefielda przedstawia potencjalny, możliwy związek szczepień z autyzmem, sugeruje dalszy wzrost zachorowań oraz fałszowanie badań ujawniających wpływ szczepień na(...)
2 · 15 dni temu
Myślałeś, że to jest zdrowe? Możesz być w błędzie!
Zdrowa żywność nie zawsze idzie w parze ze zdrowiem. Wpływ produktów bogatych w witaminy, składniki mineralne, przeciwutleniacze na zdrowie człowieka może być zarówno korzystny, jak również szkodliwy. Zdrowa żywność, rozumiana jak żywność funkcjonalna, może nam szkodzić. Dlatego dieta zawsze powinna być dobierana indywidualnie, z eliminacją tych produktów, które nam szkodzą lub są (...)
25 · 12 · 18 dni temu
Największe schematy powtarzane w trailerach
Dlaczego większość zwiastunów jest taka sama? Co powoduje, że twórcy stosują cały czas dokładnie te same zabiegi montażowe? Dlaczego trailery kina rozrywkowego to powielanie tych samych sztuczek?
23 · 2 · 19 dni temu
AVENGERS: Infinity War - Thor Viral Video & First Look (2018)
Official "Avengers: Infinity War" Movie Viral Video & First Look 2018 | Subscribe ➤ http://abo.yt/kc | Robert Downey Jr. Movie #Trailer | Release: 4 May 2018 | More https://www.youtube.com/redirect?redir_token=5Qd2VPITmlcwa28HR-a0uKC8wkx8MTQ5Njg2MDQ5NEAxNDk2Nzc0MDk0&q=https%3A%2F%2FKinoCheck.de%2Ffilm%2Fj45%2Favengers-infinity-war-2018 As the Avengers and their allies have continu(...)
20 dni temu
10 najlepszych reklam 2016 roku
Reklamy zazwyczaj są irytujące i nieciekawe. Zazwyczaj też nikt nie ma ochoty ich dobrowolnie oglądać. W tym przypadku jest jednak inaczej - to reklamy, które chce się oglądać ciągle!
25 · 21 · 23 dni temu
Co jest nie tak z filmem Prometeusz?
Jakie błędy popełnili twórcy? Jakie niedorzeczności fabularne znalazły się w scenariuszu? Jakie błędy montażowe i wpadki techniczne trafiły do filmu?
35 · 11 · 1 miesiąc i 2 dni temu
Co jest nie tak z filmem Prometheus?
Na Gałęzi na FB: https://www.facebook.com/NaGalezi Co jest nie tak z filmem Prometheus? Jakie błędy popełnili twórcy? Jakie niedorzeczności fabularne znalazły się w scenariuszu? Jakie błędy montażowe i wpadki techniczne trafiły do filmu? Twitter: https://twitter.com/MLukanski Subskrybuj: http://bit.ly/1JBePhf (7 590x oglądano na YT)
3 · 1 miesiąc i 3 dni temu
Moto 3 MEGA CRASH! - 2017 France Grand Prix - 10 MEN CRASH!!
USE CODE: 'f1nstuff' FOR 10% OFF AT: https://www.branchvip.com/ Twitter: https://twitter.com/F1nSTUFF Facebook: https://www.facebook.com/F1-n-Stuff-464781080358798/ (1 658x oglądano na YT)
2 · 1 miesiąc i 5 dni temu