JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Jurassic World: Upadłe królestwo - oficjalny zwiastun
Cztery lata po wydarzeniach z filmu Jurassic World na Isla Nublar panuje chaos. Żyjące na wyspie dinozaury cieszą się całkowitą wolnością, jednak budzi się uśpiony wulkan, grożąc zniszczeniem całej wyspy. Wyrusza wyprawa mająca na celu uratowanie dinozaurów przed niechybną śmiercią. W głównych rolach ponownie Chris Pratt i Bryce Dallas Howard. W kinach w czerwcu 2018.
30 · 23 · 6 dni temu
Pies w pojedynku z dinozaurem i inne najlepsze filmy listopada 2017
Andrzejki za nami, mamy grudzień, a w sklepach bez opamiętania rozbrzmiewają świąteczne melodie. Zanim jednak wskoczymy całkiem w świąteczny nastrój, zobaczymy co wydarzyło się w ostatnim miesiącu na "jutubach". W tej kompilacji od JukinVideo m.in. roztańczony szpital, mała dziewczynka z wielkim apetytem oraz zjazd ze stoku na łyżwach.
12 · 1 · 6 dni temu
Kobieta zapatrzona w telefon wchodzi do automatycznego garażu
Kobieta udająca się do szpitala w Chinach tak bardzo była skupiona na swoim telefonie, że zamiast do wejścia, skierowała się do wielopoziomowego garażu. Nie zorientowała się nawet, kiedy mijał ją wyjeżdżający ze środka samochód. Zobaczcie, co wydarzyło się chwilę później!
51 · 11 · 6 dni temu
Mikołaj na spadochronie robi nadplanowo efektowne wejście
Sytuacja miała miejsce na Florydzie w USA. Mikołaj przy podchodzeniu do lądowania stracił podobno dwa worki. A tak poważnie, to tylko złamał nogę. Na jego szczęście to nie była brzoza.
111 · 32 · 6 dni temu
Brutalny atak z maczetą na meczet na Florydzie
Zbrodnia zaplanowana i wykonana z zimną krwią. 37-letni Michael Wolfe dobrze się zamaskował, zniszczył światła i kamery, po czym... wyłożył bekon przy wejściu do muzułmańskiej świątyni. Mężczyzna, który miał już na swoim koncie wyroki za włamania i kradzieże, tym razem został skazany na 15 lat więzienia.
16 · 24 · 6 dni temu
WEEKEND UPDATE - SNL Polska
Czym żyła Polska przez ostatni tydzień? Prowadzący Weekend Update biorą na celownik m. in. zmiany w sądownictwie, a także zarzuty o molestowanie seksualne na lewicy i prawicy. Sprawdź, komu dostało się najmocniej!
7 · 6 dni temu
Candide Thovex szaleje na planie reklamy Audi
Zwariowany francuski narciarz po raz kolejny dał popis swoich niezwykłych umiejętności. Zobaczcie co wyprawiał za kulisami reklamy dla niemieckiego producenta.
19 · 7 · 7 dni temu
Apokalipsa w Mieście Aniołów
To niezwykle efektowne nagranie z Los Angeles może wyglądać na zwiastun kolejnej katastroficznej superprodukcji. Jednak to nie filmowe efekty specjalne, ale prawdziwy żywioł, z którym walczy Kalifornia.
150 · 27 · 8 dni temu
Austriacy wesoło świętują przybycie Mikołaja i Krampusa
Austriacka grupa Filzmoos Power przygotowała coś specjalnego dla rogatego jegomościa, który lubi nawiedzać austriackie (i nie tylko) domostwa w okresie świąt Bożego Narodzenia.
15 · 4 · 8 dni temu
Ucho Prezesa odc. 28 - Kochajmy się!
Święta to czas pojednania... Czy na pewno? Czy jest szansa, żeby pogodzić zwaśnione rody i być razem, czy niechęć jest zakorzeniona znacznie głębiej? Pani Agata sama musi zmierzyć się z tym zagadnieniem - bo zdaje się, że wszyscy wokół mają już na ten temat wyrobioną opinię.
183 · 58 · 8 dni temu