Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Atak ransomware na biletomaty w San Francisco
Pasażerowie komunikacji miejskiej w San Francisco w miniony weekend nie musieli płacić za bilety komunikacji miejskiej. Hakerzy przejeli kontrolę nad automatami. Scenariusz niczym z gry Watch Dogs 2. A może to celowy zabieg marketingowców? Inspiracja: http://www.instalki.pl/aktualnosci/bezpieczenstwo/24305-san-francisco-komunikacja-zhakowana.html #HACK RANSOMWARE SAN FRANCISCO (…)
rok i 3 miesiące temu
iPhone leżał rok pod wodą i... działa!
Podczas zimowego połowu ryb wędkarzowi Michaelowi Guntrum do przerębla zsunął się iPhone 4. Mężczyzna pożegnał się z kosztownym sprzętem, jednak nie na zawsze...
rok i 3 miesiące temu
20-latek zmienił imię i nazwisko na iPhone 7 (iPhone Sim)
Na pierwsze pięć osób, które zmieniły swoje imię i nazwisko na: iPhone Sim czekały najnowsze iPhony 7. W ukraińskim konkursie jednym z wygranych został 20-letni Olexander Turin. #OLEXANDER TURIN IPHONE7 Przygotował: http://youtube.com/DawidKlein (109x oglądano na YT)
2 · rok i 4 miesiące temu
Damian Prosze Cie
(28 024x oglądano na YT)
rok i 4 miesiące temu
Nadchodzi kres Windows 7 i 8.1
Na półkach sklepowych nie pojawią się już nowe komputery z systemami Windows 7 i 8.1. Microsoft zakończył sprzedaż licencji tych wersji okienek... [*] #WINDOWS 7 AND WINDOWS 8.1 THE END? Inspiracja: http://www.instalki.pl/aktualnosci/software/23962-windows-7-windows-8-1-koniec-sprzedazy.html Przygotował: http://youtube.com/DawidKlein (6 428x oglądano na YT)
1 · rok i 4 miesiące temu
Hakerzy szyfrują pliki i żądają okupu
Hakerzy przesyłają mailami wirusy (ransomware pod nazwą CryptoLocker) do internautów na całym świecie. Kilka dni temu po otwarciu złośliwego oprogramowania drukarnia Międzychód straciła swoje bazy danych. Pliki odzyskają jeśli... zapłacą okup. O zdarzeniu opowiada współwłaściciel firmy Krzysztof Puk.
6 · rok i 4 miesiące temu
Memy staną się nielegalne?
Parlament Europejski zaproponował rygorystyczne zmiany w prawie autorskim. Memy, gify i przeróbki staną się… nielegalne.
38 · 25 · rok i 5 miesięcy temu
Nie pobierzemy już MP3 z YouTube?!
Universal Music Group, Sony Music i Warner Bros idą do sądu z największą stroną internetową, dzięki której pobieramy z YouTube. http://youtube-mp3.org
2 · rok i 5 miesięcy temu
Korea Północna posiada 28 stron internetowych
Korea Północna posiada własny odcięty od reszty świata internet, w którym znajduje się... 28 stron internetowych. W jaki sposób wyciekła ta tajemnica?
28 · 20 · rok i 5 miesięcy temu
Rosyjska sztuka walki - Systiema
Systema to zbiór rodzimych metod walki połączony z innymi sztukami walki analizowanymi przez służby specjalne. Celem nie było stworzyć jeszcze jednego stylu, lecz określić program szkoleniowy, który w krótkim czasie byłby użyteczny i skuteczny w wykonaniu agentów specjalnych lub inne służby mundurowe.
215 · 94 · rok i 5 miesięcy temu