JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Beksiński, 1978
In memoriam of Piotr Andrejew-Andrean (1947 - 2017) music by: Andy Teszner Subscribe ► https://www.youtube.com/channel/UCSx7r29yG8SpAjiSPUH8kxw?sub_confirmation=1 (3 823x oglądano na YT)
2 · 2 dni temu
Brakująca masa wszechświata odnaleziona
Odkąd tylko powstała teoria wielkiego wybuchu, naukowcom brakowało mniej więcej połowy masy w obserwowalnym wszechświecie, niż wynikałoby to z obliczeń do teorii. Najwyraźniej własnie odnaleźliśmy tę brakującą masę. ☑ PATRONITE - https://www.patronite.pl/astrofaza ☑ KOSZULKI I KUBKI w Astrosklepie - https://goo.gl/RyNfUE ☑ Centrum dowodzenia - http://www.astrofaza.pl ☑ Astro (…)
7 dni temu
Skazani na Shawshank - jak oszukać widza?
W jaki sposób zwodzi się widza w Skazanych na Shawshank? Jak operatorskie sztuczki wzmacniają napięcie i niepewność? Jak budowana jest historia?
43 · 17 · 7 dni temu
DUŻY PROBLEM REPREZENTACJI POLSKI
Chłodne spojrzenie na reprezentację Polski w piłce nożnej.
8 dni temu
Zdzisław Beksiński podczas pracy.
Warszawa, rok 1990.
3 · 9 dni temu
Blade Runner 2049 - arcydzieło?
Na Gałęzi na FB: https://www.facebook.com/NaGalezi Jak prezentuje się Blade Runner 2049? Czy świetny operator i reżyser wystarczyli aby stworzyć godnego następcę legendy? Wrażenia po seansie bez spoilerów! Twitter: https://twitter.com/MLukanski Subskrybuj: http://bit.ly/1JBePhf (10 180x oglądano na YT)
1 · 12 dni temu
Jak powstawał Fallout? - Retro Ex
Jesienią 1997 roku do sprzedaży trafił "Fallout: Postnuklearne RPG" i dla miłośników gatunku nic już nigdy nie było takie same. Niesamowita atmosfera, tak inna od fantasy, ponura i depresyjna sceneria mieszająca się z suchym cynizmem umierającego świata i wciągająca historia przypieczętowały jej miejsce w historii. A jak to często w przypadku projektów ambitnych bywa... o włos, a n(…)
51 · 11 · 13 dni temu
Zdzisław Beksiński - skromny artysta, który nie miał parcia na szkło
Wywiad z Zdzisławem Beksińskim przeprowadzony w 1995 roku. Artysta zdradził w nim co mu w duszy grało. Dlaczego unikał publicznych spotkań, co go pasjonowało i inspirowało.
219 · 46 · 14 dni temu
Czym jest roaming i jak działa?
Na co dzień pewnie wielu z was nie zastanawia się, jak to jest, że coś działa. Po prostu jest, gorzej, jeśli akurat nie działa. Zobaczcie, co SciFun ma do powiedzenia o sieciach komórkowych.
26 · 8 · 14 dni temu
Największe wpadki statystów filmowych
Jakie są największe wpadki statystów w historii kina? Co śmiesznego potrafią zrobić bohaterowie epizodyczni? Co dziwnego dzieje się w tle kadrów? Czasami trudno zapanować nad ogromną liczbą ludzi na planie.
40 · 10 · 21 dni temu