JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
...BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
The Not So Late Show presents UK Garage Horse Racing
Have you ever wondered what might happen if horse racing commentators were part time UK Garage MCs? Wonder no more with Ross Brierley and Joshua Sadler For tickets to see us LIVE go to http://www.thenotsolateshow.co.uk https://www.facebook.com/TheNSLShow https://www.twitter.com/thenslshow notsorossandjosh@gmail.com Created and produced by Ross Brierley and Joshua Sadler (...)
2 · 1 miesiąc i 25 dni temu
Gdy pociąg wjeżdża na zaśnieżony peron
Nie wiem co sobie myśleli znajdujący się tam ludzie, ale nie wyglądali na takich, którzy czekają na to, by dostać po twarzy solidną porcją śniegu.
350 · 62 · 2 miesiące i 10 dni temu
Przewodnik: Jak nie zwiedzać Bilbao
Ekipa Kartoflisk po raz kolejny zawitała do Hiszpanii, tym razem odwiedziła kraj Basków i pokazała, jak go nie zwiedzać.
115 · 14 · 2 miesiące i 12 dni temu
Pulled Over - Cyanide & Happiness Minis
Watch The Cyanide & Happiness Show ► http://explosm.net/show/ Subscribe to Explosm! ► http://bit.ly/13xgq7a Sorry, Officer... Created By: Rob DenBleyker, Kris Wilson, Dave McElfatrick Directed By: Kris Wilson Screenplay By: Dave McElfatrick, Kris Wilson Story By: Dave McElfatrick, Kris Wilson, Joel Watson, Rob DenBleyker Animation Director: Chase Suddarth Animation / C(...)
1 · 5 miesięcy i 26 dni temu
Przewodnik: "Jak nie zwiedzać Budapesztu"
Stolica Węgier jest całkiem blisko Polski, więc taki poradnik jest jak znalazł dla naszych rodaków. Patrzcie i nie naśladujcie.
111 · 13 · 6 miesięcy i 21 minut temu
how is prangent formed
A glimpse into the wonderful world of Yahoo! Answers. Song is Curley Shirley by Otto Sieben. Twitch channel is still underway, just been having some technical difficulties. Gonna try and get it off the ground within the week. When it's ready I'll post a quick announcement video with a scheduled time. (1 232 710x oglądano na YT)
2 · 7 miesięcy i 2 dni temu
Autostopem przez Demoludy - Pożegnanie z Rosją (odc. 29)
Już coraz bliżej domu, zostały ostatnie kilometry, aby znów zobaczyć się z bliskimi. Wspaniałe były moje ostatnie chwile w Rosji, na dalszą drogę dostałem 2000 rubli od jednego Rosjanina.
38 · 2 · 8 miesięcy i 7 dni temu
Autostopem przez Demoludy - Po drugiej stronie Uralu (odc. 28)
Fajnie było wczoraj wieczorem, niestety nadszedł czas, aby ruszać dalej w drogę na zachód. Jestem co raz bliżej domu, jeszcze do mnie to nie dociera, ale już jestem w Europie.
34 · 12 · 8 miesięcy i 14 dni temu
Przewodnik: "Jak nie zwiedzać Dolnego Śląska"
Kolejny zagraniczny przewodnik zrealizowany przez Kartofliska, tym razem po Dolnym Śląsku.
160 · 28 · 8 miesięcy i 18 dni temu
Autostopem przez Demoludy - Mongolia (odc. 26)
W końcu wydostałem się z Chin, nie wiem czy tam jeszcze wrócę. Udało mi się przedostać do Mongolii a tam już z górki w kierunku Rosji.
36 · 7 · 8 miesięcy i 28 dni temu