JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Tomasz Rożek o teorii wielkego wybuchu
Autor kanału "Nauka. To lubię" opowie wam o tym, skąd się wzięły pierwiastki, jak powstał układ okresowy oraz przeprowadzi kilka eksperymentów.
27 · 25 · 1 miesiąc i 12 dni temu
GTA potrzebuje więcej TAKICH bohaterów
► kubki, koszulki, podkładki: http://tvgrypl.teetres.com Więcej filmów? Subskrybuj! ► http://bit.ly/subskrybujtvgry ▐ Jeszcze więcej filmów? http://tvgry.pl ▐ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tvgrypl Znajdź też nas na: Twitterze Heda: https://twitter.com/hedgamer Twitterze Arasza: https://twitter.com/arasz88 Instagramie Gambrinusa: https://www.instagram.com/grzegorz.(…)
1 miesiąc i 14 dni temu
Co jedzą BOGACZE - Prestiżowe Czarne Trufle
Targi IFA w Berlinie.
1 miesiąc i 14 dni temu
10 Największych pojazdów
Największe pojazdy skonstruowane przez człowieka.
2 · 1 miesiąc i 17 dni temu
Deus - prawdziwy symulator przetrwarnia z lat 90.
Regenerujące się zdrowie? Ha! Za moich czasów musieliśmy kontrolować temperaturę ciała, zakładać sobie szwy i organoleptycznie diagnozować zapalenie oskrzeli. Deus to survival tak hardkorowy, że nie powtórzono go w grach wideo chyba nigdy później. Ta zapomniana gra z 1996 roku jest pradziadkiem wszystkich współczesnych tytułów, które chcą rościć sobie prawa do tytułu "symulatorów p(…)
33 · 7 · 1 miesiąc i 18 dni temu
Tajna hitlerowska torpedownia na Bałtyku - Urbex History
Torpedownia wybudowana została przez Niemców w 1942 roku na wodach Bałtyku. Eksploratorom udało się wejść na górę platformy i eksplorować pozostałości po aparatach torpedowych.
30 · 8 · 2 miesiące i 1 dzień temu
Wolne Sądy: Piotr Fronczewski
Piotr Fronczewski i kolejny przykład historii, która może przytrafić się każdemu z nas. Posłuchajcie i zastanówcie się sami - jak mogłaby w tej sytuacji wyglądać rozprawa przed sędzią, zależnym od polityków? (2 548x oglądano na YT)
4 · 2 miesiące i 9 dni temu
Nigdy nie niszcz zdjęć
Mój fanpage: https://www.facebook.com/IrytujacyHistoryk/ Patronite: https://patronite.pl/IrytujacyHistoryk Dziękuje za waszą uwagę. W intro muzyka z "Byliśmy Żołnierzami". Nie wszystkie informacje odnośnie zdjęcia i rodziny jego autora zostały podane w filmie na życzenie obecnego właściciela zdjęcia. Nigdy nie trafił mi się tak mocny materiał graficzny stricte dokumentujący (…)
9 · 2 miesiące i 10 dni temu
Tankietka TK-3 i TKS
Mój fanpage: https://www.facebook.com/IrytujacyHistoryk/ Patronite: https://patronite.pl/IrytujacyHistoryk Dziękuje za waszą uwagę. W intro muzyka z "Byliśmy Żołnierzami". Zdjęcia z Wikipedii, ale także kilka fotek stąd: http://derela.republika.pl/tks20pl.htm Ponadto użyłem fragmentu filmu dokumentalnego "Czołżek" który serdecznie wam polecam: https://www.youtube.com/watch(…)
5 · 2 miesiące i 18 dni temu
KARIERA POLITYKA Z PIS-DY
PODZIĘKOWANIA DLA AKADEMI LEONA KOŹMIŃSKIEGO ZA UDZIELENIE MIEJSCA DO NAGRAŃ: http://www.kozminski.edu.pl/pl/ █$█WPADNIJ NA INNE MOJE STRONY█$█ Oficjalny sklep: http://sztoswear.pl FANPAGE: https://www.facebook.com/pages/Ajgor-Ignacy/654122494602806?fref=ts INSTAGRAM: http://instagram.com/ajgorignacy SNAP: ajgorignacy ASK: http://ask.fm/GeneralnieZdemoralizowani TWITTER: (…)
1 · 2 miesiące i 25 dni temu