Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał PedzacyRumak
Brudny Henryk vs pijani kierowcy
Brudny Henryk po tym, jak trafia do znienawidzonej drogówki , ma za zadanie wyłapać pijanych kierowców i uchwycić nieugiętego Stefana Motocyklona -pirata drogowego o nieokreślonej przynależności partyjnej. Jego znakiem rozpoznawczym jest dziki śmiech przypominający hienę i umiejętność wykonania salta. Czy Henrykowi się powiedzie?
okejki 8 · komentarze 5 · 6 miesięcy i 2 dni temu
Plantacja marihuany w lesie, ale nie tam, gdzie byś pomyślał
Jedni kupują specjalne szafy do hodowli konopi w warunkach domowych, inni wolą ukryć swoją plantację gdzieś między pomidorami a kalarepą. A są też tacy, którzy szukają bardziej kreatywnych miejsc.
okejki 330 · komentarze 98 · 6 miesięcy i 8 dni temu
Toto - Afrika Korps
Kultowa piosenka słynnego zespołu sprzed lat zyskuje nowy hmmm.... urok z tym zupełnie nowym teledyskiem. I tekst jakoś inaczej się wtedy odbiera.
okejki 45 · komentarze 25 · 6 miesięcy i 24 dni temu
Jak być prawdziwym mężczyzną!
Po pierwsze facet nigdy nie prosi o pomoc. Jeśli to robi, brutalnie zawodzi każdego prawdziwego mężczyznę, który kroczył kiedyś po naszej planecie. Po drugie musi chodzić szeroko, żeby wszyscy widzieli, jaki z niego kawał twardziela. Co jeszcze prawdziwy mężczyzna musi wiedzieć? Zobaczcie sami!
okejki 19 · komentarze 13 · 7 miesięcy i 11 dni temu
- Kto to rucha? - ekspert prawicowy pyta o protestujące w czarnych marszach kobiety
- Ładne laski idą na dyskotekę, a brzydkie, których nikt nie chce bzykać, to idą na demonstracje – mówił w internetowej telewizji "wRealu24" niesłychanie przystojny i pełen seksualnego wigoru prawnik Roman Sklepowicz, który jeszcze niedawno występował jako ekspert w TVP Info.
okejki 130 · komentarze 261 · 8 miesięcy i 15 dni temu
O zgubnym wpływie palenia trawy - Adam Van Bendler
Niektórzy mają takiego pecha, że trawka im nie służy, bo wywołuje stany paranoiczne, a oni i tak czasem dają się namówić na jednego tragicznego w skutkach buszka.
okejki 71 · komentarze 11 · 9 miesięcy i 24 dni temu
Pałac satanistów - Pruszków
Ekipa Urban Squad pisze o tej wyprawie - tym razem nie kości, nie bezdomni, nie nietoperze ani duchy. Tym razem sataniści. Po raz pierwszy udało nam się znaleźć pozostałości po czarnych mszach i okultyzmie w opuszczonym miejscu.
okejki 12 · komentarze 11 · 10 miesięcy i 17 dni temu
Mordo, czekaj - filmik z włamania do sklepu
"Dawaj, rozjebiemy im szybę". "Mordo, bo ja nie mogę mieć przypału. Wiesz o tym". "Dawaj, dawaj. Pakuj wszystko, mordo. Pakuj wszystko, kurwa". Tak to jest, jak idioci zabierają się za kradzież, że potem cała Polska może oglądać ich całą akcję od początku do końca w internecie.
okejki 37 · komentarze 28 · 10 miesięcy i 20 dni temu
Jest Superdobra Zmiana
Nowy teledysk do starej piosenki T.Love. Jak to się dzieje, że lata mijają, a nad Wisłą wciąż "Jest super"... Jedyny taki kraj! Autorzy nowej wersji piszą: "Przy okazji pozdrawiamy Pana Muńka Staszczyka, który co prawda zupełnie nie ma o nas pojęcia, ale my go znamy bardzo dobrze, bo w zeszłym roku staliśmy dziesięć metrów od niego na koncercie Sigur Ros. Pozdrawiamy też cały ze(…)
okejki 272 · komentarze 170 · 10 miesięcy i 23 dni temu
Anthony Hopkins czyta wiersz RAGE do muzyki z filmu Interstellar
Uwielbiam muzykę z Interstellar, uwielbiam aktorstwo Hopkinsa, nie rozumiem poezji, ale ten utwór w tej kompozycji rozwala system. Ciary i cebula sama się udziela. Wiersz to "Do not go gentle into that good night" Dylana Thomasa: Do not go gentle into that good night, Old age should burn and rave at close of day; Rage, rage against the dying of the light. Though wise (…)
okejki 27 · komentarze 4 · 11 miesięcy i 2 dni temu