Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Dandris
Postrzelił się w jaja
Geniusz. Odbezpieczył broń, przeładował i schował za pasek od spodni. Na efekt nie trzeba było długo czekać, ale trzeba przyznać, że kara za głupotę iście spektakularna.
okejki 18 · komentarze 11 · 16 godzin temu
Eksplozja fajerwerków na pick-upie
Do zdarzenia doszło podczas przewozu grupki mężczyzna wraz z fajerwerkami na pace. Jeden z mężczyzn odpalił fajerwerk między innymi materiałami pirotechnicznymi. Reakcja mogła być tylko łańcuchowa.
okejki 20 · komentarze 2 · 2 dni temu
Rzeka lawy na Hawajach
Ken Boyer uchwycił spektakularny widok uformowanego koryta dla spływającej lawy. Od erupcji wulkanu lawa pokryła dziewięć mil kwadratowych powierzchni.
okejki 128 · komentarze 31 · 2 dni temu
Pijany wypada z czwartego piętra
Po awanturze z żoną do akcji wkroczyła policja. Mężczyzna próbując ich zaszantażować powiedział, że wyskoczy, jeżeli się do niego zbliżą. Pomimo takiej wysokości i licznych złamań życiu mężczyzny nic nie zagraża... no może poza wkurzoną żoną.
okejki 22 · komentarze 16 · 4 dni temu
Piorun uderza niedaleko obserwatora
Starsi ludzie powtarzali "nie pokazuj na piorun palcem, bo w ciebie strzeli". Coś w tym starym przesądzie jednak jest i oto dowód. Na szczęście skończyło się na zmianie majtek.
okejki 20 · komentarze 12 · 4 dni temu
Żartowniś trolluje mewy
Jest wiele filmików, które pokazują jakie łapczywe i natrętne są mewy. W tym przypadku koleś postanowił zadrwić z ich zachłanności.
okejki 260 · komentarze 21 · 4 dni temu
Zabrał trofeum do domu
Igrzyska Europejskie 2015. Białorusin Sciapan Papou wygrał finałowy pojedynek sambo z Azerem Amilem Qasımovem. Niestety pokonany rywal odniósł dość poważną kontuzję nogi. Czempion w nietypowy sposób pomógł mu zejść z maty.
okejki 313 · komentarze 32 · 4 dni temu
Wiewiórka z zasadami
Nawet wiewiórka wie, że powinno się przechodzić na zielonym świetle, w przeciwieństwie do pana z walizką.
okejki 23 · komentarze 29 · 4 dni temu
Pies tańczący dla babci, czyli kompilacja Zap Koreus n°284
Bobas, który raczkuje na drodze, a z dwóch stron nadjeżdżają ciągniki. Uderzenie tortem w twarz w zwolnionym tempie podczas płynięcia na desce. To i wiele innych w kompilacji Zap Koreus.
okejki 19 · komentarze 1 · 4 dni temu
Polski pijany turysta walczy z profesjonalnym zawodnikiem
Nie trzeba dodawać, kto wygrał. Turysta w zamian za darmowy alkohol podejmuje się karkołomnego zadania. Ma stoczyć walkę z zawodowym kickbokserem.
okejki 167 · komentarze 56 · 6 dni temu