JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Albumy, które doczekały się tylko jednego teledysku
Znacie te płyty doskonale, a spora część z nich to już klasyki polskiego rapu. I pewnie tak jak ja dali byście sobie rękę uciąć, że do tych krążków musiało się ukazać co najmniej kilka teledysków. No właśnie niekoniecznie. Sprawdźcie mój materiał o albumach, które doczekały się tylko jednego teledysku.
9 miesięcy i 18 dni temu
PODSUMOWANIE ROKU 2016 - POLSKI RAP
Podsumowuję albumy rapowe, które ukazały się w roku 2016 w Polsce. Podsumowanie możecie traktować jako poradnik zakupowy przy nadrabianiu zaległości w Waszych kolekcjach płyt.
10 miesięcy i 5 dni temu
Tytuł Epizodu VIII ujawniony - The Last Jedi - krótki komentarz i przewidywania fabuły
23 stycznia poznaliśmy oficjalny tytuł VIII epizodu Gwiezdnych Wojen. Jest równie nieoczywisty i clickbaitowy niczym tytułu epizodu 7. Sprawdźcie mój krótki komentarz do samego tytułu jak i przewidywania co do fabuły epizodu VIII.
1 · 10 miesięcy i 15 dni temu
Powrót do przeszłości - Star Wars Gadget Box z roku 2005 - Unboxing po latach
Telefon wraz z gadżetami starwarsowymi z okazji premiery filmu od operatora sieci komórkowej? To już było. Cofam się do roku 2005 aby sprezentować Wam unboxing gwiezdnowojennego Gadget Boxu, który został stworzony i wypuszczony z okazji premiery (jak się wtedy wydawało) ostatniego epizodu sagi Lucasa - Zemsty Sithów.
11 miesięcy i 4 godziny temu
10 najpopularniejszych teledysków hip-hopowych roku 2016
Sprawdźcie ranking dziesięciu najczęściej oglądanych polskich teledysków hip-hopowych minionego roku.
11 miesięcy i 5 dni temu
Rap gadanina #16 - Polskie albumy rapowe, na które czekam w 2017
Grudzień to czas podsumowań, rankingów, list, bilansów i tak dalej. Zanim zamieszczę podsumowanie rapowe roku mijającego 2016 sprawdźcie na jakie albumy w roku 2017 czekam najbardziej.
11 miesięcy i 14 dni temu
Rap gadanina #15 - Nawiązania do gier w polskim rapie
Gry od dawna są już integralną częścią popkultury i niejednokrotnie słuchając numerów rapowych wychwytywałem follow upy do świata elektronicznej rozrywki. Postarałem zebrać się tutaj przekrojowo różne nawiązania do gier - od tych z końca lat 80 aż po czasy współczesne. Oczywiście uszczknąłem zaledwie czubek tematu więc jeżeli przychodzą Wam jeszcze jakieś przykłady do głowy to dajc(…)
11 miesięcy i 22 dni temu
Rogue One / Łotr 1 - recenzja, omówienie, wrażenia. SPOILERY!
Prosto z seansu filmowego usiadłem przed obiektywem i w niekrótkim czasie, na gorąco i dość emocjonalnie opowiedziałem o wrażeniach z filmu, o fabule oraz trochę o nawiązaniach do sagi. Są spoilery - bardzo dużo spoilerów. https://facebook.com/Wojny-Gwiazd-657314804429888 https://instagram.com/wojnygwiazd/ https://twitter.com/wojnygwiazd
11 miesięcy i 27 dni temu
Recenzja - UnitrΔ_Δudio - Way Past Your Bedtime EP
Dałem namówić się na recenzję albumu, a zasadniczo to EPki. Nie pada na niej ani jeden wers, nie jest to też EPka rapowa. Przeniosłem się wstecz o 35 lat w muzycznej podróży zwanej "Way Past Your Bedtime". Jeżeli znacie UnitrΔ_Δudio tylko z remiksów polskiej klasyki muzyki rozrywkowej to sprawdźcie moją "recenzję" EPki nasączonej klimatem dni minionych.
rok i 18 dni temu
Rap gadanina #14 - 11 numerów promujących rapowe trasy koncertowe
Raperzy przejeżdżają rocznie dziesiątki tysięcy kilometrów grając koncerty po całej Polsce. Większe trasy koncertowe gromadzące po kilku artystów nierzadko promowane są specjalnie przygotowanym na tą okazję numerem. Zebrałem 11 takich tracków i prezentuje je w kolejności chronologicznej w Rap Gadaninie.
rok i 30 dni temu