JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Pyta.pl - "Najlepsi z Najgorszych" cz. 2
Powstanie tej kompilacji Pyta uzasadnia następująco - w związku z tym, że sporo nowych ludków dowiedziało się o pycie, postanowiliśmy zrobić małą składankę dla tych co to nie wiedzą o co kebab w pycie, a chcą taką wiedzę posiąść. Składanka jest robiona bardziej tak, żeby było przekrojowo, a nie "the best of" jak coś.
90 · 15 · 2 miesiące i 20 dni temu
Wolna sonda uliczna /pyta.pl
Na demonstracji za "wolnymi sądami" zebrało się całkiem sporo demonstrantów, określających się aktualnie zwolennikami "zjednoczonej opozycji". Ekipa Pyty skupiła się na świętowaniu urodzin Jaoka oraz przede wszystkim zakończenia pierwszego półrocza 2017 kiedy to udało jej się postawić Pytę na nogi, również przy waszym wsparciu, za co bardzo dziękujemy.
45 · 23 · 3 miesiące i 1 dzień temu
niefortunna reklama na gazetaPEel - pyta.pl
Oglądać do końca :D No i chciałem powiedzieć, że: materiał opublikowany na zasadzie "prawa cytatu" czyli na podstawie przepisów z art. 29 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Stanowi on faktyczny cytat, a powyższe nagranie służy analizie krytycznej ciekawego (najprawdopodobniej) zbiegu okoliczności a nie rozprzestrzenianiu oryginalnego nagrania, które tu stanowi jedy(…)
6 · 3 miesiące i 2 dni temu
KOD pod prąd/ pyta.pl i Mateusz Kijowski
W ramach zapowiedzi odcinka. Fragment relacji na żywo, prowadzonej na kanale YouTube life pyta.pl. Traf chciał, że w sytuacji w której Jaok relacjonuje samemu trzymając kamerę, z pochodu wyłania się Mateusz Kijowski. Co charakterystyczne, były lider ogólnopolskiego KOD idzie w przeciwną stronę do demonstracji - jedni mogą uznać, że to symboliczne, inni, że to zbieg okoliczności. Wr(…)
9 · 3 miesiące i 3 dni temu
MORD RADZIECKI - Kaczyński Remix feat. Jaok
Jaka polityka taki rap.
2 · 3 miesiące i 4 dni temu
Pyta na demonstracji podczas przemówienia Trumpa
Wizyta Trumpa to jedno, ale przy okazji w Warszawie odbywały się również różne manifestacje. Jak ta, zorganizowana przez środowiska skrajnej lewicy. Pyta też tam była i przeprowadziła swoją tradycyjną relację.
28 · 20 · 3 miesiące i 17 dni temu
Karolina Czarnecka u Jaoka o "Hera, Koka, Hasz LSD" oraz aktualnych projektach aktorskich
Zasłynęła kultowym nagraniem "Hera, Koka, Hasz, LSD", które obecnie ma na liczniku ponad 20 milionów wyświetleń. Karolina Czarnecka (ur. 29 października 1989 w Sokółce) to nie tylko wokalistka, ale przede wszystkim aktorka, która u Jaoka opowie o swoich zawodowych planach oraz zdradzi nam, jak przeżyła chwile ekstremalnej sławy na YouTube.
29 · 5 · 3 miesiące i 19 dni temu
Bilguun Ariunbaatar u Jaoka o Polsce i Mongolii
"Bill" urodził się 31 stycznia 1986 w Ułan Bator. W wieku 10 lat, wraz z rodzicami wyemigrował do Polski. Początkowo wzorem rodziców wybrał zawód lekarza, jednak Uniwersytet Medyczny w Warszawie porzucił na II roku studiów. Zwrócił się w stronę show-biznesu. Co popularny showman, satyryk, celebryta i dziennikarz opowie o życiu w Polsce i swoich planach?
23 · 4 · 4 miesiące i 2 dni temu
Pyta na marszu za życiem
Mówiąc po starosłowiańsku, był to marsz organizacji pro life.
75 · 48 · 4 miesiące i 2 dni temu
ZENEK - Superbohaterowie (oficjalny klip)
Oficjalny klip do kawałka "Superbohaterowie" Zenka, lidera Kabanosa. Klip wykorzystuje niepublikowane dotąd zdjęcia z zamieszek autorstwa pyta.pl. Teledysk wyprodukował Jaok.
111 · 24 · 4 miesiące i 4 dni temu