JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Kiedy masz twardą wodę i nie słuchasz reklam
Wiemy co stosować do mycia łazienek. Wiemy czego używać do pralek i zmywarek. I wiemy co pić by nie skamienieć czy zardzewieć. Niektórzy nie wiedzą
2 · 12 godzin temu
Ładna pani prezentuje czarnego ptaka
Kruk, jak wiadomo, jest inteligentnym ptakiem, a oprócz tego dźwiękonaśladowczym. Tutaj jego opiekunka prezentuje jego potencjał dość skromnie.
187 · 47 · 1 dzień i 15 godzin temu
Chiński fryzjer używa noża do golenia oczu
Mimo że absurdalnie brzmi i wygląda jak z horroru, jest to dość znana praktyka w Chinach. To placebo z kategorii bardzo widowiskowych i niedorzecznych, a "pacjent" już czuje ulgę. Btw. pił ktoś mocz? Urosnę po tym? Pić jeszcze ciepłe czy aż przestygnie? Zaczynać w stylu Acho czy po rosyjsku, mam na myśli od naparstka czy od razu ze szklanki?
7 · 11 · 1 dzień i 15 godzin temu
Szalony fryzjer i wymarzony przycinacz końcówek, oraz ASMR
Po mimice i ruchach fryzjera, wygląda że do normalnych nie należy. Znając powszechny problemy "Poprosiłam o przycięcie końcówke, a upier****ł 10-15 cm". Ten pan zdaję się, być wymarzonym wyborem. Filmik jest robiony pod kątem ASMR. Szmery, szepty, buczenie i brzęczenie i inne dźwięki, oraz czynność jak cięcie, strzyżenie, golenie, etc. Jeżeli przechodzą cię przyjemne ciarki jak(…)
2 dni temu
Takie cuda spiralne za pomocą wahadła
Na co talent plastyczny (z całym szacunkiem dla plastyków, chociaż i tak jesteście dziwni), wystarczy wahadło, wkraplacz, duży arkusz papieru i voilà (czyt. włala). Powstają piękne spirale i tzw. figury Lissajous (czyt. lisażu). Obstawiamy, że ruch obrotowy Ziemi ma w tym swój udział. Prosimy eksperta o wyjaśnienie.
13 · 8 · 2 dni temu
Udomowiony tukan
Pewnie marzenie niejednego, żeby mieć takiego zwierzaka w domu. Przeuroczy ptak, który przez kłapanie dziobem wydaje odgłosy jak Predator.
126 · 23 · 3 dni temu
Mały żółwik próbuje truskawki
Niecodzienny widok, kiedy to posiłek jest wielkości konsumenta. Przesłodkie.
138 · 36 · 3 dni temu
Jawa Californian 350 z 1973 roku część 2
W pełni poskładaną, wyremontowaną i odświeżona.
6 · 3 miesiące i 11 dni temu
Chłopak zmarł w ramionach Świętego Mikołaja po ostatnim życzeniu
- Mówią, że umrę. Co mogę powiedzieć, kiedy dotrę do miejsca, do którego zmierzam? - Możesz wyświadczyć mi przysługę? - Jasne! - Kiedy tam dotrzesz, powiedz, że jesteś elfem numerem jeden Świętego Mikołaja i wiem, że cię wpuszczą.
36 · 6 · 3 miesiące i 12 dni temu
Tom i Jerry: Wielka ucieczka - Byłam z tobą (piosenka Robin)
Byłam z tobą pośród gwiazd, dzisiaj jest to sen. Wrócisz tu, może znajdziesz mnie. Tato mój najdroższy tęczę tę, tobie wręczy chce. Namaluje tobie świat w mnie też i mnie. Do mnie wróć ojcze mój, ciągle czekam cię. Tak jak kiedyś przytul czule mnie. Tęsknie wciąż za Tobą w oczach łzy, rodzą się co dzień. Mój tato jak mi źle. Czy pamiętasz mnie? Ja wciąż w każda noc ja chce,(…)
1 · 3 miesiące i 15 dni temu