Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Znów to zrobił! Fajdek płaci w taksówce... złotym medalem
Fajdek, taksówka, medal – te trzy słowa kojarzą się jednoznacznie. W 2015 roku, gdy nasz najlepszy młociarz obronił w Pekinie tytuł mistrza świata, media na całym świecie nie rozpisywały się o jego kapitalnych rzutach, a o tym, co stało się kilka godzin później. Podczas Uniwersjady w Tajpej w zabawny sposób nawiązał do tamtej sytuacji.
14 · 7 · 6 miesięcy i 20 dni temu
Dwóch agresywnych mężczyzn uspokojonych przytuleniem
Podczas jednej z ostatnich manifestacji w Warszawie w obronie sądów i demokracji, dwóch mężczyzn krzyczało w tłum bluzgi i obelgi. Jeden z protestujących prosił ich, żeby zachowali się jak dżentelmeni i uszanowali to, że w pochodzie idą kobiety i dzieci. Kiedy słowa nie pomagały, mężczyzna posunął się do rozwiązań fizycznych.
122 · 163 · 7 miesięcy i 20 dni temu
Przewodnik: Jak nie zwiedzać Lublina
Znany i lubiany Radosław wybrał się tym razem na wschód Polski. Na szczęście nie zapomniał kamery i kolegów, więc powstał z tego taki materiał z cyklu "Kartofliska on tour".
24 · 2 · 8 miesięcy i 16 godzin temu
Pierwszy McDonald's w Polsce w 1992 roku
Materiał telewizyjny z otwarcia pierwszego Maca w Polsce. Pierwszy bar (dziś już nieistniejący) otwarto 17 czerwca 1992 roku w Warszawie na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, w dobudowanej od strony północnej części Spółdzielczego Domu Handlowego Sezam. Koszt budowy wynosił 1 mln dolarów. W dniu otwarcia ustanowiony został rekord świata w liczbie transakcji, dokonano ich (…)
84 · 64 · 8 miesięcy i 4 dni temu
Pierwsza bramka Wayna Rooneya po powrocie do Evertonu
Wayne Rooney bramka 13-07-17 Everton vs Gor Mahia
1 · 8 miesięcy i 4 dni temu
Tragiczni bohaterowie Wesa Andersona
Skazany na film rozbiera na czynniki pierwsze filmy Wesa Andersona
8 miesięcy i 6 dni temu
WESZŁO NA NEYMAR JR'S FIVE W BRAZYLII
Gwiazdy światowej piłki, od Neymara, przez Gabriela Jesusa, do Djibrila Cisse. Szybka droga od meczu otwarcia do meczu o wszystko polskich reprezentantów. Piękne kobiety, zawodnicy z całego świata, gorące słońce oraz klimat dzielnicy Praia Granda, gdzie wychował się Neymar. No i oryginalny turniej piłkarski, w którym strata gola oznacza stratę zawodnika. To wszystko znajdziecie w n(…)
2 · 8 miesięcy i 6 dni temu
EB TYMCZASEM
Całkiem niezła reklama kultowego piwa
8 miesięcy i 9 dni temu
Bramka Sobkowicz zrzutu wolnego
Trzecia liga kobiet ale bramka całkiem niezła
2 · 9 miesięcy i 19 dni temu
Poznajcie lepiej mistrza Francji - Kamila Glika
Ekipa kanału "Łączy nas piłka" odwiedziła Kamila Glika oraz jego rodzinę w Turynie oraz Monaco. Spędzili z nim kilka dni, tuż przed jego najważniejszymi momentami w klubowej karierze. Zobaczcie ten wyjątkowy reportaż.
21 · 5 · 10 miesięcy i 8 godzin temu