Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Czarny blues o czwartej nad ranem
Jest w Polsce taki zespół - fenomen. Ich płyty nie są promowane, a sprzedają się bardzo dobrze. Zespół nie jest grany ani w TV, ani w radiu, nie ma szumu medialnego wokół niego, a pomimo tego na koncertach tego zespołu sale są pełne. I co dziwne na ogniskach okazuje się, że każdy zna ich utwory. Ten zespół fani kochają, a każda wytwórnia płytowa chciałaby wydawać właśnie ich. Czemu(…)
227 · 58 · 5 dni temu
Największy unboxing na świecie - Grupa Rajdowy Felix
Paweł Danilczuk, czyli Felix, wpadł na pomysł zrobienia największego unboxingu na świecie. Ale i tak najlepsze działo się potem. Po raz pierwszy zabrakło mu słów do wypowiedzenia tego, co myśli. Ach, te emocje. Tak to jest, jak da się facetowi odpowiednią zabawkę.
17 · 11 · 4 miesiące i 18 dni temu
Petrol Freaks testują: Charakterkowe Audi A6 4.2 V8
Tym razem udało nam się trafić na naprawdę porządny i rzadki egzemplarz Audi A6 C6 z mocną V8 o pojemności 4.2 litra. Zobaczcie jak to się sprawdziło w naszym teście. Przy okazji - to moje autko i ja chory i zakatarzony powiem parę słów na koniec. I nie. Nie zezowałem w scenariusz. Po całym dniu nagrań byliśmy głodni, a Maciek wtedy wyciągnął obiad i się nim zajadał. Stąd te sp(…)
35 · 52 · rok i 6 miesięcy temu
Moto Historie - gwiazdy na ulicach
Firma ta jest nierozerwalnie związana z gwiazdozbiorem Plejady. Ma je nawet w swym logo. I ona także połączyła niebieski ze złotym. Już wiesz o jaką firmę chodzi? Świetnie! Zapraszam do oglądania tego genialnie wręcz zmontowanego filmu (są cycki). Materiał wygląda jak najlepsze testy Top Gear. Prawie...
29 · 10 · rok i 6 miesięcy temu
Moto Historie PZM - marka, która wiele zawdziecza dwóm kobietom
Dziś to marka znana wszystkim. W pewnych kręgach kultowa. A na pewno pionierska. A co ciekawe - jedna kobieta ją rozsławiła, a druga dała jej nazwę...
14 · 10 · rok i 6 miesięcy temu
Cristiano Ronaldo w przebraniu robi sztuczki z piłka
Zobaczcie jak szata zmienia człowieka. Jak Cristiano wyglądał jak żul nikt się nim nie zainteresował. Poza małym chłopcem. Ale jak się ujawnił, to...
7 · rok i 7 miesięcy temu
Moto historie z PZM - pizza i marka, która była w Polsce od dawna
W sumie dzięki temu producentowi Polacy mogli się cieszyć z nowoczesnej motoryzacji w czasach PRL. Marka bliska sercom rodaków. I nic więcej nie powiem. Chyba nie muszę. Challenger na czołówce to taki prezent dla mnie od Wiktora. Dzięki Ci. Naprawdę było miło go zobaczyć.
19 · 9 · rok i 7 miesięcy temu
Moto historie z PZM - co mają ze sobą wspólnego samochody i soja
Ten producent robi świetne samochody i jednocześnie jest największym importerem ziaren soi. Jeśli opis Cię zaintrygował, to w filmie znajdziesz wyjaśnienie o co chodzi. Także dowiesz się co to za tajemniczy producent...
25 · 13 · rok i 8 miesięcy temu
Moto Historie PZM - wkład pewnego człowieka i bimbru w motoryzację
Kolejna opowieść z cyklu Moto Historie. Ponieważ poprzedni wrzut bardzo się Wam spodobał, oto następny. Wrzucony z błogosławieństwem autora, który w tym odcinku zostaje dyrygentem. Nie byle jakim dyrygentem. Film jak zawsze zrealizowany doskonale. No i poznacie hipstera. Polecam z całego motoryzacyjnego serducha!
81 · 17 · rok i 8 miesięcy temu
Moto historie z PZM - marka, która wiele zawdzięcza śniegowi
Wiktor Wiśniewski wraz z Polskim Związkiem Motorowym tworzą świetne filmy o motoryzacji. Ja jako motoryzacyjny maniak zakochałem się w tym kanale. Filmy są rewelacyjne, świetnie zmontowane i naprawdę dużo można się z nich dowiedzieć. Polecam każdemu.
104 · 22 · rok i 9 miesięcy temu