JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Międzynarodowy Strajk Kobiet i niezawodna relacja Pyty
Obszerna relacja z "czarnego protestu" nazywanego przez inne źródła "Międzynarodowym strajkiem kobiet". Właściwie było to kilka demonstracji, organizowanych przez mniej lub bardziej radykalne organizacje z okazji obchodów Dnia Kobiet 8 Marca 2017 roku w Warszawie. A w środku tego Pyta.
116 · 43 · 3 miesiące i 15 dni temu
Marsz przeciwko "szkalowaniu papieża" w Warszawie, na który nikt nie przyszedł
Czeski film w produkcji prężnie rozwijającego się pytowego narybku, tu akurat projekt "czeska pytka". Pamiętajcie, że po czesku "papieski" to "do widzenia szczeniaczki".
8 · 18 · 3 miesiące i 22 dni temu
Muzyczny wenflon, czyli czego słuchają warszawiacy
Nowa pyta i próba sprawdzenia, czego słuchają przechodnie w Warszawie. Czy muzyka pasuje do ludzi?
43 · 10 · 4 miesiące i 6 dni temu
Czescy warszawiacy
Premierowy klip kanału ceska pytka, czyli nowego projektu Jaoka.
46 · 7 · 4 miesiące i 19 dni temu
Sebixy wbijają na wywiad
Podczas nagrywania wywiadu z Arturem Pochwałą z "Nocnego Kochanka" na potrzeby dokumentu "Jako Kochanek" kręconego przez Jaoka przytrafiło nam się dwóch sympatycznych i nieco zakręconych ziomków.
78 · 26 · 4 miesiące i 26 dni temu
Pyta Nauczycielstwa Polskiego
Nauczyciele zaprotestowali! Po raz pierwszy i z przyjemnością pyta.pl odwiedziła demonstracje Związku Nauczycielstwa Polskiego. Nauczyciele protestowali, przeciwko planowanej przez rząd nowelizacji ustawy edukacyjnej. Z tym, że nie było jasno powiedziane, że są przeciwko. Nauczyciele protestowali pod hasłem "Nie dla chaosu w szkole" i jak mówili "zmiany? może, ale z rozsądkiem". Z (...)
64 · 28 · 7 miesięcy i 3 dni temu
Pyta Niepodległości 2016
Zaskakująco spokojnie przebiegały obchody Dnia Niepodległości w roku 2016. Ciężko mieć o to pretensje, poza tym powoli (po pierwszych spokojnych obchodach w roku 2015) staje się to tradycją. Pyta będąca papierkiem lakmusowym nastojów społecznych oczywiście stawiła się zarówno na Marszu Niepodległości jak i na antagonistycznym..."Marszu Niepodległości" organizowanym przez KOD.
94 · 38 · 7 miesięcy i 10 dni temu
ZOSTAW GRUBEGO - Janusz Conspiracy
Pełna wersja piosenki "zostaw grubego". Pierwotnie fragment został zamieszczony przez Jaoka w klipie będącym odpowiedzią na inne video Kozy i Grzesia, pozostałych członków formacji "pyta.pl" podczas "pytowej dramy".
33 · 14 · 11 miesięcy i 1 dzień temu
LESZEK MILLER mówi w TV Republika o pyta pl 20 07 16
J.w. Materiał jest własnością TV Republika. Fragment programu został wykorzystany na prawie cytatu, art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, więc bez kopirajt strajków mi tu :P (630x oglądano na YT)
2 · 11 miesięcy i 3 dni temu
Parada bezsilności w relacji Pyty
"Młody" z pyta.pl pod nieobecność swoich starszych kolegów udał się paradę równości i nagrał własną relacje. Teraz się wszystko formalizuje, to od razu nadał nazwę i numerek. Jaok jak w 2006 dołączył do pyta.pl i udał się z Kozą na paradę równości właśnie, to jeszcze nie było takich rzeczy.
28 · 33 · rok i 5 dni temu