JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Idiota powoduje groźny wypadek
Kierowca" powoduje bardzo groźny wypadek po czym ucieka z miejsca zdarzenia Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.p (12x oglądano na YT)
2 · 1 dzień i 11 godzin temu
Natychmiastowa kara za niszczenie sklepu
Osobnik który niszczy sklep dostaje szybką nauczke. Jak to mówią karma zawsze wraca Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl (15x oglądano na YT)
1 · 2 dni temu
Wypadek cysterny w Warszawie
Kierowca ciężarówki za bardzo zjechał na prawą strone Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl (14x oglądano na YT)
12 · 3 dni temu
Katastrofa Tamy Nam Ao w Laosie
Po silnych deszczach doszło do podmycia zapory i błyskawicznej powodzi niszczącej wszystko w najbliższej okolicy. Woda momentalnie zalała kilka wiosek i zniszczyła wiele budynków. ------------------------------------------------------------------------------------------------- Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek p(...)
4 dni temu
Wracasz z pracy, aż tu nagle..
Gdyby cała sytuacja była o sekunde później doszłoby do tragedi Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl (8x oglądano na YT)
4 · 9 dni temu
Jak wyglądają ulice w Dubaju ?
Taka ciekawostka: jak się wyróżnić na ulicach Dubaju, gdy wszyscy mają wypasione fury? Przez tablice rejestracyjne! Czym mniej liter i cyfr lub ich proste kombinacje tym wyższy status w tamtejszym społeczństwie. Niektóre tablice na aukcjach dochodzą do kilkumilionowych cen. Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy (...)
6 miesięcy i 4 dni temu
Podobno święte krowy są tylko w Indiach. Jednak nie
Rowerzysta przepędza pieszych na ścieżce rowerowej w Nowym Jorku na moście Brooklińskim, śpiewając przy tym wesołą piosenkę, nie używając dzwonka.
40 · 15 · 6 miesięcy i 5 dni temu
Napad na bank, który zupełnie nie poszedł po myśli zamaskowanego rabusia
Zapewne w zamyśle przestępcy miał to być szybki i łatwy skok. Niestety dla niego, jako ochroniarz w tym banku pracuje emerytowany zastępca szeryfa, który bez wahania sięgnął po broń i zastrzelił napastnika. Akcja miała miejsce w amerykańskim mieście Rockford w stanie Illinois.
555 · 181 · 6 miesięcy i 6 dni temu
Kierowca złapany na jeździe po chodniku
Dobrze, że są ludzie, którzy piętnują takie zachowania. A policja to swoją drogą powinna tego debila ukarać przykładnym mandatem.
278 · 71 · 6 miesięcy i 7 dni temu
Kultura kierowców w Kazachstanie
Brama wjazdowa w kopalni węgla kamiennego w mieście Turkiestan w Kazachstanie. Większość z nich nie wiezie żadnego towaru. Subskrybuj kanał aby nie przegapić kolejnych materiałów Jeśli chcesz być na bieżąco kliknij w dzwonek przy subskrypcji ------------------------------- Kontakt : topinfoyt@o2.pl Możecie wysyłać nam swoje materiały które moglibyśmy udostępnić (3x oglądano na(...)
6 miesięcy i 8 dni temu