JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
10 najpopularniejszych teledysków hip-hopowych roku 2016
Sprawdźcie ranking dziesięciu najczęściej oglądanych polskich teledysków hip-hopowych minionego roku.
7 miesięcy i 15 dni temu
Rap gadanina #16 - Polskie albumy rapowe, na które czekam w 2017
Grudzień to czas podsumowań, rankingów, list, bilansów i tak dalej. Zanim zamieszczę podsumowanie rapowe roku mijającego 2016 sprawdźcie na jakie albumy w roku 2017 czekam najbardziej.
7 miesięcy i 23 dni temu
Rap gadanina #15 - Nawiązania do gier w polskim rapie
Gry od dawna są już integralną częścią popkultury i niejednokrotnie słuchając numerów rapowych wychwytywałem follow upy do świata elektronicznej rozrywki. Postarałem zebrać się tutaj przekrojowo różne nawiązania do gier - od tych z końca lat 80 aż po czasy współczesne. Oczywiście uszczknąłem zaledwie czubek tematu więc jeżeli przychodzą Wam jeszcze jakieś przykłady do głowy to dajc(...)
8 miesięcy i 18 godzin temu
Rogue One / Łotr 1 - recenzja, omówienie, wrażenia. SPOILERY!
Prosto z seansu filmowego usiadłem przed obiektywem i w niekrótkim czasie, na gorąco i dość emocjonalnie opowiedziałem o wrażeniach z filmu, o fabule oraz trochę o nawiązaniach do sagi. Są spoilery - bardzo dużo spoilerów. https://facebook.com/Wojny-Gwiazd-657314804429888 https://instagram.com/wojnygwiazd/ https://twitter.com/wojnygwiazd
8 miesięcy i 6 dni temu
Recenzja - UnitrΔ_Δudio - Way Past Your Bedtime EP
Dałem namówić się na recenzję albumu, a zasadniczo to EPki. Nie pada na niej ani jeden wers, nie jest to też EPka rapowa. Przeniosłem się wstecz o 35 lat w muzycznej podróży zwanej "Way Past Your Bedtime". Jeżeli znacie UnitrΔ_Δudio tylko z remiksów polskiej klasyki muzyki rozrywkowej to sprawdźcie moją "recenzję" EPki nasączonej klimatem dni minionych.
8 miesięcy i 27 dni temu
Rap gadanina #14 - 11 numerów promujących rapowe trasy koncertowe
Raperzy przejeżdżają rocznie dziesiątki tysięcy kilometrów grając koncerty po całej Polsce. Większe trasy koncertowe gromadzące po kilku artystów nierzadko promowane są specjalnie przygotowanym na tą okazję numerem. Zebrałem 11 takich tracków i prezentuje je w kolejności chronologicznej w Rap Gadaninie.
9 miesięcy i 8 dni temu
Jak to jest zrobione? - Cyanide & Happiness Minis
Ktoś tutaj zalał formę ;-)
215 · 19 · 9 miesięcy i 19 dni temu
Rap gadanina #13 - Poznańskie klipy raperów z całej Polski
Się kręci - teledyski rapowe w całej Polsce także w Poznaniu ale nie zawsze w mieście dwóch walecznych kozłów swoje videoklipy rejestrują przedstawiciele sceny poznańskiej. Znalazłem kilkanaście "poznańskich klipów" raperów z całej Polski i pokrótce je omówiłem.
10 miesięcy i 6 dni temu
Rap gadanina #11 - Gimpson, Raper Gisu Te-Tris, Piractwo Addendum
Gimper pod pseudonimem Gimpson wydał album (drugi tak dla formalności) - czy polski hip-hop się od tego skończy, a wszechświat zapadnie pod własnym ciężarem? Te-Tris rapuje w spocie Głównego Inspektoratu Sanitarnego o kleszczach - czy wypada? Czy tak można? Pod ostatnim odcinkiem bronicie piractwa w komentarzach, a ja odpowiadam na te złodziejskie gadki i dalej się wkurwiam.
11 miesięcy i 14 dni temu
Rap gadanina - Piractwo
Piractwo czyli zjawisko, które dawno powinno przeminąć, zdechnąć i wylądować na śmietniku historii nadal ma się dobrze. Istnieje co najmniej kilka sposobów aby legalnie zdobywać muzykę i dlatego w video wkurwiam się i tłumaczę (czasem ubliżając) dlaczego należy z piractwem skończyć.
1 · 11 miesięcy i 15 dni temu