Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Kiedy seks jest gwałtem?
Kasia z poważnymi problemami zdrowotnymi postanowiła wybrać się do znanego onkologa. Nie przypuszczała, że wizyta skończy się seksem. Czy kobieta padła ofiarą gwałtu skoro na seks zgodziła się dobrowolnie?
77 · 58 · 9 miesięcy i 23 dni temu
Obrona konieczna w Polsce – zobacz, zanim będzie za późno
Obrona konieczna jest często kontrowersyjnym i trudnym do oceny aspektem prawnym. Przekonał się o tym Damian z Kołobrzegu. Do jego mieszkania wtargnęło dwóch uzbrojonych mężczyzn. Zaczął się bronić. Czy w tym przypadku sąd wziął pod uwagę obronę konieczną?
157 · 114 · 11 miesięcy i 4 dni temu
Włamywacz w KORPO
Kim jest tajemniczy włamywacz z kotwicą i kablem od internetu? Po co Kierownik myje ręce wrzątkiem? Dlaczego Jagoda grzebie w śmietnikach i co odkryła w torbie Haliny? Kim jest Wanda niszcząca życie Olgierda? Co jest na liście zakupowej i jak się kończy lenistwo z noszeniem „na raz”? Co Rafał Mol robił na dachu? Po co Profesor rozmawia syntezatorem Iwona? Czy ktoś w ogóle czyta te(…)
13 · 2 lata i 3 miesiące temu
REKRUTACJA do KORPO feat. Bartek USA
Czy Profesor sprawdzi się w roli spiskowca i jakie będzie jego pierwsze zadanie? Czy Pan Andrzej pomoże Jagodzie? Czy Seba tym razem nie zapomni zakończenia swojej anegdoty? Czy da się polizać własny łokieć? Czym się skończyło kolejne spławienie w sprawie zaległej wypłaty i jak Halina zareagowała na „prośbę” bossa w sprawie czopka z meskaliny? No i kim jest Michał?! Czy ktoś w ogól(…)
12 · 2 lata i 3 miesiące temu
NAGRANIE Z MONITORINGU w KORPO
Co jest na taśmach Pana Andrzeja? Dlaczego Halina chodzi z kijem? Co Rafał znalazł w firmowym automacie? Czemu Seba oszalał? Czy Paweł tym razem poderwie Jagodę? Kim są panowie w garniturach? Czy ktoś w ogóle czyta ten opis? Co będzie dalej? Sprzedam Opla. Zobacz wszystkie odcinki! https://www.youtube.com/playlist?list=PLkqdJV6POWcczOQQpY8SNcL7kWri89s9E Polub KORPO na fejsie: http(…)
8 · 2 lata i 5 miesięcy temu
Przyłapany na zdradzie przez drona
Nerwowy Adaś został przyłapany przez sąsiada z dronem na byciu nagim w osiedlowym ogródku.
51 · 19 · 2 lata i 6 miesięcy temu
KORPO - zapowiedź serialu
Już we wrześniu 2015 na ekranach komputerów! W obsadzie między innymi Mietczyński i Kierownik.
56 · 15 · 2 lata i 7 miesięcy temu