Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Demokraci biją faszystów - czy faszyści demokratów?
Trzeci odcinek podcastu video Janusz Markowicz - rozmawiają Włodek Markowicz i Mikołaj "Jaok" Janusz
7 miesięcy i 11 dni temu
Co wie o tobie Google? Sprawdź sam
Użyteczny materiał "dla osób średnio zaawansowanych". Jaok, wyjaśnia gdzie sprawdzić jakie dane zbiera o nas Google, przejrzeć je i ewentualnie zablokować ich dalsze pobieranie.
161 · 74 · 7 miesięcy i 13 dni temu
Janusz Markowicz #1 Antifa nas wyzwoli?
Oficjalnie pierwszy docinek podcastu video "Janusz Markowicz". Rozmawiają: Włodek Markowicz i Mikołaj Janusz
21 · 7 miesięcy i 24 dni temu
Janusz Markowicz #0 - Religia w szkole i Wałęsa na szczepieniu
Podcast video Mikołaja Janusza i Włodka Markowicza. O tym, czy będzie więcej Janusza Markowicza i w jakiej częstotliwości będziemy (jeśli będzie) do was mowić juz wkrótce. Na razie zapraszamy na audycje. I jak to się mówi, pierwsze koty za płoty. (2 354x oglądano na YT)
20 · 7 miesięcy i 26 dni temu
Polska piosenka na Opole 2017! Nie rozmawiać z nimi!
Wersja zupełnie bez sensu. Jak mówi Jaok - "opublikowaliśmy na pycie ostatnio "składankę" NZNcz.2 i nikt nas nie zabił, postanowiłem więc iść za ciosem i odpowiedzieć na częstą prośbę/pytanie: Jaok, dlaczego wasz numer z intra ma takie fajne brzmienie w materiałach, a jego pełna wersja na kanale ma marną jakość? Wrzuć to w porządnej". Od razu odpowiadam: tak, nie mam co robić, jest(…)
31 · 2 · 8 miesięcy i 16 dni temu
Pyta.pl - "Najlepsi z Najgorszych" cz. 2
Powstanie tej kompilacji Pyta uzasadnia następująco - w związku z tym, że sporo nowych ludków dowiedziało się o pycie, postanowiliśmy zrobić małą składankę dla tych co to nie wiedzą o co kebab w pycie, a chcą taką wiedzę posiąść. Składanka jest robiona bardziej tak, żeby było przekrojowo, a nie "the best of" jak coś.
90 · 15 · 8 miesięcy i 17 dni temu
Wolna sonda uliczna /pyta.pl
Na demonstracji za "wolnymi sądami" zebrało się całkiem sporo demonstrantów, określających się aktualnie zwolennikami "zjednoczonej opozycji". Ekipa Pyty skupiła się na świętowaniu urodzin Jaoka oraz przede wszystkim zakończenia pierwszego półrocza 2017 kiedy to udało jej się postawić Pytę na nogi, również przy waszym wsparciu, za co bardzo dziękujemy.
45 · 23 · 8 miesięcy i 29 dni temu
niefortunna reklama na gazetaPEel - pyta.pl
Oglądać do końca :D No i chciałem powiedzieć, że: materiał opublikowany na zasadzie "prawa cytatu" czyli na podstawie przepisów z art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Stanowi on faktyczny cytat, a powyższe nagranie służy analizie krytycznej ciekawego (najprawdopodobniej) zbiegu okoliczności a nie rozprzestrzenianiu oryginalnego nagrania, które tu stanowi jedy(…)
6 · 9 miesięcy i 9 godzin temu
KOD pod prąd/ pyta.pl i Mateusz Kijowski
W ramach zapowiedzi odcinka. Fragment relacji na żywo, prowadzonej na kanale YouTube life pyta.pl. Traf chciał, że w sytuacji w której Jaok relacjonuje samemu trzymając kamerę, z pochodu wyłania się Mateusz Kijowski. Co charakterystyczne, były lider ogólnopolskiego KOD idzie w przeciwną stronę do demonstracji - jedni mogą uznać, że to symboliczne, inni, że to zbieg okoliczności. Wr(…)
9 · 9 miesięcy i 16 godzin temu
MORD RADZIECKI - Kaczyński Remix feat. Jaok
Jaka polityka taki rap.
2 · 9 miesięcy i 2 dni temu