JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
TIR blokuje przejazd karetce na sygnale
Sytuacja miała miejsce na autostradzie A1 Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl Możecie wysyłać nam swoje materiały które moglibyśmy udostępnić (2x oglądano na YT)
1 · 5 miesięcy i 15 dni temu
Bardzo pomysłowe siły specjalne
Po obejrzeniu tego filmu nie otworzysz w lecie okna. Niejeden złodziej się tym zainspiruje.
310 · 29 · 5 miesięcy i 16 dni temu
Pasażer na gapę dostaje nauczkę od kierowcy
Nie ma takiego jeżdżenia bez biletu :) Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl Możecie wysyłać nam swoje materiały które moglibyśmy udostępnić (2x oglądano na YT)
12 · 5 miesięcy i 16 dni temu
Włochy: erupcja wulkanu Etna
Etna znowu daje o sobie znać Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl Możecie wysyłać nam swoje materiały które moglibyśmy udostępnić (3x oglądano na YT)
5 miesięcy i 17 dni temu
Drogowa agresja posunięta za daleko
Kierowca celowo potrącił mężczyznę. Sprawca został już ujęty. Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl Możecie wysyłać nam swoje materiały które moglibyśmy udostępnić (2x oglądano na YT)
5 miesięcy i 18 dni temu
W Rosji wszystko jest możliwe. Człowiek z oleju
Mechanik założył się, że skoczy do basenu ze starym olejem (a dokładniej to z mazutem). Na pewno było warto. Ciekawe, jak się teraz domyje.
156 · 53 · 5 miesięcy i 18 dni temu
Jak wypić 6 piw w szybkim czasie
Trzeba przyznać że ma facet pomysł Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl Możecie wysyłać nam swoje materiały które moglibyśmy udostępnić (4x oglądano na YT)
1 · 5 miesięcy i 21 dni temu
Najszybsza tyrolka na świecie
Blisko 160 km/h. Atrakcja znajduje się w Wielkiej Brytanii. Zip World Penrhyn Quarry Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl Możecie wysyłać nam swoje materiały które moglibyśmy udostępnić (2x oglądano na YT)
6 · 5 miesięcy i 23 dni temu
Gdy kakadu za dużo czasu spędza z psami
Śmieszny piesek w akcji :) Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl Możecie wysyłać nam swoje materiały które moglibyśmy udostępnić (2x oglądano na YT)
2 · 5 miesięcy i 23 dni temu
Chińczyk chciał być tak dokładny w parkowaniu, że aż nie uwierzycie jak mu wyszło
Chiński kierowca BMW tak pieczołowicie poprawiał pozycję na parkingu, że w końcu coś w nim pękło.
36 · 19 · 5 miesięcy i 24 dni temu