Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Rafal7fcb
Wilk z Wall Street (zwiastun PL)
Pieniądze, narkotyki, kobiety czyli Leonardo DiCaprio w najnowszym filmie Martina Scorsese "The Wolf of Wall Street". Film opowiada historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów Wall Street. Jego spektakularnym sukcesem w pewnym momencie zaczyna interesować się FBI.
40 · 13 · 4 lata i 4 miesiące temu
Na poprawę humoru!
To co Bojownicy (i nie tylko) lubią najbardziej. Dziewczyny występujące na tym filmiku to: Nastya Pasechnik oraz Ksyusha Khlymova (jakby ktoś chciał poznać te Panie troszkę bliżej).
36 · 4 lata i 5 miesięcy temu
Na poprawę humoru!
To co bojownicy (i nie tylko) lubią najbardziej :) Dziewczyna na filmiku to Katya Dobrenko.
41 · 4 lata i 6 miesięcy temu
Tetiana Galitsyna - Mam Talent 2013 (casting)
Coś więcej, niż zwykły piasek.
2 · 4 lata i 6 miesięcy temu
FIFA Puskas Award 2013 - Nominacje
Nominacje przyznawane przez FIFA Puskas Award (Nagroda Ferenca Puskasa), za najładniejszą bramkę roku. Głosowanie internetowe trwa do 9 grudnia i wyłoni trójkę finalistów. Zwycięzca zostanie ogłoszony 13 stycznia.
56 · 22 · 4 lata i 6 miesięcy temu
Pechowy Damien Perquis
Reprezentant Polski doznał poważnej kontuzji podczas meczu ligi hiszpańskiej w Andaluzji, gdzie miejscowa Malaga podejmowała jego Betis. Ostatecznie Damien ma wstrząs mózgu i złamaną szczękę w dwóch miejscach. Życzymy szybkiego powroty do zdrowia Damien.
8 · 4 lata i 6 miesięcy temu
Na poprawę humoru
To co Bojownicy lubią najbardziej (i nie tylko Bojownicy :)
25 · 4 lata i 6 miesięcy temu
"GOL" Stefana Kiesslinga
Do skandalu doszło w meczu Bundesligi pomiędzy Hoffenheim i Bayerem Leverkusen. Stefan Kiessling (Bayer) strzela w boczną siatkę, natomiast sędzia spotkania Felix Brych uznaje, iż Niemiec trafił do siatki i przyznaje bramkę dla gości. Ostatecznie Leverkusen wygrywa 2:1 przez co awansuje na pozycję lidera Bundesligi.
5 · 4 lata i 7 miesięcy temu
Labirynt (zwiastun)
Thriller trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej sekundy. W rolach głównych: Hugh Jackman i Jake Gyllenhaal. Zobacz jak zatroskany ojciec próbuje na własna rękę odnaleźć swoją ukochaną córkę. Premiera filmu w Polsce - 4 października 2013.
49 · 23 · 4 lata i 7 miesięcy temu
The Wolf of Wall Street (zwiastun)
Pieniądze, dziewczyny, sława, czyli Leonardo DiCaprio w najnowszym filmie Martina Scorsese, pt. "The Wolf of Wall Street". Premiera: 14.11.2013r.
12 · 4 lata i 9 miesięcy temu