JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Loving Vincent - oficjalny zwiastun jedynego takiego na świecie filmu
Pierwszy w historii film, który został... namalowany! W dodatku farbami olejnymi. A to wszystko po to, by podkreślić osobę, której historia zostanie tutaj przedstawiona - Vincenta van Gogha.
20 · 4 · 11 dni temu
Mordercza wygłodniała bestia woła o jedzenie
Podobno ryk tej bestii słychać było nawet trzy ulice dalej. Podobno film został przerwany w momencie, w którym zwierzę rzuciło się na swojego właściciela i go zjadło. Podobno...
238 · 32 · 16 dni temu
Pudła kłamstw z prześliczną Halle Berry
Gra polega na wybieraniu przez Jimmy'ego Fallona oraz jego rywala (tym razem Halle Berry) na zmianę jednego pudła z losową zawartością. Następnie osoba stara się opisać rzecz, na którą natrafiła bądź wymyśla coś abstrakcyjnego. Przeciwnik musi po tym odgadnąć, czy opis był prawdą, czy kłamstwem.
88 · 26 · 17 dni temu
Kiedy jesteś już zmęczony "Despacito" - Teh Lurd of teh Reings
Czyli to jednak Pippin jest bezpośrednio odpowiedzialny za śmierć Denethora II, namiestnika Gondoru.
1 · 19 dni temu
Linkin Park - "In the End"
Największy hit najpopularniejszej kapeli alternatywnego metalu. Ku pamięci wokalisty - Chestera Benningtona, który 20 lipca 2017, w wieku 41 lat popełnił samobójstwo. Osierocił szóstkę dzieci. Jest to również ogromna strata dla świata muzycznego, który utracił legendę. Niecały tydzień temu odbył się jeden z ostatnich koncertów Linkin Park, który miał miejsce w Krakowie.
1 · 1 miesiąc i 21 godzin temu
Lustro w sprayu. Czy to naprawdę działa?
Puszka z lustrem kosztuje jedyne 15 dolarów (około 60 złotych) i jest w stanie stworzyć lustro na dowolnej szklanej powierzchni. Czemu tylko szklanej? Ponieważ to lustro nie powstaje po stronie, którą malujemy, lecz pod wszystkimi pięcioma warstwami, które nałożyć zaleca producent. Po odwróceniu szyby efekt jest fenomenalny!
32 · 9 · 1 miesiąc i 7 dni temu
Ostatni złoty przycisk w AGT zdobyła trzynastoletnia wokalistka
Złotego przycisku użyć mogą jedynie jurorzy oraz prowadząca programu - każdy jednorazowo. Zatem jedynie pięć razy może się zdarzyć taka sytuacja. W tym roku WSZYSCY jurorzy postanowili przepuścić prosto do odcinków na żywo samych wokalistów (irytująca prowadząca postanowiła się wyłamać i swój przycisk wcisnąć po występie jednej z grup tanecznych): - śpiewająca głucha kobieta, - (...)
1 miesiąc i 9 dni temu
Seksowna Jennifer Lopez w najnowszym teledysku
J.Lo powraca w nienagannym stylu. Chyba podchwyciła szał na "Despacito", ponieważ dawno już nie nagrywała utworów w całości po hiszpańsku... ;-)
1 miesiąc i 10 dni temu
Kiedy hip-hop spotka balet
Interesujące połączenie dwóch - jak by nie patrzeć - całkowicie odmiennych stylów tańca.
35 · 15 · 1 miesiąc i 14 dni temu
To pierwszy raz, gdy nagrano prawdziwy krzyk gasięnicy
Specjalna technologia wyłapująca różne dźwięki pozwoliła nagrać krzyk gąsienicy, a następnie przetłumaczyć jej wołanie na język ludzki. Niesamowite!
43 · 5 · 1 miesiąc i 14 dni temu