Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Matinho88
Tomasz Hajto, nowy komentator w FIFIE?
Kolejna świetna kompilacja powiedzonek Tomasza Hajto idealnie zgrana z grą FIFA 18, a może w kolejnej odsłonie naprawdę usłyszymy Hajtę?
okejki 20 · komentarze 6 · 10 miesięcy i 14 dni temu
Mapety - Myśl tygodnia
Co poniedziałek Mapety dają nam mądrą, dowcipną a czasem dziwną myśl tygodnia.
10 miesięcy i 22 dni temu
Znów to zrobił! Fajdek płaci w taksówce... złotym medalem
Fajdek, taksówka, medal – te trzy słowa kojarzą się jednoznacznie. W 2015 roku, gdy nasz najlepszy młociarz obronił w Pekinie tytuł mistrza świata, media na całym świecie nie rozpisywały się o jego kapitalnych rzutach, a o tym, co stało się kilka godzin później. Podczas Uniwersjady w Tajpej w zabawny sposób nawiązał do tamtej sytuacji.
okejki 14 · komentarze 7 · 10 miesięcy i 23 dni temu
Dwóch agresywnych mężczyzn uspokojonych przytuleniem
Podczas jednej z ostatnich manifestacji w Warszawie w obronie sądów i demokracji, dwóch mężczyzn krzyczało w tłum bluzgi i obelgi. Jeden z protestujących prosił ich, żeby zachowali się jak dżentelmeni i uszanowali to, że w pochodzie idą kobiety i dzieci. Kiedy słowa nie pomagały, mężczyzna posunął się do rozwiązań fizycznych.
okejki 122 · komentarze 163 · 11 miesięcy i 22 dni temu
Przewodnik: Jak nie zwiedzać Lublina
Znany i lubiany Radosław wybrał się tym razem na wschód Polski. Na szczęście nie zapomniał kamery i kolegów, więc powstał z tego taki materiał z cyklu "Kartofliska on tour".
okejki 24 · komentarze 2 · rok i 4 dni temu
Pierwszy McDonald's w Polsce w 1992 roku
Materiał telewizyjny z otwarcia pierwszego Maca w Polsce. Pierwszy bar (dziś już nieistniejący) otwarto 17 czerwca 1992 roku w Warszawie na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej, w dobudowanej od strony północnej części Spółdzielczego Domu Handlowego Sezam. Koszt budowy wynosił 1 mln dolarów. W dniu otwarcia ustanowiony został rekord świata w liczbie transakcji, dokonano ich (…)
okejki 84 · komentarze 64 · rok i 7 dni temu
Pierwsza bramka Wayna Rooneya po powrocie do Evertonu
Wayne Rooney bramka 13-07-17 Everton vs Gor Mahia
okejki 1 · rok i 7 dni temu
Tragiczni bohaterowie Wesa Andersona
Skazany na film rozbiera na czynniki pierwsze filmy Wesa Andersona
rok i 9 dni temu
WESZŁO NA NEYMAR JR'S FIVE W BRAZYLII
Gwiazdy światowej piłki, od Neymara, przez Gabriela Jesusa, do Djibrila Cisse. Szybka droga od meczu otwarcia do meczu o wszystko polskich reprezentantów. Piękne kobiety, zawodnicy z całego świata, gorące słońce oraz klimat dzielnicy Praia Granda, gdzie wychował się Neymar. No i oryginalny turniej piłkarski, w którym strata gola oznacza stratę zawodnika. To wszystko znajdziecie w n(…)
okejki 2 · rok i 10 dni temu
EB TYMCZASEM
Całkiem niezła reklama kultowego piwa
rok i 12 dni temu