Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał FlashbackFM
CeZik powraca i śpiewa o tym, co porabiał i co mu się marzy
Przez dwa lata CeZik nie dawał oznak życia. Teraz powraca i wyjaśnia Bojownikom swoją nieobecność. W jego życiu wiele się zmieniło, ale chęć śpiewania wciąż w nim wielka. Zresztą niech sam wam opowie, posłuchajcie!
174 · 71 · 2 dni temu
Tak się kończy zajeżdżanie drogi tirowi
Kobieta jadąca białym fordem edge najpierw wciska się do ruchu pasem awaryjnym, a potem złośliwie blokuje ciężarówkę. Udawało jej się to dopóki kierowcy tira nie skończyła się cierpliwość. Wtedy nastąpił koniec "zabawy". Do zdarzenia doszło 18 maja w Nowym Jorku na autostradzie międzystanowej I-95.
272 · 85 · 2 dni temu
Z tą dziewczyną nie warto pić piwa
Facet nie wiedział z kim startuje. Dziewczyna jest z zupełnie innej ligii.
340 · 53 · 2 dni temu
Zadyma na meczu po australijsku
Żadnych rac, żadnej demolki czy bijatyki - chociaż ten zawodnik przywalić potrafi. Po prostu mecz rugby przerwany przez kangura. Po prostu Australia. Gramy dalej!
143 · 32 · 2 dni temu
Cyber Marian i zespół MINT. składają hołd T-raperom Znad Wisły
Cover "Nie tak, nie tak, nie tak", czyli parodii disco-polo w wykonaniu T-raperów Znad Wisły. Cyber Marian zdradza, że to właśnie emitowany w latach 90. Komiczny Odcinek Cykliczny miał duży wpływ na kształtowanie się jego poczucia humoru i chciał podziękować chłopakom z KOC za ich twórczość. Pod tym mógłby podpisać się niejeden Bojownik, który KOC oglądał.
20 · 16 · 2 dni temu
10 rzeczy, których nigdy nie powinieneś robić ze swoim samochodem - M4K
Micha zwraca uwagę na kilka istotnych kwestii, o których każdy właściciel czterech kółek powinien pamiętać.
21 · 6 · 2 dni temu
Psy kontra wąż
Kiedy pojawiło się realne zagrożenie, wielkie mięśniaki okazały się mocne tylko w gębie i bały się intruza. Na szczęście domu pilnował prawdziwy twardziel.
27 · 13 · 3 dni temu
Policjanci zabezpieczyli teren czekając na saperów, ale rowerzyście się spieszyło
Policjanci otrzymali zgłoszenie o podejrzanym plecaku pozostawionym przed restauracją w Milwaukee. Funkcjonariusze do sprawy podeszli bardzo poważnie, zablokowali ulicę, oznaczyli zagrożony teren i wezwali na miejsce saperów. Wtedy zjawił się niecierpliwy rowerzysta...
274 · 46 · 3 dni temu
Chirurg plastyczny tańczy i śpiewa podczas operacji
Skandaliczne nagranie z Atlanty. Pani doktor i jej ekipa świetnie się bawią i nie przerywają kręcenia teledysku nawet podczas nacinania pacjentów. W stosunku do pani chirurg toczy się już kilka spraw sądowych, a zarzuty dotyczą trwałego uszkodzenia zdrowia oraz prowadzenie kliniki chirurgii kosmetycznej bez wymaganej licencji. Jedna z operowanych kobiet doznała trwałego uszkodzenia(…)
14 · 7 · 3 dni temu
Ryśki się pokłóciły
Ostra wymiana zdań pomiędzy rodowitymi Kanadyjczykami.
243 · 41 · 3 dni temu