JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Jak zbić kieliszek głosem?
Mike Boyd prowadzi na YT serię filmów, w których pokazuje jak szybko zajmuje mu nauczenie się określonej umiejętności. W tym odcinku pokazuje, jak nauczył się niszczyć kieliszki swoim głosem. Szalenie przydatna umiejętność.
23 · 6 · 6 dni temu
Jak nagrać film Toyotą Prius?
W czasie gdy każdy z nas może mieć w kieszeni dostęp do kamer kręcących w Full HD, pojawili się oni - ci, którzy postanowili nakręcić film autem.
14 · 6 · 11 dni temu
Jak kreatywnie wykorzystać opóźnienie transmisji na Facebooku?
Pewien mało znany zespół o nazwie The Academic postanowił wypromować swoją piosenkę poprzez koncert Live na portalu Facebook. Jednak zrobili to w niecodzienny i trochę zaskakujący sposób. Czy wyszło im to na dobre? Ponad milion wyświetleń na YT sugeruje, że chyba tak.
353 · 40 · 2 miesiące i 2 dni temu
Dlaczego kobiety nie lubią enduro?
Motocyklista postanowił wziąć na przejażdżkę przedstawicielkę płci pięknej. Pewnie były korki, dlatego postanowił pojechać skrótem. A to wymagało odpowiedniego motocykla. Czy dziewczyna była zadowolona? Zobaczcie sami!
168 · 58 · 2 miesiące i 6 dni temu
Jak wygląda skurcz mięśni nogi?
Wiele osób, najczęściej pływających, mogło doznać w życiu tzw. skurczu mięśnia, objawiającego się mocnym bólem. Jeśli zastanawialiście się, jak to wygląda z zewnątrz, to wygląda on właśnie tak.
165 · 60 · 3 miesiące i 23 dni temu
Dlaczego pandy to zagrożony gatunek?
Pewne chińskie zoo udostępniło kompilację potwierdzającą to, o czym uczyli nas w szkołach - pandom trzeba pomóc przeżyć. Bo już nawet one przestały próbować. Bo czy na tym filmie jest jakaś mała panda, która utrzymała równowagę?
247 · 27 · 4 miesiące i 3 godziny temu
Blacharka poziom ekspert na przykładzie BMW 3
Jeśli spotkacie dobre auto, które ładnie wygląda a tanie jest jak barszcz to wiedz, że koledzy Artura znają to auto
1 · 9 miesięcy i 17 dni temu
DaFreakz
Film przez niektórych okrzyknięty polską wersją Szybkich i wściekłych. Produkcja z Podkarpacia, która niejednemu bojownikowi poprawi humor. Niewiele jest bowiem polskich produkcji z tak dużym stężeniem cycków i pięknych aut. Całość pięknie nakręcona i zmontowana
1 · 11 miesięcy i 10 dni temu
Niezwykły wypadek na MX of Nations
Jason Anderson (reprezentant USA, klasa MX Open) w debiutanckim występie na największej motocrossowej imprezie MX of Nations w pieknym stylu wygrał swój pierwszy wyścig (mieszane klasy MX2/Open). Jednak za sprawą Chihiro Notsuki (reprezentant Japoni, słabsza klasa MX2), który był tak zwanym "laperem" (został wyprzedzony przez czołówkę i jechał okrążenie niżej, stąd musiał przepuszc(…)
18 · 17 · rok i 2 miesiące temu
100 strzałów z ASG
2 chłopaków z Rzeszowa przegrało zakład, za co dostali po 100 strzałów z ASG z odległości 20 metrów. Prawdopodobnie osoby zawodowo uprawiające ASG powiedzą, że to nic takiego ale reakcje przegranych mówią co innego
rok i 10 miesięcy temu