JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Jak wygląda skurcz mięśni nogi?
Wiele osób, najczęściej pływających, mogło doznać w życiu tzw. skurczu mięśnia, objawiającego się mocnym bólem. Jeśli zastanawialiście się, jak to wygląda z zewnątrz, to wygląda on właśnie tak.
147 · 59 · 3 dni temu
Dlaczego pandy to zagrożony gatunek?
Pewne chińskie zoo udostępniło kompilację potwierdzającą to, o czym uczyli nas w szkołach - pandom trzeba pomóc przeżyć. Bo już nawet one przestały próbować. Bo czy na tym filmie jest jakaś mała panda, która utrzymała równowagę?
241 · 27 · 10 dni temu
Blacharka poziom ekspert na przykładzie BMW 3
Jeśli spotkacie dobre auto, które ładnie wygląda a tanie jest jak barszcz to wiedz, że koledzy Artura znają to auto
1 · 5 miesięcy i 27 dni temu
DaFreakz
Film przez niektórych okrzyknięty polską wersją Szybkich i wściekłych. Produkcja z Podkarpacia, która niejednemu bojownikowi poprawi humor. Niewiele jest bowiem polskich produkcji z tak dużym stężeniem cycków i pięknych aut. Całość pięknie nakręcona i zmontowana
1 · 7 miesięcy i 20 dni temu
Niezwykły wypadek na MX of Nations
Jason Anderson (reprezentant USA, klasa MX Open) w debiutanckim występie na największej motocrossowej imprezie MX of Nations w pieknym stylu wygrał swój pierwszy wyścig (mieszane klasy MX2/Open). Jednak za sprawą Chihiro Notsuki (reprezentant Japoni, słabsza klasa MX2), który był tak zwanym "laperem" (został wyprzedzony przez czołówkę i jechał okrążenie niżej, stąd musiał przepuszc(...)
18 · 17 · 10 miesięcy i 22 dni temu
100 strzałów z ASG
2 chłopaków z Rzeszowa przegrało zakład, za co dostali po 100 strzałów z ASG z odległości 20 metrów. Prawdopodobnie osoby zawodowo uprawiające ASG powiedzą, że to nic takiego ale reakcje przegranych mówią co innego
rok i 6 miesięcy temu
TMABird - Everybody's Circulation (Lyric Video)
Piosenki, które znacie w niecodziennym mashupie
rok i 7 miesięcy temu
PolitechnikaWATCH (Baywatch parody)
Dwóch studentów z Rzeszowa rzuciło wyzwanie - jeśli osiągną określoną ilość głosów w konkursie PZU, wykonują jakieś głupie wyzwanie. Pierwszy challenge był przy 500 głosach - w zamian za to mieli latać w bieliźnie dookoła uczelni. Dodatkowo, cześć z wygranej idzie na hospicjum dziecięce więc jeśli ktoś chce wesprzeć akcje ewentualnie zadać jakieś głupie wyzwanie - odsyłam do wyd(...)
3 · rok i 7 miesięcy temu
Niemożliwy podjazd 2015
Pamiętacie ten film sprzed paru lat, gdzie ludzie próbowali wjechać motocyklami na niemal pionową ścianę? Belgowie postanowili powtórzyć tę imprezę jeszcze bardziej utrudniając podjazd! Efektem jest ta kompilacja pełna efektownych akrobacji maszyn z motocyklistami lub... bez nich. Co ciekawe (i niesamowite!) nikt nie został poważnie ranny w trakcie tych zawodów!
3 · rok i 7 miesięcy temu
Cheetah - tak będzie wyglądać pies Terminatora
No dobra, nie będzie. Ale mógłby. To nie jest iHorse, to nie jest Google Animal. Nie są to też efekty specjalne z Terminatora 5. To najzwyczajniejszy na świecie skaczący przez płotki robot. Rozpoznaje za pomocą laserowego czujnika przeszkody i potrafi poruszać się z niebywałą precyzją. Specjalny algorytm określa niezbędne „pchnięcia nóg”, aby maszyna mogła odpowiednio ominąć następ(...)
54 · 19 · 2 lata i 2 miesiące temu