JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Moto 3 MEGA CRASH! - 2017 France Grand Prix - 10 MEN CRASH!!
USE CODE: 'f1nstuff' FOR 10% OFF AT: https://www.branchvip.com/ Twitter: https://twitter.com/F1nSTUFF Facebook: https://www.facebook.com/F1-n-Stuff-464781080358798/ (1 658x oglądano na YT)
2 · 1 dzień i 12 godzin temu
"Cały ten cukier" - lektor PL
Cukier jest najczęściej spożywaną substancją. Jak to się stało, że zdominował naszą dietę i kulturę? Jakie są tego skutki dla naszych umysłów i ciał? "Cały ten cukier" to film, który właśnie o tym mówi. Damon Gameau przeprowadził niezwykły eksperyment, żeby pokazać, w jaki sposób obecna w tytule substancja wpływa na człowieka. Reżyser jadł tylko jedzenie określane jako "zdrowe", a(...)
2 dni temu
Najdroższe steki świata z wołowiny Kobe
Największym na świecie rarytasem jest wołowina Kobe, która pochodzi od najbardziej rozpieszczonej na świecie krowy - Wagyu. Japońskie bydło karmione jest zbożem, burakami, ziemniakami oraz piwem, a do tego ręcznie masowane!
24 · 11 · 2 dni temu
Czym jest i co można uzyskać w ogniskowaniu grawitacyjnym?
Przedstawione informacje o ognisku grawitacyjnym dotyczą głównie prac włoskiego matematyka Claudio Maccone i zaproponowanej przez niego misji FOCAL.
24 · 10 · 5 dni temu
Jak nakręcono Star Wars: Rogue One
Rogue One to najbardziej "przyziemna" część Star Wars. Zarówno fabularnie, jak i wizualnie. Jak nakręcono najnowsze Gwiezdne Wojny? W jaki sposób powstały sceny walk w kosmosie, a jak twórcy podeszli do potyczek naziemnych? Jak stworzono komputerową wersję Tarkina? Jak powstawały poszczególne sceny?
28 · 5 · 12 dni temu
Adam Savage Puts On Alien: Covenant's Spacesuit!
Adam cannot contain his excitement as he visits the spacesuits shop on the production of Alien: Covenant! Meeting with costume designers Janty Yates and Michael Mooney, Adam tries on one of the amazing new spacesuits from the film and sits with Janty to discuss how design works with technology to make these suits possible. Shot and edited by Joey Fameli Sponsored by Twentieth(...)
3 · 12 dni temu
Piłka nożna jest niczym bez szacunku
O piłce nożnej często mówi się, że już dawno temu została pozbawiona zasad fair play. Na szczęście są jeszcze momenty, kiedy odzyskuje się wiarę w ludzkość, na przykład wtedy, gdy piłkarze Borussii oddali hołd rannemu w zamachu Bartrze.
138 · 63 · 16 dni temu
Obcy: Siła niewiedzy
Sekret bycia nudnym tkwi w mówieniu wszystkiego - film zaczyna się słowami Woltera, ale co to ma wspólnego z Obcym? Sprawdźcie!
201 · 20 · 22 dni temu
Ciekawostki, wpadki, tajemnice - historyczna analiza Call of Duty: WWII
II wojna światowa powraca do serii Call of Duty za sprawą gry Call of Duty: WWII. Szymon Liebert poprosił Adama Kusiaka o analizę zwiastuna pod względem militarnych śladów. Co możemy wycisnąć z trailera? Więcej filmów? Subskrybuj! ► http://bit.ly/subskrybujtvgry ▐ Jeszcze więcej filmów? http://tvgry.pl ▐ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tvgrypl Znajdź też nas na: Twitt(...)
3 · 22 dni temu
Budowa obwodnicy Ostródy
W Polsce buduje się sporo. I co miłe dla oka, niektóre budowle pięknie się dokumentuje. Oto budowa drogi ekspresowej S7 na odcinku Miłomłyn-Olsztynek.
37 · 9 · 22 dni temu