Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Paweto
Nowy teledysk Maroon 5 nagrany w całości na Snapchacie
Patrząc na skalę popularności, to chyba najtańszy teledysk, jaki został nakręcony na świecie. Wystarczył do tego telefon oraz sam wokalista, który zmieniał jedynie filtry i dobrze się przy tym bawił.
4 miesiące i 2 dni temu
"Havana" zagrana na szkolnych instrumentach
Camila Cabello zaśpiewała swój najnowszy hit razem z Jimmym Fallonem oraz zespołem The Roots, używając przy tym szkolnych instrumentów.
20 · 7 · 4 miesiące i 2 dni temu
Szczęśliwa babcia prezentuje taniec zwycięstwa na cześć swojego wnuczka w brytyjskim The Voice!
Kiedy szesnastoletni Donel Mangena skończył śpiewać, a w trakcie występu okazało się, iż każdy z czworga jurorów odwrócił się, chcąc go w swojej drużynie, babcia chłopca wybiegła szczęśliwa na scenę, kradnąc tym samym całe show!
1 · 4 miesiące i 8 dni temu
Muzyczne gwiazdy śpiewają "Santa Claus Is Comin' To Town" w samochodowym karaoke
James Corden nadal nie próżnuje. W tym roku również postanowił nagrać świąteczną edycję swojego słynnego karaoke w samochodzie. Posłuchajcie "Santa Claus Is Comin' to Town" w wykonaniu między innymi Katy Perry, Ushera, Bruno Marsa, The Foo Fighters, P!nk, Sama Smitha i wielu innych gwiazd.
14 · 5 · 5 miesięcy i 4 dni temu
Ed Sheeran i jego "Perfect" wykonane symfonicznie z Andreą Bocellim
Ed Sheeran w wywiadach sam przyznaje, iż "Perfect" jest jego ulubionym utworem z najnowszego albumu. Teraz tylko to udowadnia różnymi wersjami owej piosenki - zaczęło się od "Perfect Duet" z Beyoncé, a wczoraj wokalista zaskoczył wszystkich zapowiedzią kolejnej, tym razem symfonicznej wersji z Andreą Bocelli.
46 · 10 · 5 miesięcy i 7 dni temu
P!nk występuje w powietrzu, tańcząc na oknach hotelu Marriott
Tegoroczne American Music Awards wywoływało wiele emocji wśród artystów muzyki pop zanim jeszcze doszło do samego wydarzenia. Jednak gdy gala dobiegła końca, dopiero zaczął się szał, zwłaszcza po tym, czego dokonała P!nk... Artystka słynie z dodawania elementów akrobatycznych do swoich występów, lecz nikt nie spodziewał się, że tym razem będzie szybować wzdłuż ściany hotelu!
21 · 8 · 6 miesięcy i 2 dni temu
Johnny Depp w nowym teledysku Marilyna Mansona
Marilyn Manson, "KILL4ME" oraz Johnny Depp. Ta mieszanka jest naprawdę... niepokojąca. W pewnym sensie, oczywiście.
43 · 19 · 6 miesięcy i 7 dni temu
Niemiłe Tweety – edycja Jimmy'ego Kimmela
Z okazji 50 urodzin Jimmy'ego zorganizowana została specjalna edycja jego kultowego już "Mean Tweets", w której to jego najlepsi sławni przyjaciele (tacy jak np. Kristen Bell, Jon Stewart czy Halle Berry) czytają niemiłe tweety o samym Kimmelu.
15 · 4 · 6 miesięcy i 7 dni temu
Florence and the Machine - Take Care (Drake & Rihanna cover)
Cover piosenki "Take Care" Drake'a i Rihanny w wykonaniu Florence.
4 · 6 miesięcy i 11 dni temu
Najsmutniejsze urodziny zmieniły się dla dziewczynki w najpiękniejszy dzień w życiu!
Ta historia poruszyła miliony internautów. 12-letnia Oliwia urządziła urodziny i niestety nikt się na nich nie pojawił. Filip Chajzer dowiedział się o tej smutnej historii i postanowił urządzić jej przyjęcie niespodziankę. Nie spodziewał się, że aż tyle osób odpowie na jego apel na Facebooku.
42 · 33 · 6 miesięcy i 14 dni temu