JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Recenzja - UnitrΔ_Δudio - Way Past Your Bedtime EP
Dałem namówić się na recenzję albumu, a zasadniczo to EPki. Nie pada na niej ani jeden wers, nie jest to też EPka rapowa. Przeniosłem się wstecz o 35 lat w muzycznej podróży zwanej "Way Past Your Bedtime". Jeżeli znacie UnitrΔ_Δudio tylko z remiksów polskiej klasyki muzyki rozrywkowej to sprawdźcie moją "recenzję" EPki nasączonej klimatem dni minionych.
7 miesięcy i 1 dzień temu
Rap gadanina #14 - 11 numerów promujących rapowe trasy koncertowe
Raperzy przejeżdżają rocznie dziesiątki tysięcy kilometrów grając koncerty po całej Polsce. Większe trasy koncertowe gromadzące po kilku artystów nierzadko promowane są specjalnie przygotowanym na tą okazję numerem. Zebrałem 11 takich tracków i prezentuje je w kolejności chronologicznej w Rap Gadaninie.
7 miesięcy i 13 dni temu
Jak to jest zrobione? - Cyanide & Happiness Minis
Ktoś tutaj zalał formę ;-)
214 · 19 · 7 miesięcy i 24 dni temu
Rap gadanina #13 - Poznańskie klipy raperów z całej Polski
Się kręci - teledyski rapowe w całej Polsce także w Poznaniu ale nie zawsze w mieście dwóch walecznych kozłów swoje videoklipy rejestrują przedstawiciele sceny poznańskiej. Znalazłem kilkanaście "poznańskich klipów" raperów z całej Polski i pokrótce je omówiłem.
8 miesięcy i 11 dni temu
Rap gadanina #11 - Gimpson, Raper Gisu Te-Tris, Piractwo Addendum
Gimper pod pseudonimem Gimpson wydał album (drugi tak dla formalności) - czy polski hip-hop się od tego skończy, a wszechświat zapadnie pod własnym ciężarem? Te-Tris rapuje w spocie Głównego Inspektoratu Sanitarnego o kleszczach - czy wypada? Czy tak można? Pod ostatnim odcinkiem bronicie piractwa w komentarzach, a ja odpowiadam na te złodziejskie gadki i dalej się wkurwiam.
9 miesięcy i 19 dni temu
Rap gadanina - Piractwo
Piractwo czyli zjawisko, które dawno powinno przeminąć, zdechnąć i wylądować na śmietniku historii nadal ma się dobrze. Istnieje co najmniej kilka sposobów aby legalnie zdobywać muzykę i dlatego w video wkurwiam się i tłumaczę (czasem ubliżając) dlaczego należy z piractwem skończyć.
1 · 9 miesięcy i 20 dni temu
Legendy Polskie. Making of.
Świat Legend dopiero zaczął się otwierać przed nami. Zobacz jak to wszystko się zaczęło. Ciąg dalszy LEGEND POLSKICH już wkrótce ► www.legendy.pl
1 · rok i 1 miesiąc temu
Nawiązania komiksowe, sci-fi oraz fantasy w polskim rapie - PYRKON 2016
Nawiązania komiksowe, sci-fi oraz fantasy w polskim rapie przewijają się często gęsto. Przy okazji Pyrkonu 2016 postanowiłem zebrać małą reprezentację takich nawiązań i zaprezentować w najnowszym odcinku Rap Gadaniny.
rok i 1 miesiąc temu
Socrealizm po warszawsku: Pałac Kultury | Architecture is a good idea
W odcinku występują: Waweliowiec, 1947-49, Pracownia W-Z pod kierunkiem Zygmunta Stępińskiego; Ministerstwo Rolnictwa, 1951-55; Jerzy Grabowski, Stanisław Jankowski, Jan Knothe, Jerzy Czepkowski, Jerzy Jezierski, Zofia Krzewińska; Pałac Kultury i Nauki, 1952-55, Lew Rudniew z zespołem
5 · rok i 3 miesiące temu
10 POLSKICH PŁYT RAPOWYCH, KTÓRE POWINNY DOCZEKAĆ SIĘ REEDYCJI
Każdy chciałby mieć w swojej kolekcji wszystkie albumy ulubionego rapera. Niektóre białe kruki są nie do zdobycia ponieważ zostały wyprzedane, inne pojawiają się na portalach aukcyjnych i są dostępne do kupienia za niebotyczne pieniądze. Z naprawdę dużej ilość albumów, których nie ma już w sklepach wybrałem 10 POLSKICH PŁYT RAPOWYCH, KTÓRE POWINNY DOCZEKAĆ SIĘ REEDYCJI. Sprawdźcie(...)
rok i 3 miesiące temu