JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Koleś próbował okraść szkołę brazylijskiego jiu-jitsu
To z pewnością nie jest jeden z tych filmowych rabusiów, który robi przemyślany i zaplanowany w najmniejszych szczegółach skok. Ten złodziej był na tyle głupi, że wparował do lokalu wypełnionego instruktorami i adeptami Gracie Barra, czyli brazylijskiego jiu-jitsu. Nie wiadomo, czy udało mu się uciec, ale raczej w to miejsce już nie wróci.
38 · 25 · 8 dni temu
Czy opłaca się legalizować marihuanę?
Ile byśmy zyskali a ile stracili po zalegalizowaniu marihuany? Jak to wygląda w miejscach, gdzie sprzedaż została zalegalizowana? Zobaczcie sami!
30 · 38 · 9 dni temu
Chłopiec połknął fragment piszczącej zabawki i sam zaczął piszczeć
Argentyński 8-latek z San Miguel de Tucuman, po tym, jak część zabawki utknęła w jego przełyku, wydaje z siebie zabawne dźwięki za każdym razem, kiedy próbuje coś powiedzieć.
21 · 6 · 9 dni temu
Kibic zdobył nietypowego gola na Wembley. Z 270 m!
Do zdarzenia doszło 5 października, podczas meczu Anglii ze Słowenią w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Świata. Jeden z kibiców puścił papierowy samolot, który przeleciał około 270 metrów i wleciał do bramki, wywołując żywą reakcję na trybunach.
183 · 14 · 10 dni temu
Wściekły facet wskoczył na maskę szkolnego autobusu
Mężczyzna w Baltimore próbował dostać się do szkolnego autobusu, złapał się pojazdu i uderzając pieśniami w maskę domagał się otwarcia drzwi i wpuszczenia go do środka. Mężczyzna został aresztowany, a swoje zachowanie tłumaczył tym, że jeden z uczniów wyrzucił przez okno butelkę, która uderzyła w jego samochód.
8 · 12 · 10 dni temu
Nastolatkowie pomogli bezdomnemu w Nysie
Trójka chłopców spacerując wieczorem spotkała bezdomnego, który poprosił ich o koc. Nastolatkowie udali się na poszukiwanie koca i zauważyli jak ktoś wyrzuca stare meble m.in tapczan, na którym były kołdra i poduszka. Zabrali je i zanieśli bezdomnemu mężczyźnie. Ich zachowanie zadziwiło dyżurującą przy monitoringu strażniczkę miejską, która pilnie śledziła poczynania chłopaków.
302 · 40 · 12 dni temu
Niedźwiedzie biegają po Zakopanem
Niedźwiedzica z trzema małymi wybrała się w nocy niemal do centrum Zakopanego, odwiedzając okolice stacji benzynowej przy drodze na Bystre. Spłoszone zwierzęta jak najbardziej prawidłowo przebiegają przez przejście dla pieszych.
25 · 10 · 12 dni temu
Szkolny monitoring uwiecznił ducha
Prank czy poltergeist? Zjawa przebiegająca przez korytarz, trzęsące się szafki, fruwające kartki i przewracające się przedmioty. Takie upiorne wydarzenia miały miejsce w starej założonej w 1828 roku szkole Deerpark, mieszczącej się w drugim co do wielkości irlandzkim mieście Cork.
29 · 36 · 12 dni temu
Kuriozalna interwencja amerykańskiego policjata, w którą trudno uwierzyć
Policjant próbował dokonać zatrzymania mężczyzny, ten jednak ignorował jego polecenia, zamierzał wsiąść do swojego samochodu i odjechać. Wtedy policjant użył paralizatora, a to co nastąpiło później wygląda jak scena wycięta z parodii filmowych.
148 · 44 · 13 dni temu
Czarująca suka - Agnieszka Machówna. Historia Bez Cenzury
Z pewnością mało kto o niej słyszał. A szkoda, bo życiorys tej kobiety to gotowy scenariusz filmu. Ta wyjątkowo piękna i wyrafinowana kobieta mocno namieszała na salonach warszawskich i wiedeńskich. Była piękna, bezwzględna i bystra. A co ją zgubiło? Tego dowiecie się z nowego odcinka Historii bez cenzury.
25 · 6 · 13 dni temu