JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Szybki załadunek fotela z efektownym zakończeniem
Trzej mężczyźni zdecydowali się w najprostszy sposób załadować fotel do wnętrza samochodu i zmierzyli się z pewnymi trudnościami. Fotel nie ucierpiał, czego nie można powiedzieć o jednym z uczestników operacji załadunku.
31 · 13 · 1 dzień i 22 godziny temu
Tragiczna jazda nagiej rosjanki w Republice Dominikany
W sieci pojawił się film o śmierci rosyjskiego turystki, która spędzała wakacje w Republice Dominikany. Dziewczyna szalała w samochodzie i wychyliła się z okna, podczas gdy kierowca filmował. Kobieta bawiła się i żartowała, ale nie zauważyła znaku drogowego który uderzył ją w głowę. Poinformowano, że incydent miał miejsce 11 października w drodze na lotnisko w Punta Cana.
28 · 8 dni temu
Dziewczynka tańczy na ulicy do przeboju lata
Mała dziewczynka zdecydowała się towarzyszyć ulicznemu muzykowi, który zagrał piosenkę "Despacito". Dzięki swojemu występowi muzyk zapełnił swój futerał sporymi datkami.
25 · 11 · 12 dni temu
Siłacz przesunął samochód, który zablokował wyjazd
23-latek Hakan Acar z brytyjskiego miasta Luton samodzielnie popchnął samochód blokujący wyjście z domu jego ciotki. Facet zrobił to bez większych trudności.
175 · 38 · 15 dni temu
Śmiech holenderskiego rolnika doprowadził reportera do łez
Jedno z pytań zadane przez reportera rozbawiło rolnika, a jego śmiech był podobny do dźwięków hodowanych ptaków, co wywołało istną lawinę śmiechu.
488 · 49 · 16 dni temu
Sprzedawca, który w popisowy sposób potrafi namówić klienta
Ten facet opanował zabawę slinky do perfekcji, a teraz pokazuje dzieciom sztuczki ze sprężynką. I nagle wszystkie chcą nauczyć się tak posługiwać tęczową zabawką, oczywiście po jej uprzednim nabyciu od mistrza slinky.
584 · 39 · 17 dni temu
"Odpowiedź" więźnia na pytanie dziennikarza
W brazylijskim więzieniu skazany krótko "odpowiedział" na pytanie dziennikarza. Reporter najwyraźniej nie spodziewał takiej reakcji. Cała sytuacja z bąkiem sprawiła że organy nadzoru mocno się uśmiały.
5 · 18 dni temu
Mother Dog saves her puppy will get you in tears
W wietnamskiej prowincji Dongnai pies nazwany Lu pośpiesznie uratował szczenięta, które pozostały w zalanej jamie. Cztery pieski nie mogły wyjść ze schronienia za matką które wkrótce zostało zalane wodą. Jednak pies nie zostawił kumpli w kłopotach i zaczął kopać ziemię, aby dostać się do nich.Szybka akcja ratownicza zakończyła się sukcesem i matka zajęła się swoimi szczeniętami kt(…)
3 · 22 dni temu
Mamo, ratuj! - niemowlę mówi głosem tatusia
Tata śmieszek podkłada głos swojej córeczce. Zdezorientowane dziecko próbuje rozgryźć, co jest grane albo po prostu robi kupę.
345 · 15 · 24 dni temu
Ludzie są niesamowici !. Najlepsze filmy z tygodnia! (Ep. 35)
Znajdziecie tu wybór najbardziej niesamowitych sztuczek wykonanych przez ludzi, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.
3 · 24 dni temu