Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Dareksugier
Rosja to stan umysłu
Codzienność na rosyjskich drogach Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl (13x oglądano na YT)
okejki 1 · 7 miesięcy i 7 dni temu
Pomysłowy skater rozbija własny samochód
Kolesiowi popsuło się auto i wtedy przyszedł mu do głowy genialny pomysł na ekstra przejażdżkę...
okejki 174 · komentarze 44 · 8 miesięcy i 18 dni temu
Mam horom curke - cygańcy naciągacze na drodze krajowej nr 11
Jeden z kierowców, zirytowany tym, że taka sytuacja ma miejsce prawie codziennie na tej drodze, postanowił zainterweniować...
okejki 204 · komentarze 67 · 8 miesięcy i 23 dni temu
Rosyjski Człowiek Skurwiel w cysternie spycha auto z drogi
Kierowca osobówki próbuje wyprzedzić dwie wolno jadące cysterny, co podrażniło ego kierowcy jednej z nich, który ostrym manewrem zajechał drogę wyprzedzającemu, powodując tym samym bardzo niebezpieczny wypadek, w którym na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Sprawca, który przyznał się do winy otrzymał grzywnę w wysokości 1500 rubli (niecałe 100 zł) i dla niego temat się (…)
okejki 164 · komentarze 63 · 8 miesięcy i 28 dni temu
Idiota powoduje groźny wypadek
Kierowca" powoduje bardzo groźny wypadek po czym ucieka z miejsca zdarzenia Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.p (12x oglądano na YT)
okejki 2 · 8 miesięcy i 30 dni temu
Natychmiastowa kara za niszczenie sklepu
Osobnik który niszczy sklep dostaje szybką nauczke. Jak to mówią karma zawsze wraca Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl (15x oglądano na YT)
okejki 1 · 9 miesięcy i 15 godzin temu
Wypadek cysterny w Warszawie
Kierowca ciężarówki za bardzo zjechał na prawą strone Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl (14x oglądano na YT)
okejki 12 · 9 miesięcy i 1 dzień temu
Katastrofa Tamy Nam Ao w Laosie
Po silnych deszczach doszło do podmycia zapory i błyskawicznej powodzi niszczącej wszystko w najbliższej okolicy. Woda momentalnie zalała kilka wiosek i zniszczyła wiele budynków. ------------------------------------------------------------------------------------------------- Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek p(…)
9 miesięcy i 2 dni temu
Wracasz z pracy, aż tu nagle..
Gdyby cała sytuacja była o sekunde później doszłoby do tragedi Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl (8x oglądano na YT)
okejki 4 · 9 miesięcy i 7 dni temu
Jak wyglądają ulice w Dubaju ?
Taka ciekawostka: jak się wyróżnić na ulicach Dubaju, gdy wszyscy mają wypasione fury? Przez tablice rejestracyjne! Czym mniej liter i cyfr lub ich proste kombinacje tym wyższy status w tamtejszym społeczństwie. Niektóre tablice na aukcjach dochodzą do kilkumilionowych cen. Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy (…)
rok i 3 miesiące temu