Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
MASTURBATE FOR LIFE
Po hicie "Wrong Hole" DJ Lubel powraca ze zdwojoną mocą. Masturbate For Life Well its prom night, I'm all alone and man I feel so lame. Across the gym, stands the girl of my dreams but she doesn't even know my name As I stare my heart skips a beat, she leaves me breathless I can't pretend I know that I can't offer her much, but I sure beat her douche bag boyfriend Y(…)
12 · przed dinozaurami
* Biurowy parkour
Zawsze myśleliście, że parkour uprawia się na wielkich miejskich przestrzeniach? Oni wyprowadzą Cię z błędu,___*_2009-10-03 12:14:37
9 · przed dinozaurami
Przystanek Woodstock 2010
Zapraszamy na XVI Przystanek Woodstock do Kostrzyna nad Odrą! Startujemy 30 lipca i gramy do 1 sierpnia. Wystąpią: Nigel Kennedy, Papa Roach, Life of Agony, Tonic, Girl in a Coma, Panic Cell, Leszek Możdżer i Tymon Tymański, Lao Che, Armia, Łąki Łan i wiele wiele innych!
264 · 119 · przed dinozaurami
Hymn lemingów**
Lemingi to takie małe zwierzątka, które najbardziej są znane z tego, że zbierają w duże grupy, idą bezmyślnie razem przed siebie, a jak nie daj Boże dojdą nad urwisko to zbiorowo skaczą w dół do wody. Ludzie, którzy pierwsi odkryli te zwierzątka pomyśleli, że to zbiorowe samobójstwo. Ale to nie prawda. To po prostu tłum. W tłumie każdy robi to, co gość przed nim, a gość z przodu(…)
5 · przed dinozaurami
Ninja Melk*
<napiszcie tu cos ciekawego o ninja bo nie mam pomyslu>
3 · przed dinozaurami
Radio Friendly Song***
Co Jon Lajoie uważa o radiu i ma w tym dużo racji ;)
11 · przed dinozaurami
100 spoilerów w 5 minut
Oglądasz na własną odpowiedzialność! Oszczędzisz sobie setki godzin, które w przeciwnym razie przesiedziałbyś przed telewizorem.
27 · 11 · przed dinozaurami
Zadziwiająca animacja.*
Niezwykła animacja WYŁĄCZNIE DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH. Z babcia tego nie ogladaj ale z siostra czemu nie :C
7 · przed dinozaurami
Napad na bank w Brazylii
Brazylijczycy to naprawde mili ludzie. Około pięciu gości zamierza okraść bank, a ludzie z połowy dzielnicy nie moga tak bezczynnie patrzeć...
1 · przed dinozaurami
Anomalie wietrzno-grawitacyjne
Nie jest łatwo wrócić do domu w dobie ciągłych i nagłych zmian klimatu oraz przyciągania ziemskiego.
678 · 107 · przed dinozaurami