JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Pyta na proteście przeciw szczepieniom
Z demonstracji, które miały miejsce w sobotę 3 czerwca 2017 r., Pyta postanowiła udać się na manifest przeciwników szczepionek - lub "zwolenniku wyboru", jak sami o sobie mówią.
158 · 403 · 2 miesiące i 15 dni temu
"Historia bez cenzury" u Jaoka z Pyty
Tym razem gościem Jaöka był Wojciech Drewniak z kanału "Historia bez cenzury" - jednego z najbardziej wartościowych kanałów na YouTube. Jest on również autorem książki o tym samym tytule. O historii opowiada w sposób ciekawy i przystępny dla młodzieży. Czy są tematy, których unika? Dowiecie się po obejrzeniu odcinka.
49 · 4 · 3 miesiące i 11 dni temu
Pyta pierwszego sortu na Marszu Wolności
Marsz Wolności, reklamowany jako protest "Drugiego Sortu" zagospodarował Pycie gorące majowe popołudnie. Szczególnie gorące dla Jaoka, który chcąc być w kontrze ubrał się "prima sort". Zobaczcie jak Drabek, Jaok, Meru i Roberto Malik walczą o sprawy tak ważne jak samorząd, wygrana w lotka i seks ze zwierzętami kopytnymi.
132 · 87 · 3 miesiące i 14 dni temu
Tomasz Oświeciński u Jaoka
Strachu z Pitbulla, znany również jako Marcin Opałka, czyli Tomek Oświeciński opowiada o najnowszym filmie Patryka Vegi, córce, młodych Polakach, scenach erotycznych i przygotowaniach do sztuki teatralnej w trakcie podróży tramwajem.
98 · 19 · 3 miesiące i 25 dni temu
Mozil u Jaoka o Polsce i Polakach
Czesław Mozil to urodzony w Zabrzu polski piosenkarz, kompozytor, akordeonista, osobowość telewizyjna. W wieku 5 lat wyjechał z rodzicami i rodzeństwem do Danii, gdzie mieszkał do 28 roku życia. Jak teraz postrzega Polskę i Polaków? Co go wkurza, a co podziwia w naszym kraju?
28 · 8 · 4 miesiące i 8 dni temu
Pyta na proteście przeciw zwolnieniu Makłowicza
Panowie z Pyty rzeczą tak: "Odczuwaliśmy (...) potrzebę nagrania czegoś mniej zaangażowanego. Protest przeciwko zwolnieniu z TVP Roberta Makłowicza odwiedziliśmy więc z wielkim entuzjazmem". Zobaczcie, co z tego wyszło.
69 · 33 · 4 miesiące i 17 dni temu
"Nie rozmawiać z nimi", czyli hymn Pyty
Kawałek "Nie rozmawiać z nimi" powstał po nagraniu odcinka "Pyta i feministki". Sample dostarczył protest 5 marca. Po demonstracji z 8 marca doszły jeszcze dwa sample (ręce do góry i szczeknięcie). Tym samym powstał utwór, który śmiało można nazwać hymnem Pyty.
169 · 18 · 4 miesiące i 29 dni temu
Tomasz Knapik opowiada o pornosach i recytuje "Weekend"
Pierwszy odcinek drugiego (po "Pytowym Januszu") autorskiego programu Jaoka. Na pierwszy ogień- mistrz nad mistrze Tomasz Knapik.
40 · 5 miesięcy i 6 dni temu
Międzynarodowy Strajk Kobiet i niezawodna relacja Pyty
Obszerna relacja z "czarnego protestu" nazywanego przez inne źródła "Międzynarodowym strajkiem kobiet". Właściwie było to kilka demonstracji, organizowanych przez mniej lub bardziej radykalne organizacje z okazji obchodów Dnia Kobiet 8 Marca 2017 roku w Warszawie. A w środku tego Pyta.
116 · 43 · 5 miesięcy i 10 dni temu
Marsz przeciwko "szkalowaniu papieża" w Warszawie, na który nikt nie przyszedł
Czeski film w produkcji prężnie rozwijającego się pytowego narybku, tu akurat projekt "czeska pytka". Pamiętajcie, że po czesku "papieski" to "do widzenia szczeniaczki".
8 · 18 · 5 miesięcy i 17 dni temu