JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
iPhone leżał rok pod wodą i... działa!
Podczas zimowego połowu ryb wędkarzowi Michaelowi Guntrum do przerębla zsunął się iPhone 4. Mężczyzna pożegnał się z kosztownym sprzętem, jednak nie na zawsze...
rok i 16 dni temu
20-latek zmienił imię i nazwisko na iPhone 7 (iPhone Sim)
Na pierwsze pięć osób, które zmieniły swoje imię i nazwisko na: iPhone Sim czekały najnowsze iPhony 7. W ukraińskim konkursie jednym z wygranych został 20-letni Olexander Turin. #OLEXANDER TURIN IPHONE7 Przygotował: http://youtube.com/DawidKlein (109x oglądano na YT)
2 · rok i 1 miesiąc temu
Damian Prosze Cie
(28 024x oglądano na YT)
rok i 1 miesiąc temu
Nadchodzi kres Windows 7 i 8.1
Na półkach sklepowych nie pojawią się już nowe komputery z systemami Windows 7 i 8.1. Microsoft zakończył sprzedaż licencji tych wersji okienek... [*] #WINDOWS 7 AND WINDOWS 8.1 THE END? Inspiracja: http://www.instalki.pl/aktualnosci/software/23962-windows-7-windows-8-1-koniec-sprzedazy.html Przygotował: http://youtube.com/DawidKlein (6 428x oglądano na YT)
1 · rok i 1 miesiąc temu
Hakerzy szyfrują pliki i żądają okupu
Hakerzy przesyłają mailami wirusy (ransomware pod nazwą CryptoLocker) do internautów na całym świecie. Kilka dni temu po otwarciu złośliwego oprogramowania drukarnia Międzychód straciła swoje bazy danych. Pliki odzyskają jeśli... zapłacą okup. O zdarzeniu opowiada współwłaściciel firmy Krzysztof Puk.
6 · rok i 1 miesiąc temu
Memy staną się nielegalne?
Parlament Europejski zaproponował rygorystyczne zmiany w prawie autorskim. Memy, gify i przeróbki staną się… nielegalne.
38 · 25 · rok i 2 miesiące temu
Nie pobierzemy już MP3 z YouTube?!
Universal Music Group, Sony Music i Warner Bros idą do sądu z największą stroną internetową, dzięki której pobieramy z YouTube. http://youtube-mp3.org
2 · rok i 2 miesiące temu
Korea Północna posiada 28 stron internetowych
Korea Północna posiada własny odcięty od reszty świata internet, w którym znajduje się... 28 stron internetowych. W jaki sposób wyciekła ta tajemnica?
28 · 20 · rok i 2 miesiące temu
Rosyjska sztuka walki - Systiema
Systema to zbiór rodzimych metod walki połączony z innymi sztukami walki analizowanymi przez służby specjalne. Celem nie było stworzyć jeszcze jednego stylu, lecz określić program szkoleniowy, który w krótkim czasie byłby użyteczny i skuteczny w wykonaniu agentów specjalnych lub inne służby mundurowe.
215 · 94 · rok i 2 miesiące temu
Warto zakryć kamerkę internetową… taśmą
Bez wątpienia przez kamerkę w laptopie, telewizorze czy konsoli możemy być podglądani. Aby się uchronić, każdy powinien wyposażyć się w kawałek taśmy. A doradza to sam szef FBI.
8 · rok i 2 miesiące temu